lekarz Marek Gonerko

3,5
3,2
3,5
3,3

Razem z Żoną możemy jak najbardziej polecić Pana Doktora Marka, darzymy go dużym zaufaniem. Pan Doktor poświęca dla pacjentki zawsze tyle czasu ile potrzeba, wszystko wyjaśni, wytłumaczy, uspokoi. W razie problemu, bądź niepokoju można zadzwonić o każdej porze. Z czystym sumieniem Polecamy

Bardzo mily lekarz. Czytajac te opinie az mi sie wierzyc nie chce ze na kogos nawrzeszczal. Pan Gonerko nawet chyba nie umie krzyczec. Jestem pod stala opieka dr. GONERKO od 5 lat. Nigdy mi sie nie zdarzylo zeby bolesnie mnie zbadal. Zawsze wytlumaczy wszystko od A do Z i uspokoi jak trzeba. O kazdej porze moge zadzwonic i bez zadnego problemu mi pomoze , jesli trzeba przyjmie o 3 w nocy. Nie znam lepszego lekarza.

Pan doktor miał akurat dyzur jak rodziłam. Nie pomagał mi w tym kompletnie... Rozpychal mi szyjke macicy palcami tak boleśnie, ze chciało mi się płakać z bólu i oczy wychodziły na wierzch. Najgorsze co wspominam to to, że kazał mi przec przy 7cm (!!!) rozwarcia w celu przyspieszenia porodu, jak się potem dowiedziałam, jest to bardzo niebezpieczne, zarówno dla matki jak i dziecka. A jak krzyczałam że nie dam rady tego zrobić to dosłownie obrażony odszedł od łóżka i powiedzial, że skoro taka ze mnie księżniczka to on nic mi nie pomoze.

Ginekolog bez cierpliwości do kobiety rodzącej to nie jest dobry ginekolog!

Miły i uprzejmy jest. Bez dwóch zdań, jednak aż za bardzo... Pojawiłam się w szpitalu z podejrzeniem sączenia wód płodowych. Położna nie mogła stwierdzić, bo akurat nie leciało nic. Podłączyła mnie do KTG by sprawdzić skurcze, które ewidentnie ona czuła i wyszły na zapisie z KTG. Lekarz przebadał, nie zachowując się wobec mnie delikatnie. Postawił diagnozę, którą postawiłam sobie w domu "To mogły być wody, ale nie musiały" Ze skurczami w 39 tygodniu ciąży zostałam odesłana do domu. Na sam koniec usłyszałam, że gotowość do porodu bardzo duża i mogę ...

Miły i uprzejmy jest. Bez dwóch zdań, jednak aż za bardzo...
Pojawiłam się w szpitalu z podejrzeniem sączenia wód płodowych. Położna nie mogła stwierdzić, bo akurat nie leciało nic. Podłączyła mnie do KTG by sprawdzić skurcze, które ewidentnie ona czuła i wyszły na zapisie z KTG. Lekarz przebadał, nie zachowując się wobec mnie delikatnie. Postawił diagnozę, którą postawiłam sobie w domu "To mogły być wody, ale nie musiały" Ze skurczami w 39 tygodniu ciąży zostałam odesłana do domu. Na sam koniec usłyszałam, że gotowość do porodu bardzo duża i mogę zacząć rodzić w kazdej chwili.... I w takim stanie wróciłam grzecznie do domu.

Zdecydowanie nie polecam, obiecuje złote góry, a kończy się dramatem. Nie zauważa istotnych wad rozwojowych u dzieci. Przeocza pęknięty pęcherz plodowy.

Nie polecam, okropny w podejściu. Do szpitala trafiłam z ostrym bólem podbrzusza, nie mogłam ustać na nogach. Z ratownictwa skierowali mnie na ginekologię, tam przyjął mnie dr Gonerko. Nawrzeszczał na mnie jak na jakiegoś przygłupa, że powinnam zgłosić się do ginekologa wcześniej (chodzę regularnie), był nieprzyjemny, opryskliwy, badanie było bolesne i nieprzyjemne,czułam się okropnie, wręcz poniżona!!! Przez takich lekarzy kobiety nie chcą chodzić do ginekologa, co w praktyce dla wielu z nas jest tragiczne w skutkach. Mam 12 letnią córkę i modlę się żeby nigdy nie trafiła na takiego lekarza.

Jak najbardziej polecam! :) Mile, profesjonalne podejście! Fachowość w stosunku do pacjenta! Chodzę do doktora od dłuższego czasu i nie zamierzam zmieniać!

Polecam tego lekarza poleciła mi go moja znajoma przed ciąża i było ok teraz jestem w 8mym miesiacu ciązy i nazrazie nie nażekam bardzo uprzejmy człowiek tagże bardzo polecam:)!!!

Witam, ODRADZAM TEGO LEKARZA ! 10 mesicy temu nie widział żadnych zmian w macicy, po 10 miesiącach poszłam do niego i nagle zauważył mięsniaka 4cm/cm ! Przez niego trafiłam do szpitala i zrobili mi laparotomię (otwarcie jamy brzusznej ) a mam 24 lata ! a mięsniaka można było usunąc 10 m-cy temu jak BYŁ i miał 1cm laparoskopowo ! ODRADZAM NIGDY WIĘCEJ !

Najgorszy lekarz z jakim miałam styczność. Cham, grubiański, nic nie wie, nic nie mówi. Jak rodziłam zostawił mnie przy pełnej akcji porodowej na 2h!!!!!!!! Mdlała, byłam słaba, nie dostałam nawet kroplówki, jego wszystko wiedzący ton był wkur***. Dodatkowo rozpychał mi szyjkę macicy, palcami, w momencie braku skórczy. NIE POLECAM, jakbym miała rodzić drugi raz to zacisnę nogi i zęby a nie pozwolę mu się torturować