lekarz Marek Gonerko

Najgorszy lekarz z jakim miałam styczność. Cham, grubiański, nic nie wie, nic nie mówi. Jak rodziłam zostawił mnie przy pełnej akcji porodowej na 2h!!!!!!!! Mdlała, byłam słaba, nie dostałam nawet kroplówki, jego wszystko wiedzący ton był wkur***. Dodatkowo rozpychał mi szyjkę macicy, palcami, w momencie braku skórczy. NIE POLECAM, jakbym miała rodzić drugi raz to zacisnę nogi i zęby a nie pozwolę mu się torturować

Powiem tak czlowiek nie stworzony do bycia ginekologiem krutko mowiac odradzam tego zboczenca nachalny i prostacki a o jego obrzydliwym wygladzi i podejsciu nie wspomne ..

Witam, ODRADZAM TEGO LEKARZA ! 10 mesicy temu nie widział żadnych zmian w macicy, po 10 miesiącach poszłam do niego i nagle zauważył mięsniaka 4cm/cm ! Przez niego trafiłam do szpitala i zrobili mi laparotomię (otwarcie jamy brzusznej ) a mam 24 lata ! a mięsniaka można było usunąc 10 m-cy temu jak BYŁ i miał 1cm laparoskopowo ! ODRADZAM NIGDY WIĘCEJ !

Polecam tego lekarza poleciła mi go moja znajoma przed ciąża i było ok teraz jestem w 8mym miesiacu ciązy i nazrazie nie nażekam bardzo uprzejmy człowiek tagże bardzo polecam:)!!!

jak masz rodzić lepiej żeby nie był obok... ja przeżyłam poród w jego towarzystwie.. mam traumę do dziś i łzy w oczach gdy o tym myślę.... straszny człowiek.. mdlałam o on do mnie jeszcze z mordą, że przeć nie umiem... na szczęście syn się zdrowy urodził ale to co przeżyłam podczas porodu nikomu nie życzę....

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalny. Same superlatywy. Nigdy wcześniej nie byłam u tak dobrego ginekologa. Polecam.

Polecam w 100 % chodze do niego od dawna i nigdy sie nie zawiodłam zarówno jeśli chodzi o leczenie, profilaktyke jak i prowadzenie ciąży, zawsze można na niego liczyć i dzwonić bez problemu przyjmie w niedziele jeśli jest jakiś problem

Poprostu polecam tego lekarza,jest najlepszy.

Poprostu polecam tego lekarza,jest najlepszy.

polecam tego lekarza wszystkim jest ok. ;]

polecam tego lekarza wszystkim jest ok. ;]

Najlepszy z moich lekarzy prowadzących a było to już moje czwarte dziecko więc mam jakieś porównanie