lekarz Krzysztof Jancewicz

Ginekolog

Najlepszy lekarz!!!Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na innego!!POLECAM!!!

Najlepszy lekarz!!!Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na innego!!POLECAM!!!

Polecam prowadził moje dwie ciąże a teraz prowadzi trzecią!!!!!Nie prawda że nie poświęca czas pacjętce w szpitalu zawsze przychodził i pytał o samopoczucie itp!!!!!!!Polecam dr Jancewicza człowiek godny zaufania

człowiek dobrego serca i humoru... świetny lekarz...

człowiek dobrego serca i humoru... świetny lekarz...

Absolutnie polecam. Doktor Jancewicz prowadził moje dwie ciąże: pierwszą w przychodni publicznej, drugą prywatnie (przeprowadziłam się i specjalnie przyjeżdżałam 100km, ale było warto). Nie widziałam żadnej różnicy, traktował mnie za każdym razem równie dobrze. Co istotne: wszystko dokładnie tłumaczy, jest bardzo komunikatywny. Przejawia duże zainteresowanie pacjentką nawet później, na oddziale ginekologicznym czy też położniczym. Bardzo kompetentny. Polecam wszystkim paniom.

bardzo dobry i godny zaufania lekarz, wszystko wytłumaczył mi małymi kroczkami. polecam...:)

Super lekarz.Pomógł mi przy porodzie.Dzieki niemu szybciej urodziłam,nie musiałam sie dłuzej meczyc.

jedyny lekarz ginekolog, którego warto polecić w powiacie choszczeńskim

jedyny lekarz ginekolog, którego warto polecić w powiacie choszczeńskim

Jak najbardziej polecam, najlepszy lekarz ginekolog- położnik w Choszcznie.Prowadził moja ciąże, chodziłam do przychodni publicznej.Powtórze słowa poprzedniczki, przejawia duże zainteresowanie pacjentką nawet później, na oddziale ginekologicznym czy też położniczym. Bardzo kompetentny.Jest bardzo miłym lekarzem do ktorego ma sie pełne zaufanie.Polecam

Lekarz ten kiedyś był dobry,ale się wygryzł i uważa tylko prywatne wizyty.Mnie na ciąże pozamaciczna w jajowodzie przepisał RUTINOSKORBIN!!!!stwierdził że powiększony jajnik ma co druga kobieta i wogóle nie rozpoznał tej ciąży!!!!!!!;(wysłał mnie do domu,dopiero jak prawie zemdlałam z bólu wylądowałam w szpitalu to sie zdziwił wtedy był dopiero mily;(

lekarz jak kazdy inny, zadna rewelacja. Podczas wizyt prywatnych uprzejmy, w przychodni juz troszkę mniej. Podczas pobytu w szpitalu zauwazylam ze nie bardzo interesuje go stan pacjentek. Nie polecam