lekarz Krzysztof Jancewicz

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA Z DOKTORA JANCEWICZA JEST TO MOJA DRUGA CIĄŻA I NIE WYOBRAŻAM SOBIE INNEGO LEKARZA:) POLECAM GO W 100% NA PIERWSZEJ MOJEJ WIZYCIE OD RAZU WYWARŁ NA MNIE WRAŻENIE ŻE JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA A NIE Z KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH. POLECAM SERDECZNIE NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ:)

dr Jancewicz jest godnym zaufania ginekologiem. Prowadzil moja ciaze od samego poczatku do konca..byl przy porodzie i dzieki Niemu urodzilam silami natury:) Sympatyczny, na oddziale zagladal do pokoju i pytal o samopoczucie. Polecam !!! Zarowno prywatnie jak i w przychodni traktuje pacjentki na rowni:)

Super lekarz.Pomógł mi przy porodzie.Dzieki niemu szybciej urodziłam,nie musiałam sie dłuzej meczyc.

Polecam prowadził moje dwie ciąże a teraz prowadzi trzecią!!!!!Nie prawda że nie poświęca czas pacjętce w szpitalu zawsze przychodził i pytał o samopoczucie itp!!!!!!!Polecam dr Jancewicza człowiek godny zaufania

Pan dr.Jancewicz prowadził moje 2 ciąże,obydwie chodziłam prywatnie,z prowadzenia moich ciąż jestem zadowolona,bez zastrzeżeń.Ale mam jedno ale i przykro mi do dziś z tego powodu,ponieważ dużo kasy u niego się zostawiało.Jak trafiłam na porodówkę i z 1-szą i 2-gą ciążą to Pan Jancewicz miał dyżury i poprosiłam o odebranie porodu to powiedział że idzie robić cesarkę(przykro).Ale nie można mu zarzucić nic poza tym.Dla mnie był zawsze miły.

Pan doktor Jancewicz jest bardzo dobrym, godnym polecenia lekarzem. Na stałe mieszkam ok 80km od Choszczna i dojeżdżam, bo w swojej miejscowości zostałam źle potraktowana przez jednego z lekarzy, natomiast Pan Jancewicz przyjął mnie z szacunkiem jakiego wymaga się od lekarzy. Jest bardzo kompetentny (rzetelnie wszystko tłumaczy i odpowiada na każde zadane pytanie). Chodzę do przychodni , gdzie zawsze czeka na niego mnóstwo pacjentek, co może świadczyć, iż jest dobrym lekarzem. Goraco polecam.

bardzo dobry i godny zaufania lekarz, wszystko wytłumaczył mi małymi kroczkami. polecam...:)

Jestem zadowolona z tego lekarza, obecnie prowadzi moją ciążę i nie mam zastrzeżeń. Panie które źle się o nim wypowiadają widocznie nigdy nie trafiły na naprawdę niekompetentnego lekarza który poświęca pacjentce max 3-5 minut... (mój poprzedni taki był, po badaniu zadawał tylko krótkie pytanie : jakieś pytania? Nie? to do widzenia... )A ten udziela dużo informacji, na usg wszystko tłumaczy... POLECAM!

lekarz jak kazdy inny, zadna rewelacja. Podczas wizyt prywatnych uprzejmy, w przychodni juz troszkę mniej. Podczas pobytu w szpitalu zauwazylam ze nie bardzo interesuje go stan pacjentek. Nie polecam

jedyny lekarz ginekolog, którego warto polecić w powiacie choszczeńskim

jedyny lekarz ginekolog, którego warto polecić w powiacie choszczeńskim