lekarz Czesław Błaszczyszyn

Neonatolog, Pediatra

ŻENADA !!! OPRYSKLIWY......NIE JEGO CHOROBA I PROBLEM WIĘC SIE NIE PRZEMĘCZA !!!!

Poprzednie komentarze mówią samo za siebie i są jak najbardziej prawdziwe.Polecam Go w 100%

Rodzice jeżeli wam zalezy na zdrowiu dziecka to jestem pewna że jest to najlepszy lekarz w okolicy.Idąc do przychodni zawsze lekarz daje antybiotyk,niewiem skąd ta bezmyślność, gdzie wiemy że przeziębień nie leczy się antybiotykami.

Najlepszy lekarz u jakiego bylam!!!! Polecam wszystkim!!!!!

Najlepszy lekarz u jakiego bylam!!!! Polecam wszystkim!!!!!

polecam serdecznie, zawsze dostępny pod telefonem, antybiotyk przepisuje w ostateczności, super podejście do dzieci i co najważniejsze - jasno tłumaczy przebieg leczenia, potrafi uspokoić rodziców.

Polecam tego doktora.Jest naprawde uprzejmym czlowiekiem,wszystko doskonale wytlumaczy na temat choroby.Inni lekarze moga sie schowac(byle pozbyc sie pacjenta jak najszybciej.I cena wcale nie jest wygórowana gdyz jak koleznka wspomniala biora przynajmniej juz po 100 zlotych za wizyte.Naprawde lekarz godny zaufania.

Świetny lekarz najlepszy u jakiego byłam. Nie kieruje z byle powodu do szpitala jak co niektórzy lekarze. Ale prubóje rozwiązać chorobę bez posyłanaia pacjenta do szpitala. Osobiście byłam u niego już nie jeden raz i jest świetny polecam go znajomym. Pan Błaszczyszyn nie robi tego dla pięniedzy ale dla zdrowia i życia pacjentów.

Super lekarz, mający na względzie nie tylko zysk finansowy. Według mnie stawia na pierwszym miejscu zdrowie pacjenta. Uprzejmy, miły, kompetentny. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Pozdrawiam i polecam

To wspaniały lekarz. Polecam go gorąco. Chciałam się odnieść do poniższej opinii pacjentki. Do doktora Błaszczyszyna chodzę z dwójką moich dzieci od kilku lat i nazywanie go pazernym jest po prostu zwykłym oczernianiem. Na marginesie ceny w gabinecie i tak nie są wygórowane w porównaniu z laryngologiem czy ginekologiem. Zawsze zostaje przychodnia rodzinna - tam nie trzeba płacić.

według mnie dobry specjalista ale troche pazerny ,ostatnio byłam z dzieckiem 3 razy i za kazda wizyte po 50 zl ,nawet jesli jest ona kontrolna ,wybieram pan doktora Margola który jest równie dobrym specjalista i ciepłym człowiekkiem