dr hab. n. med. Czesława Dąbrowska łukaszuk

1,5
1,4

Ta pani nie powinna się więcej ludziom pokazywać, niech idzie na emeryturę.

Ta pani nie powinna się więcej ludziom pokazywać, niech idzie na emeryturę.

wredna ,niemiła,niesypatyczna zołza brak szacunku do ludzi życzę jej tego samego na starość jak traktuje pacjentów nie powinna być lekarzem,

wredna ,niemiła,niesypatyczna zołza
brak szacunku do ludzi
życzę jej tego samego na starość jak traktuje pacjentów
nie powinna być lekarzem,

Opinia mojej znajomej która była u w/w Pani na komisji lekarskiej w ZUS-ie.Opiniuje lekarz ortopeda, a pacjentka winna być u psychiatry. SZOK !! WIELKA PORAŻKA ZUS-u zatrudniająca taką osobę !!!!!!!!

WIELKA PORAŻKA ZUS-u zatrudniająca taką osobę !!!!!!!!

Pani bardzo niesympatyczna, oschła, a co najgorsze niekompetentna. W mojej historii choroby wg pani byly rózne wpisy, które nie podobały się pani doktor. Kiedy powiedziałam, że mam płytę ze zdjęciami uszkodzeń, która mogą wyjaśnić owe różne wpisy w historii choroby pani zapytała czy mam opis zdjęć. Odpowiedziałam, że opis do płyty nie był dołączany i lekarz, który dokonywał wpisów w historii odczytywał uszkodzenia z płytki. Pani nie chciała płyty, w moim odczuciu nie umiała jej odczytać. A na płytce były moim zdaniem istotne do orzekania o uszczerbku procentowym na zdrowiu informacje. Brak profesjonalizmu w działaniu. Nie wiem jakiej specjalności jest lekarzem ale w moim odczuciu ta pani powinna pomyśleć o emeryturze. Dodam, że na podstawie tych samych dokumentów inny lekarz orzecznik (w różnych źródłach posiadam ubezpieczenie)przyznał o 2 procent wyższy uszczerbek na zdrowiu. To dla mnie nie jest zrozumiałe.