lekarz Daniel Kubacki

Przede wszystkim bardzo skupiony i myślący Lekarz. Balam się,że jako Ortopeda,będzie chciał mnie od razu operować.A tu najpierw porządna diagnostyka,w tym rtg i rezonans,potem danie szansy iniekcji dostawowej i rehabilitacji.Sama jestem lekarzem i doceniam tego typu podejście. Polecam Pana Doktora Kubackiego!!!

Rozsadny, mądry,kompetentny Ortopeda. Widac,ze wie,co robi, jest przy tym bardzo wywazony. Uratowal moj bark.Polecam Pana Doktora!!

Konkretny i skuteczny Lekarz. Bardzo mi pomógł-jestem Panu Doktorowi Kubackiemu bardzo wdzięczna za moj powrót do sprawnosci.

Wizyta (poradnia ortopedyczna,) przebiegła w spokojnej atmosferze - od razu badanie rtg,wywiad,zlecone bardziej szczegółowe badania diagnostyczne i po nich kolejna wizyta.Najbardziej zaskoczyło mnie,że nie musiałam o nic prosić,jak to w innym przychodniach bywa Pan Doktor uznał,że te badania są mi potrzebne i już. Fajny z Niego Lekarz.Polecam !!!

Będąc pod opieką tak dobrego Ortopedy jestem spokojna o swoje stawy. Fantastyczny Człowiek i Lekarz!

Konkretny,szybki, dokładny i skupiony.Ciesze się,że taki właśnie Lekarz zajął się mna po wypadku i jestem przez niego tez w kontynuacji leczenia w poradni przyszpitalnej. Szczerze polecam Pana Doktora Kubackiego! Krzysiek

Krzysiek

Bardzo skupiony podczas stawiania diagnozy i ustawiania leczenia. Rzetelny i kompetentny Ortopeda.Polecam!!

Leczę u Pana Doktora problemy ze stopa. Jestem pełen uznania dla Jego fachowości. Postrzegam Go za bardzo kompetentego Lekarza. Polecam!!!

Wnikliwy w szukaniu przyczyny dolegliwości,kompetentny w sposobie leczenia. Świetny Specjalista! Polecam!

Dzieki Panu Doktorowi chodzę!Dziekuje za profesjonalna opiekę! Szczerze polecam Pana Doktora Daniela Kubackiego!