lekarz Daniel Kubacki

Moj maz prosto z treningu piłki nożnej trafił do Pana Doktora na SOR. Okazało się,że ze zlamana reka. Diagnoza,jak i zalecone leczenie trafne i w miarę szybkie. Potem bezproblemowe dalsze prowadzenie w poradnin przy szpitalu.Sama w zeszłym roku traflam z urazem do Doktora Kubackiego. Nic się nie zmieniło,nadal skuteczny,konkretny i skromny. Nie znam lepszego Ortopedy od dra Kubackiego.Polecam!!!

Nie znam lepszego Ortopedy od dra Kubackiego.Polecam!!!

Leczę u Pana Doktora stan zapalny w dłoni.Co mi się najbardziej podoba,to pragmatyczne podejście Pana Doktora. Bierze pod uwagę wszystkie czynniki i możliwości pacjenta-jestem uparta piłkarka reczna-to nie łatwy typ pacjenta. Jest mlody,ale posiada ogromną wiedzę,doświadczenie i pokorę oraz uczciwosc,jest też świetny techniczny. Polecam!!!!

Ten lekarz nie tylko pogorszył moje rokowanie - ordynując unieruchomienie ręki na zbyt długi czas i wywołując tym samym efekt jatrogenny (w zgodnej opinii 4 fizjoterapeutów), ale i skorzystałby na fakultecie z psychologii. Powitał mnie bowiem słowami "mam dla pana bardzo,bardzo złą wiadomość". Ostatecznie nie okazała się bardziej zła niż się spodziewałem,za to ta chwila dużego steesu była zupełnie niepotrzebna.

Bardzo pozytywnie oceniam wizytę u Pana Doktora w poradni ortopedycznej. Jest szybki,konkretny i kompetentny. Ustalil mi dobra diagnostykę,w jej następstwie trafiona terapię.Czuje,że jestem pod dobra opieką. Z Panem Doktorem przyjmuje bardzo mila i równie profesjonalna Pani Pielegniarka jedyny minus,że nie wchodzi się punktualnie,z powodu dużej ilości pacjentów,zawsze jest opóźnienie

Bardzo pozytywnie oceniam wizytę u Pana Doktora w poradni ortopedycznej.
Jest szybki,konkretny i kompetentny.
Z Panem Doktorem przyjmuje bardzo mila i równie profesjonalna Pani Pielegniarka

W środę 19 stycznia w późnych godzinach wieczornych uległem wypadkowi z urazem stawu barkowego. Koniecznym stała się pilna pomoc chirurga, gdyż wyczuwałem przemieszczenie elementów i potęgujący się ból. Po perypetiach transportowych dojechałem na ostry dyżur do Szpitala Wojskowego w Krakowie. Wejście na izbę przyjęć nie napawało optymizmem. Nieszczęśników oczekujących pomocy, było kilkunastu. Zostałem po paru minutach przekazany do badania energicznemu Dżentelmenowi w białym fartuchu. Nie dochodziły do mnie wszystkie sygnały zewnętrzne, gdyż walczyłem z bólem. Zapewne po pierwszych oględzinach i wywiadzie, wiedział co było uszkodzone, lecz zlecił rentgen i niezwłocznie ...

Zostałem po paru minutach przekazany do badania energicznemu Dżentelmenowi w białym fartuchu. Nie dochodziły do mnie wszystkie sygnały zewnętrzne, gdyż walczyłem z bólem. Zapewne po pierwszych oględzinach i wywiadzie, wiedział co było uszkodzone, lecz zlecił rentgen i niezwłocznie po znieczuleniu przystąpił do naprawy przemieszczonego stawu.
W końcu wybudziłem się na innej sali SORu i już bez ostrego bólu. Uświadomiłem sobie że procedura scalenia stawu powiodła się. Ponowny rentgen. Oględziny i życzenia szybkiej rekonwalescencji. Wszystko to trwało (z „narkozą”) jakieś 2 godziny. Jak na polu walki! Panie Doktorze.

Jadąc na SOR w Wojskowym Szpitalu, byłem sceptycznie nastawiony do Publicznej Służby Zdrowia, z powodu perturbacji covidowych.
Po stylu, szybkości i skuteczności z jaką zostałem przyjęty pod opiekę i wyprowadzony z urazu stawu barkowego chciałem Doktorowi Danielowi Kubackiemu serdecznie podziękować.
Szacunek za profesjonalizm!
pacjent Grzegorz Sobol Kraków 23.01. 2022

Pan Doktor opiekowal się Babcia,ktora zlamala rękę,najpierw na SOR,a potem kontynuował leczenie w Poradni. Bardzo dobre,merytoryczne podejście no i cierpliwości do niedosłyszącej starszej Osoby. Polecam Pana Doktora Kubackiego. Jest szybki,ale przy tym tez mega kompetentny. Daria

Daria

Lubie takich Lekarzy,konkretny w komunikacji i działaniu!!Widac,ze Doktor Kubacki ma ogromna wiedzę i doświadczenie. Trafiłem na SOR po upadku na tylek podczas gry w siatkówkę. Minus,dlugo czekałem,ale też i kolejka byla spora.Natomiast wizyta u Pana Doktora,wywiad,rtg i ustawienie leczenia bez zastrzeżeń.Okazalo się,że zlamalem kosc ogonowa. Z recepta na dobry lek przeciwbolowy i zaleceniem siadania z podkładka odciążająca kosc ogonowa,po 4 godzinach wróciłem do domu. Szczerze polecam tego Gościa!!! Blazej

Blazej

Trafiłam do Doktora Kubackiego z uszkodzonym barkiem i wiem, że miałam ogromne szczęście gdyż został on mi nastawiony w sposób szybki, profesjonalny i prawie bezbolesny. Szczerze życzę każdemu, aby trafiał w tak dobre ręce kiedy potrzebna jest szybka diagnoza i skuteczna interwencja.

Wylądowałem na SORze u Doktora Kubackiego ze spuchniętym kolanem po koncercie. Fakt, musiałem wyczekać się prawie 3 godziny w ciasnym, obskurnym pomieszczeniu, gdzie ciężko było nawet wyprostować bolącą nogę. Sama wizyta przebiegła bardzo konkretnie, Doktor dokładnie mnie zbadał, zlecił rtg. Niestety nie miał dla mnie dobrych wieści bo okazało się, że doszło do zwichnięcia rzepki. Wyjaśnił mi szczegółowo, ale w przystępny sposób na czym to polega i jak wygląda dalsze postępowanie. Jak dla mnie pełna profeska, rzeczowo i konkretnie.

trafiłam na SOR przy szpitalu wojskowym z kontuzja kostki. nastawilam się na długi okres oczekiwania,tymczasem Pan Doktor przyjął mnie szybko, zlecił potrzebne badania,postawił dobra diagnozę i zalecił kontrole w poradni.W mojej opinii jest to bardzo kompetentny Lekarz z dużą wiedza i ogromnym doświadczeniem.Za plus uwazam zwięzly, konkretny sposób komunikacji,który w moim przypadku,bylam pacjentka panikująca,podziałał uspokajaco. Pana Doktora polecam,jeśli chodzi o sam SOR.....za mala poczekalnia,następnym razem wybiorę Jakubowskiego