lekarz Daniel Kubacki

Trafiłam na SOR ze spuchniętym kolanem po wypadku. Pan Doktor potraktował mnie w sposób niedopuszczalny. Poczułam się jakbym symulowała objawy. Po tym jak zaczęłam płakać i prosić by przestał na siłę prostować moje spuchnięte kolano usłyszałam „JEŻELI SIĘ PANI NIE PODOBA TO MOŻE PANI IŚĆ DO DOMU”. Okazało się, że mam nogę złamaną, a Pan Doktor według opinii innego lekarza mógł mi jedynie zaszkodzić siłowym badaniem przed wykonaniem zdjęcia. NIE POLECAM. Arogancki człowiek, więcej szoku i stresu przyniosła mi wizyta niż samo złamanie. Wizyta odbyła się na oddziale SOR.

Ten "gościu" bo ciężko go nazwać lekarzem... Chyba poprostu minął się z powołaniem, najgorszy "lekarz" u jakiego byłem. Jeżeli trafisz na SOR do wojskowego a służbę będzie pełnił pAN kUBACKI to radze szybciorem uciekać do innego szpitala. P.S. pozdrawiam serdecznie, wyjątkowo miłego i uprzejmego Pana Wojskowego :)

P.S. pozdrawiam serdecznie, wyjątkowo miłego i uprzejmego Pana Wojskowego :)

Bardzo dobry specjalista ! z ogromna wiedza i umiejętnościami , 2x bardzo mi pomógł !!!jestem bardzo zadowolona , a co najważniejsze ,że obie moje kończyny działają bez zarzutu ;))

Trafiłem na SOR ze zwichnięciem barku. Obawiałem się, że będę długo czekał i że procedura będzie bolesna. Pan Doktor był niesamowicie szybki i wszystko było absolutnie bezbolesne.

bardzo nie miły i arogancki konieczny kurs otwierania a zwłaszcza zamykania drzwi jeśli kogoś przerasta praca lekarza lub praca na sor warto rozważyć zmianę pracy wybiarając ten zawód czy etat wiadome są konsekwencje, natłok pracy i mało fajni pacjenci ale skoro inny personel umie to i ten Pan powinien choc trochę sie postarać

bardzo nie miły i arogancki
konieczny kurs otwierania a zwłaszcza zamykania drzwi

Bez słow po prostu...Nawet używał przekleństwa (K...) kilka razy i powiedział, że jak RTG nic nie pokazał, ze będzie tam siedzała do samego rana...jak on stracił czas... Wstyd!!!! Niedojrzaly i niestabilny...

Niedojrzaly i niestabilny...

Lekarz, bardzo zmęczony swoją praca. Bardzo dziwne bo taki młody a już wypalony. Przy wizycie nie wytłumaczył mi jak dalej postępować i nie wydał skierowania, chociaż powiedział że to zrobi. Dzięki niemu naraziłam się na niepotrzebne koszty, ponieważ musiałam po sorze iść na wizytę prywatną.

Tragiczny lekarz, sfrustrowany, robi łaskę że przyjmuje pacjentów, nieuprzejmy, niemiły, traktuje pacjenta jak wroga. Pytania do pacjenta typu "czego Pan/Pani ode mnie oczekuje", no chyba jak przychodzę na SOR (Szpital Wojskowy w Krakowie, u;. Wrocławska) z ogromnym bólem to chyba oczekuję pomocy od lekarza. Myśli że przychodzę tam bo się nudzę? Najlepiej to jakbym samemu postawił diagnozę. Omijać z daleka takich "lekarzy", dno.

Trafiłam na oddział SOR z całkowicie zerwanym ścięgnem Achillesa. Pan Doktor przeprowadził szczegółową diagnostykę oraz ustalił termin operacji, którą parę dni później sam wykonał. Obecnie, po paru miesiącach, już wiem, że ten zabieg to był prawdziwy majstersztyk, który uratował mi nogę. Pan Doktor może i jest skromny w obyciu, ale nie ma to najmniejszego znaczenia przy jego fachowości i zaangażowaniu w tak ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Teraz, kiedy już sprawnie chodzę, to z każdym krokiem jestem coraz bardziej wdzięczna za odzyskaną sprawność. Dziękuję za wszystko, życzę dużo siły i wytrwałości ...

Dziękuję za wszystko, życzę dużo siły i wytrwałości w wykonywanej pracy.
Wdzięczna pacjentka.

Lekarz nie podał środków przeciwbólowych przy zwichniętym barku mimo kilkukrotnych próśb, 15 razy mówił że nie współpracuję że zachowuję się jak dziecko a ból był ogromny, nie potrafił się wysłowić, nie dawał instrukcji jak mam się wyluzować, najgorszy lekarz u jakiego byłem w życiu!!!! nie uprzejmy, bez empatii. czułem się poniżony i upokorzony. Sprawił mi ogromny ból.