lekarz Daniel Kubacki

Dzieki Panu Doktorowi chodzę!Dziekuje za profesjonalna opiekę! Szczerze polecam Pana Doktora Daniela Kubackiego!

Mega konkretny i skuteczny Lekarz. Najmilej zaskoczył mnie fakt,że bez problemu po SORze mogę kontynuować leczenie u Doktora w poradni przy szpitalu i nie błąkać się z gipsem na ręce po Krakowie i szukać terminu. Pozdrowienia Doktorze!!! Anka Rollkarka:-)

Pozdrowienia Doktorze!!!
Anka Rollkarka:-)

wizyta sprawna i konkretna,bez niepotrzebnego "small talku",właściwa diagnoza i leczenie.Polecam korzystanie z pomocy dra Kubackiego

Pragnę wyrazić ogromną wdzięczność Panu Doktorowi Kubackiemu za niesamowita,pełna troski i zrozumienia,opiekę nad moim Tata po uszkodzeniu sobie barku.

Trafiłam do Pana Doktora do poradni z problemami kregoslupa i kolan. To już trzeci Ortopeda,u którego jestem,ale pierwszy,który nie zignorował moich kłopotów. Jestem mu za to bardzo wdzięczna!! Dzieki odpowiedzialnemu podejściu Pana Doktora,dzis jestem na dobrej drodze do pełnej sprawności.Swietny Fachowiec!!!

Doktor operował mnie po wypadku. Kompetentny i konkretny.Mimo,że nie spouchwala się z pacjentami,wszystko jasno tlumaczy,człowiek czuje,ze jest w dobrych rękach Polecam dra Daniela Kubackiego!!

jeden z lepszych SORow (wroclawska),2mlodych,energicznych Ortopedow.Dr Kubacki zajął się mna mega konkretnie (uraz barku)-diagnostyka,leczenie (mega sprawne nastawienie) i kontrola pourazowa w poradni za 7 dni.Swietny Lekarz,mocno skupiony na robocie,na której widac,że swietnie się zna!

wizyta na SOR po przecięciu się szkłem. Niestety duzo ludzi,więc dość długo czekałem.Natomiast Pan Doktor konkretny i widać,że się zna. Jasne komunikaty i zalecenia,bez niepotrzebnego ubarwiania. Wg mojej żony,pielegniarki,rana swietnie zszyta!

szybka,sprawna pomoc udzielona na SOR po ugryzieniu przez psa. fajny konkretny Pan Doktor,widać,że się zna na swojej robocie.bardzo mi pomógł!!!

szybka,sprawna pomoc udzielona na SOR po ugryzieniu przez psa.

Doskonały specjalista! Skromny, utalentowany, zabawny, wie co robi. Złożył mój złamany bark bardzo profesjonalnie. Oby więcej takich lekarzy, którzy przejmują się swoimi pacjentami. Zdecydowanie polecam pana doktora Kubackiego! Mocne 6 na 5!