lekarz Daniel Zaborowski

3,3
3,4
3,1
3,4

Konkretny. Świetnie robi gastrpskopię -praktycznie brak nieprzyjemnego uczucia. Na pewno bardzo dobrze zna się na swoim fachu. Ma swój sposób bycia ale to nie zupa pomidorowa żeby to lubić. A tak w ogóle nie rozumie o co chodzi z tą nieuprzejmością dla mnie normalny człowiek zaangażowany w swoją pracę. I przynajmniej nie ściemnia tiututiutu ze ok i żarciki tylko konkretnie i rzeczowo mówi co jest. Jestem jak najbardziej zadowolony.

Mój tato jest po ciężkiej operacji. Rok temu miał usuwany pęcherz i prostatę - diagnoza nowotwór pęcherza. Dzięki Bogu wszystko jest dobrze. PSA na minimalnym poziomie - żadnych dolegliwości. Ostatnio na powiekach zaczęły robić mu się kurzajki. Trafił na wizytę do Pana doktora. Na pytanie co to może być pan doktor pochylił się i stwierdził, że się tata stary robi i tyle, a na pytanie jak będą narośle usuwane i czy to będzie boleć - zaczął sie śmiać. Jak lekarz może mieć takie lekceważące podejście do pacjenta. Ojciec wiele przeszedł ...

Jak lekarz może mieć takie lekceważące podejście do pacjenta.
Ojciec wiele przeszedł w związku z chorobą - nie oczekuje, że ktokolwiek będzie się nad nim rozczulał, ale zwykła ludzka życzliwość i profesjonalizm lekarza by się przydały.
Dla mnie ten człowiek to totalny cham, który nie powinien mieć do czynienia z ludźmi tym bardziej chorymi, którzy nie raz mają za sobą bardzo ciężkie przeżycia i walkę o swoje zdrowie.
Brak mi słów na wyrażenie mojej wściekłości. Jak ktoś taki może leczyć ludzi.
DNO!!!!!!
Celowo używam takich słów - w pełni zdaje sobie sprawę z ich wagi, ale dla mnie ten czowiek nie zasługuje na nic lepszego.
Nie popuszczę takiego zachowania i zamierzam wyrażac swoje zdanie na każdym możliwym portalu - lącznie ze złożeniem skargi w Centrum Onkologii

Pan doktor Daniel Zaborowski, Lekarz przez wielkie L. Usunął mojej mamie cały żołądek, operacja była bardzo trudna, gdyż rak był to rak złośliwy i ryzyko było bardzo duże. Od diagnozy do operacji upłynął miesiąc. Po dwóch tygodniach mama wróciła do całkowitej sprawności. Od operacji minęło pół roku, a po chorobie ani śladu. Pan doktor wspaniale zaopiekował się mamą zarówno w szpitalu jak i teraz podczas kontroli. Niesamowity człowiek, jestem pełna szacunku dla niego i jego pracy. Chirurg-onkolog to najbardziej niewdzięczna specjalizacja ze wszystkich. Chodzą do niego tylko osoby z cięzkimi, często beznadziejnymi przypadkami

Mega profesja, zaangażowanie i znajomość tematu. Bardzo dużo dyżuruje i dużo operuje trudne przypadki.Operował moją kuzynkę. Była skomplikowana operacja, wszystko super. Kuzynka w domu, czuje się dobrze, zadowolona, że trafiła na tak wspaniałą rękę chirurga. Polecam..

czytam te opinie i zastanawiam się czy miałem przyjemność z tym samym lekarzem...Operował moją matkę (poprawiał innego lekarza - Po pobraniu wycinka z trzustki i robieniu obejścia na drogach żółciowych to wszystko się rozeszło)na dyżurze z drugim lekarzem p. Ziółkowskim, który asystował starali się to wszystko "naprawić". Lekarz który ma złoto w rękach :) Mama żyje tylko dzięki tym lekarzom tak wszystko naprawił i zrobił, że mama żyje. Bardzo dziękuję Panie doktorze. PS wcale nie oczekuję, że lekarz a tym bardziej chirurg będzie miły z mojego doświadczenia wynika, że im mniej miły tym bardziej kompetentny.

jestem już po operacji , operował mnie Dr.Zaborowski ma swoje wady ale jest na 5 ,b.dokładny .konkretny operację wykonuje profesjonalnie .

Bardzo kompetentny, duża wiedza, moralność, podejście do problemu kompleksowe, można mieć zaufanie, polecam

Bezczelny, odmawiający pomocy, arogancki, nieuprzejmy. Gdyby nie nacisk prawnika i groźba sankcji karnych nie podjąłby się operacji ratującej życie. Zero podejścia do pacjenta, do rodziny rozmowa na korytarzu.

Czytając poprzednie opinie zastanawiam się czy byłam u tego samego chirurga... Miły, uprzejmy, rzeczowy ... dokładnie opisał jak będzie wyglądał zabieg - i tak było. JEDNYM SŁOWEM POLECAM

JEDNYM SŁOWEM POLECAM

Jak by to ująć bez wulgaryzmów.......po prostu cham, o zmiennych humorach. Nie daje zwolnienia po zabiegu bo uważa, że można pracować.....fizycznie!!! O empatii w stosunku do pacjenta nie ma mowy! Nie polecam stanowczo.