Pani dr to skarb , osoba ciepła, serdeczna bardzo troskliwa i oczywiście niezastąpiona. Dziękuję , że Ją spotkałam, uratowała mi życie.

pani Doktor naraziła mnie na operację usunięcia jajniak, pomimo, że można było wykonać zabieg laparoskoem. Dodam, że byłam wtedy bardzo młoda. Nie informowała dokładnie co się ze mną dzieje i jak będzie wyglądało leczenie. Potem pomimo comiesięcznych kontrolnych wizyt przeoczyła rozwijającą się po operacji nadżerkę. Do dziś ponoszę tego skutki.

Byłam pacjentką pani dr Danuty Adamek ok. 10 lat, obecnie leczę się na miejscu a raczej chodzę na coroczne badanie okresowe bowiem jestem spoza woj. dolnośląskiego. Obecnie do pani dr chodzi moja córka mieszkająca we Wrocławiu. Nie znam innego tak wspaniałego lekarza spośród wszystkich specjalizacji, z którymi miałam kontakt jako pacjentka. Polecam wszystkim.

Byłam już drugi raz pacjentką Pani dr Adamek i z gabinetu wyszłam w pełni usatysfakcjonowana. Pani Doktor jest osobą niezwykle wyciszoną, badenie przeprowadzone niezwykle delikatnie.Czuje się ogromne zaangażowanie w dolegliwosci pacjentki, a także stan psychiczny. POLECAM - R.W.