lekarz Danuta Ciesielska-Goreńlekarz Danuta Ciesielska-Goreń - zdjęcie profilowe

lekarz Danuta Ciesielska-Goreń

2,4
2,2
2,2

Na wizytę udałam się bez uprzedzeń i wcześniejszej weryfikacji opinii o lekarzu. Po wizycie dołączam się do wszystkich negatywnych komentarzy zamieszczonych przez inne pacjentki. Moja planowana wizyta odbyła się z opóźnieniem pomiędzy innymi prywatnymi pacjentkami i w pośpiechu. Do życzenia pozostaje kultura osobista, kompetencje, uprzejmość. Nie planuję więcej wizyt u tej lekarki.

Bylam u Pani doktor na nfz ,wszytko przebieglo wzorowo,lekarka delikatna,zainteresowana pacjentką, i naprawde sympatyczna a przy tym konkretna,naczytałam się głupot w internecie i bałam się pójść na wizytę. Nie wiem skąd takie opinie.Bzdury ludzie wypisują.

lekarka wulgarna, niedelikatna w czasie badania, z żalem do całego świata wykonująca swoja prace. nie polecam jej

Nadal jestem roztrzęsiona po dzisiejszej wizycie u Pani Doktor Ciesielskiej-Goreń. Pomijając spóźnienie od początku wizytu można było wyczuć pośpiech, wizyta w moim odczuciu była bardzo krótka, nic z niej się nie dowiedziałam. Pani doktor była bardzo nie delikatna, pomimo mojego protestu że badanie boli nie przestawała, byłam na granicy krzyku żeby przestała. Po nim nic nie powiedziała, sama musiałam dopytywać co ona w ogóle robiła i co stwierdza. Odpowiedzi były lakoniczne i mówione w tonie jakbym pytała o oczywistość, a lekarzem nie jestem więc mam prawo nie wiedzieć, po to też przychodzi się do specjalisty. Dostałam odpowiedź na to pytanie, której ze względu ma stres już nawet nie pamiętam, atmofera była taka, że bałam się o cokolwiek zapytać. Nie wiedziałam czy mam podjąc rozmowe, że nie tak powinno to wyglądać i powiedzieć co myśle o jej postawie ale byłam w takim szoku, że wyszłam z gabinetu na granicy płaczu. Nie ujmując wiedzy jaką ma z pewnością Pani doktor podejście do pacjenta równa z ziemą chęć ponownej wizyty.

Kompletny brak empatii i podstawowych zasad kultury osobistej. Najgorsza moja wizyta lekarska w życiu. Pośpiech, krzyk, zdenerwowanie, zniecierpliwienie,zero rozmowy z pacjentką. Niczego się nie dowiedziałam o moim schorzeniu. "Tu jest NFZ, tu się pytań nie zadaje!" - krzyczała pani doktor. Drogie Pacjentki, omijajcie tę lekarkę z daleka, szkoda czasu i nerwów.

Pierwsza wizyta faktycznie była dość specyficzna..Kwestia podejścia do sprawy, ale już jakiś czas uczęszczam do Pani doktor i uważam, że jest to bardzo kompetentny lekarz specjalista zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko dokładnie. Polecam!

Dzis byłam u pani dr Ciesielskiej-Goren.Krzyczala na mnie że chyba jestem głucha, nie pozwoliła sobie zadać żadnego pytania.Nie zbadała mnie, nie zrobiła cytologii mimo że w tym celu przyszłam.Zlekcewazyla moja chorobę nowotworową (2013 rok diagnoza raka piersi).Pierwszy raz byłam u ginekologa który nie dotknął mnie nawet palcem.Stanowczo odradzam wizyty u tej pani.

Muszę niestety zgodzić się z negatywnym opiniami zamieszczonymi poniżej. Pierwszy raz spotkałam lekarza, który krzyczy - widziałyśmy się 3 razy i zawsze ta sama, więcej szans niestety p. doktor nie dam. Odsyła do innych lekarzy, "kolposkopię" robi w 2-3 minuty (dosłownie). Sposób odnoszenia się dr Ciesielskiej Goreń jest mówiąc bardzo eufemicznie niekulturalny. Być może praca już dr Ciesielską frustruje, jednak nic nie upoważnia jej do lekceważenia pacjentek. Podczas ostatniej wizyty, gdy powiedziałam jej o obawach związanych z moją chorobą, usłyszałam w odpowiedzi: "na lęki to tylko psychoterapia". Pozostawiam to bez ...

Pozostawiam to bez komentarza i tylko odradzam kontakt z tym lekarzem.

Wizyta u Pani doktor z nazistowskim podejsciem,zero empati,wyzwiska,obraza,pospiech. Wizyta zaczela sie słowami:" szybko szybko nie mam czasu mam urlop a musze jeszcze czas marnowac na ciebie durna babo,czego chcesz",na stwierdzenie ze mnie boli otrzymalam pdpowiedz jakby ciebie bolalo nie usiadlabys ,wiec odpowiedzialam ze kazała mi pani usiasc,usłyszalam ze ona nie bedzie sprzatąc po innych lekarzach i ze marnuje jej czas.Wulgarna nie szanujaca pacjenta ordynarna,chamska brak słow ,nie nadająca sie do leczenia ludzi jej czas aby odeszła na emeryture juz za duzo krzywdy zrobila.Karma wraca za to jak traktuje ludzi przyjdzie ...

jej zapłacic.Pani doktor to istny diabeł.Nie polecam strzescie sie tej kobiety.Opinie pozytywne sa napisane przez prywatne pacjentki tej doktor ktore za dużą kase lecza sie u niej i usuwają ciążę prywatnie wtedy owa doktor jest milutka jak zaszelesci dobry papierek.Jak najdalej od tego sadystycznego diabła.

Tak niewychowanej, bezczelnej i po prostu chamskiej lekarki w życiu jeszcze nie widziałam! Wykonuje Pani zawód zaufania, a traktuje Pani pacjentki jak umysłowe ameby, nie odpowiadając na pytania, pospieszając, ironizując i szydząc. Jednocześnie oprócz tego, że notorycznie jest Pani spóźniona, to wykonuje Pani badania po łebkach. Drewniana ręka i 1 sekunda poświęcona na cytologie, a w między czasie notoryczne, bezczelne pospieszanie i te uwagi, które mogłaby Pani zachować dla siebie... Wstyd!!! !!!!Najgorszy ginekolog w Warszawie!!!

Wstyd!!!
!!!!Najgorszy ginekolog w Warszawie!!!