lekarz Danuta Czaja

1,8
1,8
2,1
1,7

Pani dokładnie fachowo wytłumaczyła czym grozi lekceważenie zwchnięcia kostki. Bardzo rzeczowa konkretna, a że ktoś napisał że niemiła... Ważne że profesjonalna i skuteczna.

Tragedia, najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia, nigdy nie powinna leczyć ludzi, nie powinna mieć z nimi kontaktu. Strasznie niemiła, niekompetentna, arogancka. Nikomu nie polecam!

Najgorszy lekarz u jakiego byłam, mimo, że jest już podobno na emeryturze, to zastępuje mojego lekarza rodzinnego. Byłam zmuszona 2 razy pójść do niej na wizytę, a przynajmniej próbowałam, za pierwszym razem jakimś cudem mnie przyjechała, ale była bardzo nie miła i na podstawie dotknięcia stwierdziła chorobę, natomiast za drugim razem w ogóle mnie nie przyjęła chociaż mój stan znacznie się pogorszył, w bardzo złym stanie wywaliła mnie z gabinetu, nie dała dojść do słowa. TRAGEDIA NIE LEKARZ!!!! Z jakiej racji moje ciężko zarobione pieniądze są jej oddawane za takie traktowanie chorych ludzi. Na moich oczach była również opryskliwa dla innych bardzo chorych osób. Wstyd Pani Danuto. Bo lekarzem Pani nie nazwę nigdy.

Jestem pacjentem od początku istnienia lekarza rodzinnego. Nigdy nie miałem problemów z wizytą nawet jeżeli zdarzało się przyjść bez wcześniejszego zapisania. Zawsze uprzejma i gotowa udzielić pomocy. Ostatnio trafnie zdiagnozowała kamicę nerkową potwierdzoną później badaniem USG. Czekam teraz na dalsze leczenie przez urologa. Skierowanie wystawione natychmiast po USG w wyniku rozmowy telefonicznej. Mam wrażenie, że opinie wystawiają tylko niezadowoleni. Osobiście polecam.

Ta pseudo lekarz nie ma pojęcia o leczeniu (Dr.Mengele)Nie miłe małe grube babsko .Nie polecam nikomu !!!!!!!!

Mam dwoje dzieci w wieku przedszkolnym. Przynajmniej raz w miesiącu (przez okres 9 miesięcy) zmuszeni z mężem byliśmy pójść do naszej rodzinnej doktor Czaji z wizytą. W tej przychodni dostanie numerka graniczy z cudem. Ostatnio synek miał dość wysoką gorączkę 38,2 której nie mogłam zbić ibumem . Wybrałam więc się z nim do naszej rodzinnej lekarki Danuty Czaji. Dziecko lało się przez ręce. Zapytałam czy go przyjmie bez numerka. Pani doktor się nie zgodziła oczywiście była przy tym bardzo nieprzyjemna. Prosiłam ją, próbowałam przekonać, że nie ma w tym momencie ...

Ostatnio synek miał dość wysoką gorączkę 38,2 której nie mogłam zbić ibumem . Wybrałam więc się z nim do naszej rodzinnej lekarki Danuty Czaji. Dziecko lało się przez ręce. Zapytałam czy go przyjmie bez numerka. Pani doktor się nie zgodziła oczywiście była przy tym bardzo nieprzyjemna. Prosiłam ją, próbowałam przekonać, że nie ma w tym momencie dużej kolejki, że dziecko zasypia na krzesełku w poczekalni, niestety bez skutku. Powiedziała, że mamy przyjść za trzy godziny. Próbowałam powiedzieć, że dzieci akurat o tej godzinie będą miały drzemkę, więc będę musiała gorączkujące dziecko znowu wyciągać z łóżka, a poza tym jest zimno i wietrznie i jeszcze bardziej załatwię małego. Co to za lekarka odsyła małe dziecko z wysoką gorączką. Od dziewięciu miesięcy wizyty u tej pani doktor były udręką. Jeśli dla kogoś ważna jest miła atmosfera w czasie wizyty to ja się z taką nie spotkałam. Ta Pani prawie zawsze była nieprzyjemna tzn. arogancka, nie w humorze , nie miła dla dzieci. A skierowania jeśli daje to z wielką łaską.
Finał, jest taki, że następnego dnia dziecko trafiło do innego lekarza w innej przychodni dostało antybiotyk i dochodzi do zdrowia. Oczywiście całą rodziną wypisaliśmy się z tamtej przychodni.

Jestem zapisana do tej pani już dwa lata. Zostałam do tego zmuszona, ponieważ inni lekarze już mają 'limity'. Ta kobieta nie zasługuje na miano lekarza. Juz wielokrotnie jej diagnoza się nie sprawdziła, nie zna podstaw medycyny - gdy konsultuje się ze specjalistami są w szoku. Totalnie niekompetentna osoba - łapie pacjentów tylko dlatego, że nie maja możliwości pójść do innego - zrobię wszystko by zmienić lekarza

Byłam zmuszona pójść na wizytę do tej doktor.. ponieważ mojej rodzinnej lekarz akurat nie bylo.Ledwo doszłam do przychodni ze strasznym bólem w krzyżu..oczywiscie nie bylo numerków wiec pytam dr czy mnie przyjmie.. ona na to z aroganckim usmiechem... ''bo?????'' na to ja ze cos mi w krzyzu przeskoczylo... a dr na to ze sobie poczekam z 2 -3 h :) poszlam wiec po karte.. na poczekalni uprzejma pani ustapila mi miejsca i pozwolila wejsc przed soba... zadowolona weszlam do gabinetu .. Pani dr powiedziala cytuje ''mowilam ze ma pani czekac ...

na poczekalni uprzejma pani ustapila mi miejsca i pozwolila wejsc przed soba... zadowolona weszlam do gabinetu .. Pani dr powiedziala cytuje ''mowilam ze ma pani czekac az ludzi wszystkich przyjme'' ja odpowiedzialam ze mila pani w kolejce przepuściła mnie z bólem.. na to pani Czaja.. '' to ja tu ustalam kolejke a nie pacjenci prosze wyjsc i przyjsc o 19 ;] zenada...

Lekarz kompletnie nie znający się na rzeczy, arogancki w stosunku do pacjentów, nigdy nie przyjmie pacjenta bez numerka a nawet jesli jest ktos od innego lekarza to tym bardziej nie. Lekarz Czaja zdecydowanie zna się tylko na kaszlu...

Moim zdaniem zna się tylko na katarze (jeśli leci z nosa !!!) Faszeruje tabletkami bez potrzeby ,nie ma pojęcia o leczeniu. Tragedia!!!