dr n. med. Danuta Kuśnierczyk-Grochowina

Ortodonta

2,9

Ta pani ma za dużo dyplomów wiszących w poczekalni, a za mało umiejętności. Nie zwraca uwagi na życzenia pacjenta. Poświęca mu za mało czasu. Źle tłumaczy plan leczenia. Pani jest nieuprzejma dla pacjentów. Zdecydowanie nie polecam.

0 umiejętności + 0 delikatności + 0 uprzejmości + brak czasu dla pacjenta + radość z niezasłużonych zysków + nie wiem za co zdobyte dyplomy wiszące w poczekalni = pani dr danuta kuśnierczyk - grochowina

Nie kompetentna, brak wyczucia, złe podejście do dzieci, zero uprzejmości, liczy się dla niej tylko zysk, zero umiejętności (nie wiem za co ma tyle dyplomów) nie zasługuje na nie. Trzymajcie się z dala od tego zakładu jeśli chcecie mieć ładne i zdrowe zęby. Strata czasu i pieniędzy.

Nie kompetentna pani ze złym podejściem do pacjenta. Sprzeciwia się jego wymaganiom (a to przecież pacjent jest najważniejszy), a po za tym to on za to płaci i powinien być zadowolony z efektów leczenia. Źle tłumaczy plan leczenia... Straciłam u niej za dużo czasu i po kilku miesiącach postanowiłam zmienić ortodontę. Ta pani nigdy nie spotkała się chyba z pojęciem uprzejmość. Poziom tej cechy wynosi u niej 0. Zresztą cała obsługa nie jest zbyt sympatyczna. Jest to najgorszy zakład ortodontyczny w całym woj. śląskim. Nie polecam.

Poziom normalny, bez fajerwerków ale podejście do Klienta na poziomie urzędowym ... szkoda czasu i za to jeszcze się płaci. Szkoda słów. Pora na zmianę.

W końcu mogę z czystym sumieniem odradzić ten gabinet każdemu zdrowo myślącemu człowiekowi. Pani Doktor niewątpliwie ma kwalifikacje, co na pewno na pierwszej wizycie da się zauważyć - dziesiątki wiszących dyplomów w poczekalni... niestety, na tym się kończą miłe sprawy. Pani Doktor na pierwszej wizycie wszystko wytłumaczyła, ogólnie zachwycona byłam podejściem do mnie jako pacjentki. Niestety, potem wszystko się popsuło. Nigdy nie miała dla mnie czasu, aparat dokręcała mi jej asystentka (córka?), która nie ma za grosz wyczucia czy delikatności przy dokręcaniu aparatu. Leczyłam się u Pani Doktor 4 lata ...

Leczyłam się u Pani Doktor 4 lata (niestety moja wada zgryzu była ogromna). W tym czasie Pani Doktor interesowała się mną sporadycznie (często przez pół roku nawet nie spojrzała na zmiany, tylko kazała dokręcać asystentce).
Sama przychodnia wygląda na coś w stylu McDonalda z ortodontycznego punktu widzenia. W gabinecie stawia się na ilość, nie na jakość (pacjent ma szybko być załatwiony by następny mógł już podejść). Wszelkie najmniejsze uszkodzenia aparatu pokrywa pacjent. Może bym nawet pominęła kwestię pisania tak negatywnej opinii, jednak dzisiaj u stomatologa na wizycie dowiedziałam się, że cytuję: "w życiu nie widziałem tak tragicznie przeprowadzonego leczenia ortodontycznego a tym bardziej ściągnięcia aparatu". Okazało się, że Pani Doktor (a raczej znowu jej zastępczyni) zostawiła mi praktycznie cały klej na zębach a przy ściąganiu pierścieni na szóstkach jedną ułamała (tak, dokładnie ta niedelikatna asystentka).
Finał jest taki, że trzeba było ściągać klej (którego zdejmowaniem na obowiązek zająć się ortodonta) i niestety kamień, który powstał po dwóch miesiącach ze względu na obecność kleju... nie wspominając już o tym, że czeka mnie leczenie uszkodzonego, ułamanego zęba, który jest w takim stanie, że nie miała prawa Pani Doktor niepoinformowania mnie, że trzymanie na nim pierścienia jest wielce niewskazane.
Nie piszę tego wszystkiego, by sobie "ulżyć" po długim dniu pracy... rodzicie swoich dzieci i dorośli, którzy chcielibyście rozpocząć leczenie ortodontyczne... wszędzie lepiej, tylko nie tam....
Pochwalić na plus mogę tylko Pana pracującego na recepcji w tym ogromnym gabinecie. Zawsze uśmiechnięty, pomocny i otwarty na ludzi. Szkoda tylko, że on jedyny...

Pani doktor na pierwszej wizycie nas oczarowała miłym podejściem starała się wszystko dokładnie wytłumaczyć . Niestety z każdą kolejną wizytą było mniej sympatycznie, dziecko nie chciało iść nawet do kontroli aparatu.Lekarka jest mało delikatna ,nieprzyjemna, a w stosunku do dziecka nawet złośliwa. Być może byłoby inaczej gdyby chodził o dorosłą osobę ale dzieci trzymajcie od niej z daleka.

Niestety z każdą kolejną wizytą było mniej sympatycznie,

Wyjątkowo nieuprzejma obsługa. Kompletny brak szacunku dla pacjenta, brak minimum wyczucia i dobrej woli - np. w przypadku gdy pacjent informuje, że może się kilka minut spóźnić. Nie można nikomu polecać. Polska służba zdrowia wygląda właśnie taki jak gabinet tej Pani- pacjentowi, który nie tylko płaci podatki za które ci lekarze się wykształcili, który również płaci około 100 zł za każde kilka minut robi się łaskę - reasumując - DNO!!!

Bardzo sympatyczna i kompetentna kobieta.Dzięki niej wreszcie nie muszę się śmiać do ręki ,jak to robiłam do tej pory.W gabinecie panuje miła atmosfera.Najbardziej zapamiętałam jak Pani Doktor głaskała mnie po głowie podczas zakładania aparatu(bo przyznam byłam trochę przerażona,ale nic ,a nic nie bolało):-).Wizyty nie są najdroższe.Polecam wszystkim bo dziś mogę się cieszyć pięknym uśmiechem.

Bardzo profesjonalna, miła i kompetentna, gorąco polecam

Bardzo profesjonalna, miła i kompetentna, gorąco polecam