dr n. med. Danuta Kuśnierczyk-Grochowina

Ortodonta

2,9

To swietny ortodonta według mnie lepszego nie znajdziecie

To swietny ortodonta według mnie lepszego nie znajdziecie

Pani doktor to miła i bezpośrednia osoba.W dwa lata wyprowadziła moje zęby na prostą. Zawsze mogłam liczyć na szczerą opinię oraz fachową ocenę sytuacji. Bardzo polecam wszystkim! Superlekarz :-)

no nie wiem jak tamta osoba mogła cos zarzucic pani doktor zaznaczam, że jest to pani doktor nauk chyba pozatym najtańsza w regionie dzięki niej mam proste zęby chociaż to jest moj 3 aparat - nie od pani doktor, miła skuteczna przedewszystkim

świetnie leczy zęby i jest niezastąpiona!!

świetnie leczy zęby i jest niezastąpiona!!

to leczenie było jedną wielką pomyłką, by się chciało cofnąc czas :(

to leczenie było jedną wielką pomyłką, by się chciało cofnąc czas :(

Moja kochana Pani ortodontka:). Bardzo miło wspominam wizyty u dr Kuśnierczyk. Leczyła moje uzębienie przez 2 lata i teraz mam cudowne proste ząbki. Bardzo serdecznie polecam, bo naprawdę oddajecie się w ręce mądrej wykształconej i z ogromnym doświadczeniem lekarki. Wpisałam 50zł za wizytę, ponieważ leczenie skończyłam 3 lata temu, kiedy właśnie tyle wynosiły ceny w Akademii Medycznej w Zabrzu.

Dokonała cudu! Nikt nie dawał mi szans na odzyskanie zatrzymanych zębów, Ona sama dawała nikłe nadzieje na dwa z trzech, sprowadziła do łuku wszystkie. Mam teraz równiutkie, swoje ząbki ;) Jestem jest niewymownie wdzięczna! Jest miła, kompetentna, bezpośrednia i przyjazna. To lekarz z powołania. Jest NIEZASTĄPIONA!

Dokonała cudu!
Jestem jest niewymownie wdzięczna!