dr n. med. Danuta Kuśnierczyk-Grochowina

Ortodonta

2,9

Pani Doktor jest rewelacyjna, pełna energii, szczera. W gabinecie panuje rodzinna atmosfera. Ilość dyplomów tylko potwierdza fach i wiedzę jaką posiada Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona, będę polecać wszystkim. Za każdym razem na wizytę wybieram się z uśmiechem na ustach :)

Witam, Zacznę od tego, iż mój przypadek był bardzo ciężki: niedorozwój szczęki, "trójki" ugrzęzły w poprzek w kości, dolne zęby pokrywały górne i jeszcze kilka problemów, które łącznie złożyły się na tragiczny wygląd buzi. Rodzice robili co mogli - jeździli ze mną do różnych ortodontów - na terenie Żywca, Bielska, byłam na konsultacjach (b. drogich!)u Pani Profesor z Czech - wszystko na nic, miałam ruchomy aparat i żadnych perspektyw na prosty zgryz. Praktycznie wszystkie wizyty kończyły się zwrotem "Jak skończysz 18 lat, to będziesz operowana w Warszawie" Podawano mi już ...

Witam,
Zacznę od tego, iż mój przypadek był bardzo ciężki: niedorozwój szczęki, "trójki" ugrzęzły w poprzek w kości, dolne zęby pokrywały górne i jeszcze kilka problemów, które łącznie złożyły się na tragiczny wygląd buzi. Rodzice robili co mogli - jeździli ze mną do różnych ortodontów - na terenie Żywca, Bielska, byłam na konsultacjach (b. drogich!)u Pani Profesor z Czech - wszystko na nic, miałam ruchomy aparat i żadnych perspektyw na prosty zgryz. Praktycznie wszystkie wizyty kończyły się zwrotem "Jak skończysz 18 lat, to będziesz operowana w Warszawie" Podawano mi już nawet koszt tej operacji (z tego co pamiętam - kilkanaście tys. zł), która oczywiście była trudna, skomplikowana i rekonwalescencja zajęłaby całe wakacje, bo jak twierdzili mój przypadek był na tyle beznadziejny, że było to jedynie rozwiązanie. Cały ten cyrk trwał dobrych kilka lat. Kiedy miałam ich 15, rozpłakałam się po jednej z wizyt. Czułam się beznadziejnie, moi rodzice też. Trafiłam w ręce Pani Grochowiny. Nie zapomnę pierwszej wizyty - popatrzyła na moje zęby i oświadczyła, że będziemy walczyć, będzie to kosztować, ale myśli, że z tego wyjdę i dorzuciła "Gdzie wyście byli do tej pory?!" -"U lekarzy Pani Doktor, u lekarzy"..Była bardzo bezpośrednia i szczera- tego potrzebowaliśmy po tych X (a może nawet XX) latach owijania w bawełnę. Profesjonalny plan leczenia, fantastyczne podejście, bezpośredniość, miła i konkretna Pani Doktor. Mam 17 lat, operacja, o której cały czas mi mówiono ZANIM trafiłam do P. Kuśnierczyk-Grochowiny odbyłaby się dopiero za rok i oczywiście bolesna rekonwalescencja trwałaby całe wakacje, a mój zgryz do tego czasu wyglądałby tragicznie, nawet nie chcę o tym myśleć. Dzięki wizytom w Zabrzu mam piękny zgryz, ząbki są na swoim miejscu, mogę bez kompleksów się uśmiechać. Gdyby ktoś nie wierzył - mogę na maila wysłać zdjęcia "przed" i "po" (kaskowata@gmail.com - proszę pisać). Uważam, że infantylne, podpisane "Anonim" komentarze nie są wiarygodne i dlatego dziekuję Pani Doktor i tutaj - zawdzięczam Pani i Pani asystentkom mój piękny, nowy uśmiech! Pozdrawiam, Katarzyna Duraj

P.S. Panią doktor poleciliśmy też mojej kuzynce, która również ma podobny problem ze zgryzem - jest w trakcie leczenia i wszystko jest na dobrej drodze.

Leczymy się u tej Pani dr. Póki co na pierwszej wizycie wydaje się wzbudzać zaufanie, jednak po założeniu aparatu wizyty są ekspresowe - wymiany przeprowadzane przez córkę Pani dr (która chyba nie ma uprawnień ortodonty) na szybko - cena za 4 minuty wizyty, zero rozmów na temat tego co dalej itp 150 zł.Nie wiem jaki będzie efekt pracy - czas pokaże, ale zastanowiłabym się trzy razy nim poleciłabym komuś ten gabinet.

Dzięki tej lekarce mam teraz proste zęby.

Dzięki tej lekarce mam teraz proste zęby.

Pani Doktor jest rewelacyjna. Może niektórych przeraża jej szczerość i energia, ale to już ich wina. Strasznie uprzejma, uśmiechnięta z olbrzymią wiedzą. Do tej pory pamiętam jak podczas zakładania aparatu stałego pocieszała mnie i głaskała po główce. Polecam!

Stały aparat ortodontyczny pani doktor zakładała mi kiedy byłam już po trzydziestce. Niezwykle cierpliwie tłumaczyła cały proces prostowania zębów. Po roku mogłam pochwalić się równym zgryzem. Teraz pacjentką jest moje dziecko, które bardzo lubi wizyty u pani dr Grochowiny. Bez stresu i bólu. Pełen profesjonalizm.

Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!! Sama sie u niej lecze i strasznie zaluje najchetniej to bym zmienila ortodate ale juz za pozno!!! :(

Nie polecałbym jej nikomu. Sadzę, iż poświęca za mało uwagi na dokładne leczenie. Ważne aby zrobić wszystko byle jak, a dostać za to jak najwięcej pieniędzy.

Brak profesjonalnego podejścia, bardzo niedelikatna, a przede wszystkim okropna naciągaczka. 15 minut kosztowało średnio 150zł i rozwalone dziąsła (prawie przy każdej wizycie) - jej praktykantki są znacznie delikatniejsze! Moja siostra wybrała innego ortodontę, bo jej znajomy z tą panią miał podobno bardzo zła doświadczenia. Ja siostry opowieści wziąłem na pół serio i teraz bardzo żałuję :( zainteresowanym ODRADZAM tą panią (podobno profesor)

zainteresowanym ODRADZAM tą panią (podobno profesor)

polecam tego lekarza, naprawdę fachowe podejście, aparat w 2 lata zdziałał u mnie cuda ;) drogo, ale to przede wszystkim kwestia samej ortodoncji, a nie tego lekarza.

drogo, ale to przede wszystkim kwestia samej ortodoncji, a nie tego lekarza.