lekarz Danuta Nowakowska

2,2
2,1
1,9
1,8

Tak niekompetentnego lekarza już dawno nie widziałem. Nie dość że leczyć nie potrafi , to jeszcze może bardziej zaszkodzić. Opryskliwa i bardzo nieuprzejma . Nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam, pani jest nie miła, lekceważąca pacjenta, ma się wrażenie, że się jej przeszkadza w nic nie robieniu.

to musi byc b.dobry lekarz jak przez 16 lat cie leczy.to rodzina czy znajoma to masz znajoma masz sie czym chwalic!

Doktor Nowakowska to wspaniały lekarz chodzę do niej już 20 lat i jestem bardzo zadowolona pacjentką

Pani doktor jest opryskliwa i niezbyt sympatycznie obchodzi się z pacjentem. Co dl zlecenia badań też się jakoś szczególnie nie kwapi.

Lekarz koszmar! Dawno nie trafiłam na tak nie miłego i nieuprzejmego lekarza. Zachowuje się jakby wykonywała swój zawód za kare i przy okazji innych karze. Nie polecam!!!!!

Traktuje pacjenta ''z góry''. Nie polecam!!

Traktuje pacjenta ''z góry''. Nie polecam!!

Pani doktor bardzo fajna. Chodze do niej juz 16 lat i zawsze jest choroba wyleczona. Miła, uprzejma. Ma podejście do tego co robi.

nawet tytuł doktor nic nie zmienił sic !!!

nawet tytuł doktor nic nie zmienił sic !!!

Nieuprzejma i trudny kontakt! Co do fachowości negatywne zdanie nt. mają również inni doświadczeni lekarze tej specjalności. Po prostu karierowicz...