lekarz Danuta Piotrowska-Wejroch

Chirurg onkolog

3,9

DOKTOR PIOTROWSKA JEST NIESAMOWITĄ OSOBĄ I SPECJALISTĄ.DZIĘKI JEJ SZYBKIEJ REAKCJI MIAŁAM BŁYSKAWICZNIE POSTAWIONĄ DIAGNOZĘ I TAK SAMO BARDZO SZYBKO ZACZĘTE LECZENIE.JESTEM JEJ BARDZO ZA TO WDZIĘCZNA.

Miałam wyjątkowo nieprzyjemne i przykre doświadczenia z panią dr Piotrowską. Począwszy od źle wykonanego zabiegu, przez aroganckie zachowanie wobec pacjenta, po nieetyczną postawę względem innych lekarzy (współpracowników). Uważam, że dr Piotrowska jest niekompetentnym lekarzem i pozbawionym poczucia przyzwoitości człowiekiem. Bardzo żałuję, że do niej trafiłam.

Bardzo dobry lekarz ,mówiący wprost o chorobie ,potrafi zrozumieć i doradzić,z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Wspaniała kobieta...Małgorzata Olszewska -wdzięczna pacjentka.

Jestem pelna uznania dla dr. Piotrowskiej - jej zyczliwosci, fachowosci, zorganizowania. Juz po pierwszej wizycie wyszlam z gabinetu z pozytywnym nastawieniem, i pamietam ze tej nocy, po raz pierwszy od dnia diagnozy zasnelam spokojnie. Na operacje szlam bez leku, wierzac ze jestem w dobrych rekach. To dzieki pani doktor mam zachowana piers, mimo ze inni lekarze zalecali jej amputacje. Dzis ,po wynikach histopatologicznych, wiadomoze ze to dr. Piotrowska miala racje wybierajac operacje oszczedzajaca. I moje zycie znow jest piekne. Dziekuje Anna

Na operacje szlam bez leku, wierzac ze jestem w dobrych rekach.
I moje zycie znow jest piekne.
Dziekuje
Anna

Pani Doktor podeszła do zabiegu bardzo profesionalnie.Mieliśmy kaszaki na policzku i czole.Po wizycie wyszlismy uśmiechnięci. Bardzo dziękujemy Pani Doktor.

Poszłam do pani doktor zachęcona pozytywnymi opiniami. Teraz, po wizycie, jestem nimi zaskoczona. Zastałam już od drzwi osobę bardzo nieuprzejmą, traktującą pacjenta jak zło konieczne. Wystarczyła jej sama sucha informacja, że przyszłam z guzem piersi (żadnych szczegółów), żeby zawyrokować, że to nic poważnego. Pani doktor nie słucha, jest opryskliwa, nie wyobrażam sobie jak można zaufać i pójść pod nóż do kogoś takiego. Szczerze odradzam.

Wyjątkowy lekarz: bardzo miła, a przy tym konkretna, kompetentna i fachowa. Po operacji wszystko szybko i ładnie się zagoiło. Lekarz z powołania i z wielką pasją ratowania życia.

Osoba godna zaufania bardzo szybko podjęła decyzję o usunięciu guzka z piersi właściwa osoba na właściwym miejscu - dziękuję bardzo Pani Doktor

Pani doktor godna zaufania moim zdaniem nie tylko świetny specjalista ale jest po prostu dobrym człowiekiem.

Pani Doktor jest nie tylko wspaniałym i kompetentnym lekarzem ale i bardzo miłym człowiekiem. Jeśli ktoś będzie miał potrzebę wizyty u chirurga onkologa, to z całą odpowiedzialnością polecam Panią Doktor.Jest to lekarz z powołania. Cieszę się, że trafiłam na tą Panią Doktor - dzięki Niej nie mam zeszpeconej twarzy i Ona jak jedyna podjęła się tego czego inni lekarze się bali. Gorąco polecam.