lekarz Danuta Piotrowska-Wejroch

Chirurg onkolog

Miałam dwa tłuszczaki, jeden za uchem, drugi na czole. Pani doktor wycięła je fachowo i estetycznie. Jestem zadowolona z efektu. Polecam

Lekarz godny zaufania, kompetentny. Po wizycie u Pani doktor człowiek czuje się zdrowszy.

Zdecydowanie odradzam.Podjęte przez Panią doktor działania okaza ły się nieodpowiedzialne, były działaniami na szkodę bliskiej mi osoby, która niepotrzebnie narażona została na trzykrotną operację przy diagnozie raka piersi.

Podjęła bardzo szybko decyzję o operacji. Wykonała ją perfekcyjnie,bez powikłań, wszystko dobrze sie goiło. Mała blizna wszystko ok.

Jestem pelna uznania dla dr. Piotrowskiej - jej zyczliwosci, fachowosci, zorganizowania. Juz po pierwszej wizycie wyszlam z gabinetu z pozytywnym nastawieniem, i pamietam ze tej nocy, po raz pierwszy od dnia diagnozy zasnelam spokojnie. Na operacje szlam bez leku, wierzac ze jestem w dobrych rekach. To dzieki pani doktor mam zachowana piers, mimo ze inni lekarze zalecali jej amputacje. Dzis ,po wynikach histopatologicznych, wiadomoze ze to dr. Piotrowska miala racje wybierajac operacje oszczedzajaca. I moje zycie znow jest piekne. Dziekuje Anna

Na operacje szlam bez leku, wierzac ze jestem w dobrych rekach.
I moje zycie znow jest piekne.
Dziekuje
Anna

Bardzo jestem zadowolona z umiejętności Pani doktor.

Bardzo jestem zadowolona z umiejętności Pani doktor.

Niekompetentny lekarz, błędnie diagnozujący zmiany skórne nowotworowe. Nieuprzejmy, poświęcający pacjentowi minimum czasu, do problemów podchodzi nieprofesjonalnie, pobieżnie, bez podstawowych przyrządów, jak lupa czy dermatoskop.

Pani doktor ma świetne profesjonalne podejście do pacjenta. Jest niewątpliwie świetnym specjalistą. Gorąco polecam.

Polecam każdemu Panią doktor. Pomogła fachowo i z uśmiechem całej naszej rodzinie (4 osoby). Serdecznie Pozdrawiam Panią doktor. Rodzina Zająców

Rodzina Zająców

Pani Doktor jest nie tylko wspaniałym i kompetentnym lekarzem ale i bardzo miłym człowiekiem. Jeśli ktoś będzie miał potrzebę wizyty u chirurga onkologa, to z całą odpowiedzialnością polecam Panią Doktor.Jest to lekarz z powołania. Cieszę się, że trafiłam na tą Panią Doktor - dzięki Niej nie mam zeszpeconej twarzy i Ona jak jedyna podjęła się tego czego inni lekarze się bali. Gorąco polecam.