dr Dariusz Bała

Chirurg onkolog, Onkolog

Doktor Dariusz Bała to lekarz z klasą, specjalista z obszerną wiedzą znający się na rzemiośle.Połączenie skromności i fachowosci.Badania i zabieg prowadzi bez zbędnych emocji, co bardzo uspokaja. Udziela ważnych informacji i zaleceń.Z czystym sercem polecam i dziękuję. Andrzej

Andrzej

To wspaniały specjalista i niezwykły człowiek - miałam wielkie szczęście, że trafiłam na Pana Doktora. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję :) Patrycja

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję :)
Patrycja

lekarz godny polecenie miły uprzejmy dokładnie wszystko wytłumaczy

lekarz godny polecenie miły uprzejmy dokładnie wszystko wytłumaczy

Kilka lat mój tata w związku z rakiem jelita trafił do doktora Dariusza Bały. Miał bardzo, bardzo dużo szczęścia, że trafił (dzięki szęśliwemu przypadkowi)do Doktora Bały. Chociaż inny lekarz dawał mu 2 lata życia i sztuczny odbyt,w pełni odzystał zdrowie, bez tak drastycznych operacji ,to było 8 lat temu !!!!Doktor Bała to lekarz, który nie zapomiał o przysiędze Hipokratesa , to ciepły, dobry człowiek, podziwiam Jego pracowitość i kompetencje, Dziekuję Doktorze za życie mego taty!!!!

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, jestem Jego pacjętką od sześciu lat.Polecam.

Doktor Dariusz Bała to najlepszy lekarz, jakiego znam. Miałam dużo szczęścia, ze trafiłam do Doktora Bały. Odzyskałam nie tylko zdrowie, ale także potrafiłam przezwyciężyć lęki. Podziwiam Jego kompetencje i pracowitość. Z sercem realizuje powołanie lekarskie.

świetny lekarz, poza wiedzą ma serce dla pacjenta, polecam świetnego chirurga i dobrego człowieka

Świetny lekarz, bardzo przyjemny, rozumie człowieka.

Świetny lekarz, bardzo przyjemny, rozumie człowieka.

Bardzo dobry lekarz. Mądry i miły! Lekarz który wzbudza zaufania i jest bardzo cierpliwy. Do onkologa nie chodzi się z bzdurami ale dzięki takiemu lekarzowi te wizyty są o wiele mniej stresujące.

LEKARZ Z KLASĄ :) Inni lekarze powinni brać wzór z dr Bały szczególnie w zakresie traktowania pacjenta. Wizyty kontrolne w Centrum Onkologii często stwarzały okazję do wyminienia opini z innymi pacjentami. Powinien pan być dumuny z siebie panie doktorze... Anna-pacjentka Centrum Onkologii