2,6
2,4

Lekarz uprzejmy, rozmowny, poświęcił mi czas, ale ujmę to delikatnie z zabiegu który wykonał jestem nie zadowolony, udałem się do innego ortopedy o opinie i tylko mnie utwierdził w moich podejrzeniach. Nie polecam.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Fachową diagnoza. Bardzo konkretne tłumaczenie co i jak. Polecam pana doktora.

Lekarz z dobrym podejściem do pacjenta.Usmuech na twarzy i poczucie humoru. Dobrze wytłumaczył problem oraz plan działania, wystawił skieriwania na padania i kazał wrócić. Więc polecam bardzo ja jestem bardzo zadowolona.

Lekarz bez krztyny empatii, zadufany, brak zainteresowania pacjentem, gdy wyraziłem swoje niezadowolenie, lekarz się oburzył że jak ja mogę zwracać mu uwagę, życzę panu tego samego co mi pan życzył, Nazwisko jest wprost proporcjonalne do pewnego skojarzenia .

Lekarz niestety niezainteresowany pacjentem. Cała akcja ze szpitalnym dowozem do chirurga zbędna, lekarz niczym statysta, żadnych oględzin- życzy powodzenia - na gojące się złamanie kości udowej nie raczył zerknąć. Szwy ściągnęła pielęgniarka.

Lekarz niestety niezainteresowany pacjentem.

U pana Buckiego leczę się aktualnie po poważnym złamaniu trójkostkowym stawu skokowego i operacji. Aktualnie jestem po zdjęciu szwów i pierwszej konsultacji z lekarzem i mam dość negatywne odczucia. Gdybym sam nie zadawał konkretnych pytań, wizyta trwałaby 10 minut - tyle co pani pielęgniarka potrzebowała na zdjęcie szwów, bez żadnego tłumaczenia co dalej z leczeniem, jakich potrzebuję leków i dalszego postępowania. Lekarz odpowiadał bardzo zdawkowo na moje pytania, mimo, że jak zobaczył RTG to stwierdził, że mój stan jest bardzo poważny. Na nogę dosłownie rzucił tylko okiem, w trakcie wizyty zdarzyło mu się dwukrotnie wyjść w trakcie zadawania mojego pytania. Takie... lekceważące trochę podejście do pracy i do pacjenta.

Lekarz "asekurant". Przyszedł pacjent z ręką w gipsie. Gips za ciasny, ręka sina, boląca - reakcji zero. Doktor gipsu nie ściągnie, bo może być przemieszczenie. Efekt? Ręka niesprawna od pół roku a zapowiada się, że kolejny rok będzie taki sam. Stwierdzony Zespół Sudecka 😟 Lekarz przyczynił się do tego, że niegdyś sprawna osoba została w pewnym stopniu kaleką. Bardzo przykre, że za takie błędy cierpi osoba która myślała, że idzie do fachowca.

Doktor gipsu nie ściągnie, bo może być przemieszczenie.

Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Lekarz podszedł profesjonalnie do mojego problemu. Jestem bardzo zadowolona.

Pan dr bardzo miły i życzliwy. Profesjonalny nie zbagatelizował mego stanu zdrowia lecz wysłuchał, wyjaśnił spokojnie i zastosował leczenie. Osobiście polecam . Jestem zadowolona z wizyty i podejścia Pana doktora do mej osoby i choroby.

Niestety miałam ochotę wyjść. Wolę dalej się nie wypowiadać bo jeszcze nie ochłonełam .