lekarz Dariusz Dąbruś

3,9

SUPER Lekarz polecam w 100%miły ,sympatyczny poświęca tyle czasu ile potrzeba. Miała skomplikowany zabieg w szpitalu Bukowiec udało się wszystko dzięki Panu Doktorowi dziękuję z całego Serca!

Nie polecam. Uslyszalam opinie ze nigdy nie urodze naturalnie, tylko przez ciecie cesarskie oraz ze mam zla budowe narzadow I pozostaje mi tylko seks analny z mezem. Jeszcze bardziej idiotycznie wyglada to napisane niz brzmialo jak pan doktor mi to powiedzial. Rezultat jest taki ze urodzilam naturalnie z malutkim nacieciem, bez zadnych komplikacji. Cala ciaze chodzilam przerazona porodem, a coreczka urodzila sie w 30 minut. Gdybym zaufala temu lekarzowi to bez sensu dalabym sie pociac. A co do seksu analnego, to z rady nie skorzystalismy do dzis I wszystko sie dobrze ulozylo, bol minal, potrzeba bylo tylko wiecej czasu na dopasowanie sie do siebie. Krotko mowiac, ten lekarz opowiada bajki by przyciagnac pacjentki ktore uwierza ze tylko on wie co dla nich najlepsze I rozumie ich problemy. Naciagacz I tyle. Mimo prywatnej wizyty umowionej na dana godzine czekalam na korytarzu 2 godziny bo pan doktor niesamowicie sie slimaczy I wypytuje o pogode I inne glupoty zamiast robic co powinien.

polecam pana dr.dabrusia prowadzil moja ciaze od poczatku mialam wszystkie badania robione od poczatku do konca

Polecam!!! Spokojnie wszystko tłumaczy, pomoże, poświęca czas, dba:) niezależnie czy prywatnie czy ma fundusz

lekarz wart polecenia, profesjonalny, uprzejmy, wszystko wytłumaczy i na wszystkie pytania odpowie, mimo kolejek do gabinetu poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje, prowadził moją ciążę i jestem w 100% zadowolona

Jestem bardzo zadowolona,chodzę do dr Dąbrusia od ponad roku, a w tej chwili prowadzi moja ciążę i mam pełne zaufanie.Cierpliwy, uprzejmy,odpowiada zrozumiale na wszystkie pytania.Pomimo długich kolejek do niego nigdy nie odczułam pośpiechu,czy nieżyczliwości.Pełen profesjonalizm i lekarz z pasją.Polecam!!!!Byłam też parę razy na wizytach prywatnych,zlecone badania były na kasę chorych, ewentualne leki też z najniższej grupy cenowej:)Polecam!!!!

Poszłam z polecenia do doktora Dąbrusia, jednak nie jestem zadowolona - od 2 lat nie mogę doprosić się o cytologię, teraz jestem w 3 miesiącu ciąży, nie mam zrobionych wszystkich badań, nie mam zdjęcia z USG, przy pierwszej wizycie w ciąży nawet nie mogłam zobaczyć USG dowiedziałam się tylko, że jestem w ciąży, nie udziela odpowiedzi na pytania, gdy wspomniałam, że mam silne bóle powiedział tylko żebym No-spę brała, mimo wyników badań z niedoborem hemoglobiny nic nie zalecił, nie wspomniał nawet, że istotne jest branie kwasu foliowego... Nie polecam!!!

Jestem jego pacjentką od paru lat, za zamową innych zaczełam chodzić do innych lekarzy co spowodowało pogorszenie się mojego zdrowia a tym samym nabawiłam się infekcji. Dlatego naprawdę polecam doktora z czystym sumieniem. Przedewszystkim nie straszy swoich pacjentów!!! Teraz jestem w ciąży i prowadzi mnie od samego początku, nawet gdy coś się ze mną dzieje dzwonię o każdje porze dnia i zawsze ma dla mnie czas. Wspanialy czlowiek i świetny specjalista! polecam!!!

Bardzo dobry lekarz. Mimo, że ma dużo pacjentek, nigdy nie daje odczuć, że mu się spieszy. Poświęca tyle czasu, ile potrzeba na badanie i rozmowę, wyjaśnia dokładnie wątpliwości, pytania i przede wszystkim emanuje nieziemskim spokojem. Potrafi pomóc także w dolegliwościach które pozornie nie wiążą się z zakresem ginekologicznym. Wyjechałam z okolic Jeleniej Góry ale lekarza nie zmienię, bo nie jest łatwo znaleźć drugiego takiego.