Dariusz Grela

Traumatolog, Ortopeda

3,6
3,6
3,9

Dla mnie Najlepszy Lekarz ortopeda, operował mi kolano, dzięki niemu wróciłam całkowicie do zdrowia. Do tego super podejście do pacjenta, szczery, bezpośredni. Dobry Człowiek. Polecam z całego serca.

Kompetentny, rzeczowy, trafnie stawiający diagnozę, a przede wszystkim uczciwy ( co niestety nie zdarza się często, o czym przekonałam się podczas "leczenia" przez innego ortopedę w Otwocku) lekarz. To prawda, że trudno się do Pana Greli dostać z uwagi na ilość pacjentów, ale warto próbować. Pomógł mojemu bratu robiąc rekonstrukcję więzadeł krzyżowych, od tamtej pory minęło już 6 lat i nic się nie dzieje z kolanem, jest w pełni sprawny. Ja też korzystałam z pomocy Pana Greli i jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta. Polecam za tem i jeszcze raz polecam.

Bardzo dobry lekarz, został mi poleconyprzez przyjaciółkę. Jest miły i coświeca dużo swojego czasu pacjętom. Gorąco polecam!!!

Po nastawieniu nadgarstka i zagipsowaniu przez doktora Grelę wszystko zrosło się bardzo szybko. Doktor zlecił rehabilitację, po której ręka bardzo szybko wróciła do pełnej sprawności.

Świetny lekarz, miałam problemy z kolanem, zrobił mi artroskopię, wyczyścił co trzeba, bez powikłań, bardzo kompetentny, pewnie dlatego takie kolejki, choć w prywatnej klinice nie trzeba czekać. Polecam

Pan Doktor został mi polecony i rzeczywiście, świetny specjalista! Przeprowadzał u mnie artroskopie kolana, później chodziłam na wizyty kontrolne i rehabilitację w przychodni gdzie przyjmuje. Nie jest dla mnie dziwnym, że tam kieruje - tym bardziej, że wtedy nie musiałam za nic płacić, gdyż wszystko można załatwić przez NFZ (wtedy tak bylo, w 2006 i z tego co wiem nadal to obowiązuje). Zgadza się, że bardzo długo się czeka, ale bez kolejek to można się dostać teraz tylko do kiepskiego lekarza, niestety.

Znakomity specjalista. Bardzo mi dopomógł po urazie kręgosłupa i potem operując kolano. Zdecydowanie najlepiej go odwiedzać prywatnie w klinice przy Wąwozowej, gzie ma więcej czasu niż w przychodni publicznej.

Fajny lekarz. Moje kolano odżyło. Niestety czekając na zabieg usłyszałam, że ortopeda Dariusz Grela ma problemy z prawem. Jest oskarżony o udział w napadzie. Zapisujcie się na zabiegi, póki można.

Fajny lekarz. Moje kolano odżyło.

Lekarz bardzo kompetentny, leczy nie tylko ciało, ale poprzez swoje podejście do pacjenta pozwala pozbyć się lęku przed chorobą. Po konsultacji, szczerze polecam. Nie pozostawia żadnych pytań bez odpowiedzi.

Znakomity chirurg. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Znakomity chirurg. Lekarz naprawdę godny polecenia.