prof. dr hab. n. med. Dariusz Jurkiewicz

2,6
2,7
2,7
2,9

Przeszedłem operację zatok przynosowych w szpitalu przy ul. Szaserów, którą wykonał prof. Dariusz Jurkiewicz i efekt był fantastyczny. Po operacji ustąpił stan zapalny zatok, który utrzymywał się przez kilka lat. Bardzo wysoko oceniam jego umiejętności szczególnie, że przed operacją odwiedziłem z 10 innych laryngologów, którzy oprócz antybiotyków nie potrafili zaproponować skutecznej metody leczenia.

od roku mam problem ze sciekaniem wydzieliny tylna sciana gardla co uniemozliwia mi normalne funkcjonowanie radzilam sie kilku laryngologow ktorzy proponowali tylko antybiotyki ktore oczywiscie nie zalatwily sprawy przyjechalam do profesora z drugiego konca polski i dowiedzialam sie ze mam wrocic do siebie i porobic badania u siebie na miejsccu jakby moja miescina to byl zurich badanie bylo bardziej pobiezne niz u moich wsiowych lekarzy bez zagladania do uszu ktore na cale szczescie mnie wtedy nie bolaly tylko duuuuuzo drozsze i znowu zostalam z problemem w swojej wiosce moja corka ktora studiuje na a med w warszawie po tej wizycie rozplakala sie kto ma za duzo pieniedzy i zludzen-prosze bardzo.

W duzym skrócie: Często chorowałam na górne dr.oddech. Po badaniu (TK), doktor stwierdził, że przegroda jest krzywa i powinno się ją zooperować. Wykonał operację i widzę dużą poprawę, przestałam tak często chorować. W Krajmedzie, mając to samo badanie zostałam zakwalifikowana na opracje przegrody i udrożnienie zatok...... (ok. 10 000 tys). Dodam, że jeszcze inny laryngolog też widział problem w krzywej przegrodzie. Dlatego polecam JUrkiewicza, bo jest uczciwy, kompetentny i traktuje pacjenta z szacunkiem. Na żadnej wizycie nie odczułam nic "wojskowego". Widziałam, też jak traktuje ludzi w szpitalu, nie dawał nikomu ...

W duzym skrócie:
Często chorowałam na górne dr.oddech.
Dodam, że jeszcze inny laryngolog też widział problem w krzywej przegrodzie.
Dlatego polecam JUrkiewicza, bo jest uczciwy, kompetentny i traktuje pacjenta z szacunkiem. Na żadnej wizycie nie odczułam nic "wojskowego". Widziałam, też jak traktuje ludzi w szpitalu, nie dawał nikomu odczuć, że jest przełożonym.

Visited this doctor regarding a sinal problem that I have suffered from for over 10 years. After reading the Cat-scans and the analysis with it, I was informed more-or-less that it was "all in my head" and despite the presence of a cyst, polyps and years of headaches, that I was fine. This man is just waiting for his retirement, go somewhere else.

This man is just waiting for his retirement, go somewhere else.

odradzam i nie polecam,lekarz wojskowy i traktuje pacjenta z góry jak szeregowca w wojsku.

Lekceważące podejście do pacjenta, zero zaangażowania

Lekceważące podejście do pacjenta, zero zaangażowania

Fachowe podejście do pacjenta. Dobre podejście do pacjenta.Przeprowadza dokładnie badanie lekarskie.