dr n. med. Dariusz Kopeć

Chirurg ogólny

Jestem pod opieką pana doktora od 12 lat -chodzę na regularne kontrole piersi ( raz, dwa razy do roku). Pan doktor za każdym razem poświęcał mi tyle czasu, ile było potrzeba, chociaż na poczekalni czekało jeszcze dużo kobiet. Zawsze przeprowadzał ze mną dokładny wywiad, potem USG, omówienie i ewentualne skierowanie na mammografię. Na koniec wizyty doktor mówił mi, że jak coś mnie będzie niepokoiło, coś się zadzieje, natychmiast mam się zgłosić na wizytę. Moje pytania nigdy nie pozostały bez odpowiedzi pana doktora. Dodam, że dzisiaj byłam pierwszy raz na wizycie prywatnej, wcześniej chodziłam na NFZ. Po tylu latach z pewnością mogę stwierdzić, że doktor Dariusz Kopeć jest lekarzem kompetentnym, rzeczowym, sumiennym i godnym polecenia!

Bardzo dobry lekarz, powinien być przykładem dla innych. Pełen profesjonalizm, dokładne badanie, wysoka kultura osobista i poczucie humoru. Przyszłam na wizytę bardzo zestresowana i zaniepokojona wynikami badań, na szczęście dr Kopeć potrafił się mną zająć, uspokoić i wytłumaczyć na spokojnie i w przystępny sposób cały proces badania, ew. leczenia i profilaktyki. W ogóle nie miałam wrażenia, że się spieszy, mimo że na korytarzu czekało jeszcze kilka osób. Bardzo polecam i szczerze żałuję, że nie poszłam od razu do jego gabinetu, oszczędziłoby mi to strachu i ogromnego stresu.

Byłam u Pana Doktora w szpitalu na obserwacji. Jest na prawdę uprzejmy, wiedział że jestem zestresowana samym pobytem tam i badaniami i muszę przyznać że ocieplił atmosferę swoim poczuciem humoru i przyjaznym nastawieniem. Na prawdę polecam. Osobiście chciałabym żeby każdy lekarz tak mnie traktował. :)

Ja mam zupełnie odmienne doświadczenia w ciągu dwóch lat miałam dwukrotnie operację oszczędzającą pierś rak prawej a następnie lewej piersi były niewidoczne w mammografii. Zostały trafnie rozpoznane skonsultowane z onkologiem a następnie operowane i potem leczone chemioterapia i radioterapia. Ciągle żyję w strachu ale zawsze mogę liczyć na pomoc i zupełnie bezpłatne badania w poradni. Urszula

Nieuprzejmość tego lekarza pozostawia ogromny niesmak. Oczekuję przede wszystkim profesjonalizmu. Zły humor i jakieś dąsy proszę zostawić poza gabinetem. Nas pacjentów nie interesują pana humorki! Chcę konkretnej i rzeczowej informacji, a nie półsłówek wypowiadanych pod nosem, gdzie nie wiem nawet czy mówi pan do mnie. Nie wymagam od pana uśmiechów, ale zwykłej życzliwości w stronę pacjenta. Podczas wizyty czułam się jak zwykłe nic. Nie życzę sobie takiego traktowania. To była ostatnia wizyta u pana. Zmieniam lekarza.

Nasza siostra była pod opieką lekarza od blisko 20-tu lat - kilkakrotnie ją operował. Ponieważ było wszystko w porządku bardzo mu ufała. Niestety ostatnio miał niewiele czasu, by dokładnie wysłuchać jej problemu z piersią. Zapewnił tylko, że wszystko jest w porządku a zgłaszane dolegliwości wytłumaczył strukturą Jej piersi. Po pół roku od tej wizyty okazało się, że ma rozległego nieoperacyjnego bardzo złośliwego raka tej piersi. Od diagnozy, którą postawił lekarz onkolog z chorobą borykała się 14 miesięcy. W tym okresie przeszła chemię, operację i radioterapię. Zmarła w wielkim cierpieniu we wrześniu br. Pogrążone w wielkim bólu siostry.

Mam jak najlepsze zdanie o tym lekarzu.Byłem operowany na ostrym dyźurze , zrobił fantastyczną robotę.Mam się dobrze, po operacji ani śladu.

Po zabiegu usunięcia z jelita polipa z rakiem złośliwym nie pokierował tatę do onkologa, tylko kazał się cieszyć, że wszystko dobrze się skończyło. Po niecałych dwóch latach guz był bardzo duży i złośliwy, że już było za późno na leczenie, tata zmarł. Tata chodził systematycznie do prywatnego gabinetu.

Operował mnie na kamienie na woreczku W gabinecie spokojnie w szpitalu konkretnie szybko sprawnie w sumie mogę polecić Małgośka

Fantastyczna robota po 3 dniach na pełnych obrotach przepuklina pępkowa zniknęła rana prawie niewidoczna pozdrawiam wszystkich michał