dr n. med. Dariusz Kopeć

Panie doktorze serdecznie dziękuję za serce , poświęcony czas a przede wszystkim za zdrowie. Nie ma takich słów, które wyraziły by wdzięczność

Kompetencja od wejścia do postawienia diagnozy po operację. Do tego skromność szybkie nawiązanie kontaktu. Panie Doktorze dziękuję

Jestem pacjentką pana doktora od lat .Byłam na wizycie zarówno w przychodni jak i prywatnie.Mam wrażenie że pan doktor bardzo się zmienił w ostatnim czasie .Z pogodnego i rzetelnego specjalisty stał się zwykłym rzemieślnikiem .

fantastyczny lekarz , dobra atmosfera wizyty , dokładne badanie , zainteresowanie pacjentem , skuteczne leczenie , nis dodać , polecam

Odczułam całkowity brak zainteresowania. Byłam dobrą pacjentką gdy chodziłam prywatnie, chociaż i wtedy słyszałam pewne uszczypliwości i ironię w głosie lekarza. Podczas wizyty w szpitalu przeżyłam koszmar. Zrozumiałam co jest ważne! Nie pacjent. Szczerze odradzam. Skoro mamy płacić to szukajmy kompetentnych, rzeczowych i miłych.

Świetny lekarz :) Po diagnozie nie uplynął tydzień a już miałam operację. Bardzo troskliwy i opiekuńczy, z dobrym nastawieniem do pacjentów. Cechuje go również specyficzny humor, który rozluźnia pacjenta podczas wizyty. Gorąco polecam :)

Polecam wszystkim. Jest kompetentny i godny zaufania.

Polecam wszystkim. Jest kompetentny i godny zaufania.

przyszłam zrozpaczona, nie mogłam się dostać do przychodni , doktor stwierdził że choroba jest pilna do leczenia zbadał zdiagnozował , wytłumaczył, nie wziął pieniędzy za wizytę bo stwierdził że powinna być leczona pilnie i niesłusznie mnie odesłano. Jestem zdrowa i niezmiernie wdzięczna. krystyna

Jedyną wartością, która przyświeca temu lekarzowi są pieniądze. Jestem bardzo rozczarowany i każdemu odradzam. Stanisław