dr n. med. Dariusz Kowalczyk

USG, Ginekolog, RTG, Ginekolog położnik

2,7
2,2

No cóż, Doktor Kowalczyk nie należy do tych otwartych i wchodzących w bliższe relacje z pacjentkami. Miewa gorsze dni, jeśli chodzi o kontaktowość (choć ostatnio pozytywnie mnie zaskoczył). Zawsze jednak odpowiada na pytania. Fachowcem jest bez wątpienia doskonałym. Uchodzi na najlepszego diagnostę USG w Opolu - ja w każdym bądź razie z lepszym się nie spotkałama, a korzystałam z usług kilku. Jego usługi są faktycznie kosztowne, ale jak zauważyła przedmówczyni, spokój ducha jest bezcenny, a jeśli Pan doktor mówi A to jest to A a nie "być może" "nie wiem" "to się okaże". Czasami boleśnie szczery. Jeśli chodzi o ilość poświęconego czasu - to jest to tyle ile faktycznie mu potrzeba do zbadania pacjentki - raz to 5 minut innym razem 25 - nie ma reguły, wszystko zależy od problemu i stanu zdrowia. Ja się uodporniłam na pewną "gburowatość" doktora i wracam do niego już od kilku lat, kiedy tylko potrzebuję rzetelnej diagnozy. Z czystym sumieniem polecam go też innym.

Gbur i mruk to prawda Aero delikatności na pytanie czy poród bedzie skomplikowany (mialam ciaze mnoga jednojajowa) Odpowiedzial "a gdzie tu do porodu" i ze takie ciaze czesto sie nim nie koncza Płakalam jak bóbr. Na patologi po 2 mies byl milszy a i ja spokojniejsza Jako lekarza poleciłabym koleżance ale najpierw ostrzegłabym ze ma do czynienie z niemiłym lecz kompetentnym panem.

Doktor Kowalczyk jest naprawdę dobrym specjalistą i tak czytam jaki to on nie jest chamski i gburowaty i uwierzyć nie mogę,bo dzisiaj jak przyszłam na badanie usg prenatalne to był uśmiechnięty i wcale nie opryskliwy. Może lubi te upały 40-stopniowe hihi. Pozdrowionka

Myślę, że gburowatość i ponurakowatość doktora wynika z jego problemów osobistych, które odbijają się niestety na zachowaniu w pracy. Brak mu ciepła w życiu, to widać!

Badał mnie w szpitalu, niesympatyczny, gburowaty,jakby cierpiał robiac to co robi. Trafiajac do takich "lekarzy"czlowiek jest pewein ze wszyscy w sluzbie zdrowia powinni przejsc testy psychologiczne - tosz to praca z ludzmi!!!!

Byłam na standardowym badaniu USG u innego lekarza w 21 tyg.ciąży i lekarz wykrył "coś" w mózgu dziecka.Ponieważ nic nie chciał nam powiedzieć na ten temat polecono mi wizytę u doktora Kowalczyka. Jestem bardzo zadowolona z badania-Pan doktor "sprawdził" dzidziusia bardzo dokładnie-badanie 2D i 3D (mózg, serduszko,pęcherz przepływ krwi itd.) Rozwiał wątpliwości.Był rzeczowy i uprzejmy.Badanie nie było tanie ale za spokój i pozytywne myśli warto było tyle zapłacić. Polecam

Nie powinien prywatnie przyjmować ,aktualnie przyjmuje prywatnie w Szpitalu.

Nie powinien prywatnie przyjmować ,aktualnie przyjmuje prywatnie w Szpitalu.

Takiego "lekarza" jeszcze nie widziałam-wizyta trwała 5 minut, a mam problemy z ciążą. Doktor nawet nie przebadał mnie ginekologicznie, zrobił jedynie usg. Na badanie zaprosił za 4 dni (kolejne 100 zł), na pytanie odpowiada najczęściej "być może""może", pacjentki pyta w którym jest tygodniu ciąży i na tej podstawie wypisuje dokumentacje.W poczekalni (wizyta prywatna!!!!) czeka się ponad godzinę. jedynym atutem lekarza jest to że pracuje w szpitalu - tylko dlatego zdesperowane pacjentki do niego przychodzą.Nigdy więcej!!!!

Moim, i nie tylko zdaniem najlepszy fachowiec w naszym rejonie, a że nie jest gadułą, trudno, to nie targ...

Gburowaty,chamski,o wszystko trzeba się wypytać,zero konkretnych odpowiedzi.Swój zawód wykonuje z przymusu,a nie z poświęcenia