lekarz Dariusz Kuczyński

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Bez wahania mogę polecić dr Kuczyńskiego. Nasz synek miał 2 miesiące kiedy do niego trafiliśmy. Wtedy byliśmy już po 3 konsultacjach neurologicznych. Ostatni z lekarzy na pytanie jakie są szanse na normalne życie naszego synka, odpowiedział" mnie uczono, że nie ma żadnych... ale teraz podchodzi się inaczej..." - jednak na rehabilitację żaden nie chciał dać skierowania (spisali go na straty - tak samo zresztą jak chirurdzy urolodzy do których wydzwaniałam po całym kraju (3 kamienie w nerkach)kiedy uprzedzałam żeby mieli na uwadze odpowiednią opiekę anestezjologa - nie chcieli nas nawet przyjąć. Pan dr dał nam nadzieję, a dziecku szansę - w tym roku nasz 6-letni synek rozpoczyna naukę w szkole... Mamy za sobą wizyty u ponad 25 specjalistów z różnych dziedzin, ale to jest jedyny lekarz, którego polecam bez zastrzeżeń.

Polecam Pana Dariusza, jest miłym i kompetentnym lekarzem. Rozumie obawy rodzica, rozwieje wątpliwości i fachowo bada dziecko. Pierwszy lekarz, który jak do tej pory jako jedyny przebadał tak dokładnie mojego synka. Zdążyliśmy odwiedzić wielu lekarzy pediatrów i neurologów. W końcu trafiliśmy na takiego z czystego powołania.

Z ręką na sercu mogę polecić dr Kuczyńskiego. Przez ostatnich 5 miesięcy byłam u wielu specjalistów, ale tylko ten jeden okazał ludzkie uczucia i pomógł Nam dostać się do szpitala na wszelkie możliwe badania. Wytłumaczył czego możemy się po danej chorobie spodziewać, wyjaśnił również jak dużo możemy uzyskać pracując z Naszym małym skarbem na własną rękę w domu. Podpowiedział Nam również gdzie powinniśmy się udać, co robić, jak sobie z tym wszystkim radzić. SUPER CZŁOWIEK I LEKARZ !!!!!

Generalnie jako lekarz jest ok. Tylko czasami mam wrażenie, że nie traktuje rodzica zbyt poważnie. Ja mu mówię co mnie martwi, a on i tak ma w głowie swoją diagnozę i dopasowuję tylko to co uważa za słuszne, pomijając resztę objawów i moich niepokojów. Chociaż nie powiem, jak nie był pewien to zabrał dziecko do siebie do szpitala i przebadał od stóp do głów.

Po przygodach z różnymi lekarzami w tym pediatrami będąc na wizycie u dr Kuczyńskiego stwierdziłem że jednak są lekarze do których człowiek idzie z dzieckiem z pełnym przekonaniem że idzie do lekarza który zna się na rzeczy i można obdarzyć go zaufaniem. Chodziliśmy do dr Kuczyńskiego zarówno z poradami neurologicznymi jak i pediatrycznymi i z 100% przekonaniem polecam każdemu.

To jest lekarz z powołania. Jako jedyny doszedł i znalazł przyczynę choroby mojego syna, któremu postawił diagnozę i dobrał lek, trafny lek. W sposób profesjonalny i jasny wytłumaczył chorobę i sposób leczenia, jest cały czas dostepny i odpowiada na każde pytania i mozna nawiązać zawsze kontak telefoniczny. Jak najbardziej i z czystym sumieniem mogę polecić.

Dr Kuczyński to lekarz do którego wróciliśmy po kilku latach szukania bezskutecznie "dobrego" neurologa takich w Polsce niestety niema a doktor Dariusz jest osobą kompetentną udowodnił to gdy wszyscy przekreślili mojego synka ,dziś ma 10 lat i choć ma porażenie ale żyje, rozwija się i brnie do przodu, polecam serdecznie Pana Doktora

wspaniały lekarz - kompetentny, poświęca dużo czasu, wnikliwy

wspaniały lekarz - kompetentny, poświęca dużo czasu, wnikliwy

Świetny specjalista i wspaniały człowiek.Polecam jako neurologa i pediatrę!

Świetny specjalista i wspaniały człowiek.Polecam jako neurologa i pediatrę!

uważam ze spokojnie mogę polecić pana doktora rodzicom dzici chorych

uważam ze spokojnie mogę polecić pana doktora rodzicom dzici chorych