lekarz Dariusz Kuligowski

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Jest godny polecenia. Poswięca acjentce tyle czasu ile wymaga wizyta, nie widać wówczas na jego twarzy zniecierpliwienia. Pomimo, że przyjmuje w godzinach popołudniowych zawsze jest kompetentny i uśmiechnięty.

Pan dr Kuligowski prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona. Synek jest zdrowy, a ja miewam się fenomenalnie.

Najlepszy lekarz na swiecie! Serio! Przez dwa lata chodzilam po roznych gabinetach, wykonalam multum badan. Snuto domysly, starszono mnie szpitalem..Gdy wrescie trafilam do Doktora Kuligowskiego, natychmiast postawil diagnoze, potwierdzil ja badaniem, przepisal recepte a za dwa tygodnie Cieszylam sie z zycia spacerujac z nazyczonym po plazy w BIKINI! Polecam nie tracic czasu i odrazu zwrocic sie do Doktora Kuligowskiego. Pozdrawiam. Aska

Profesjonalista, miły, pogodny, wzbudza zaufanie.

Profesjonalista, miły, pogodny, wzbudza zaufanie.

po prostu człowiek znający się na tym co robi. PROFESJONALISTA w pełnym tego słowa znaczeniu. Godny polecenia.

Nic dodac, nic ując. Najlepszy lekarz jeśli chodzi o prowadzenie ciąży.

Nic dodac, nic ując. Najlepszy lekarz jeśli chodzi o prowadzenie ciąży.

traktuję pacjętkę bardzo indywidualnie i otacza fachową opieką. Jest konkretnym człowiekiem i odrazu przechodzi do działania w razie jakiś powikłań. Ma ogromną wiedzę i stawia trafne diagnozy!!

Najbardziej kompetentny lekarz u jakiego byłam.

Najbardziej kompetentny lekarz u jakiego byłam.

dr Kuligowski jest godny polecenia.

dr Kuligowski jest godny polecenia.

Lekarz godny polecenia, profesjonalista, wzbudza zaufanie, kompetentny, nie lekceważy pacjentek ;). Zawsze miły, uśmiechnięty, potrafi wytworzyć atmosferę w której zapomina się o stresie związanym z wizytą. Człowiek, który lekarzem jest z powołania. Jestem pacjentką prawie dwa lata zawsze podczas wizyty odczuwam spokój i pełen luz, jedyny lekarz do którego chodzę z przyjemnością i pewnością że zawsze zrobi wszystko żeby mi pomóc. Z czystym sumieniem polecam wszystkim kobietom.