najwspanialszy lekarz pod słońcem,gorąco polecam

najwspanialszy lekarz pod słońcem,gorąco polecam

Wielki fachowiec i Wielki człowiek w jednym. Zmagałam się z pewnym problemem i na pierwszej wizycie dr zdiagnozował chorobę, wypisał receptę i po paru tygodniach problem miałam za sobą. Kompetentny lekarz, który dokładnie wszystko tłumaczy, a przy tym ludzki człowiek, który doradzi, pocieszy i uspokoi. Polecam:)

Byłam dzisiaj na wizycie u tego lekarza. Generalnie rzeczy ujmując nic mi nie pomógł, kazał tylko zrobić dodatkowe wyniki, oczywiście płatne. Na dodatek za 5 min gadania musiałam zapłacić 130zł SKANDAL ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!

Może i niektórym pomógł, mi zabral najlepsze momenty w życiu... udało mi się zajść w ciąże może i dzięki niemu, ale to jak potraktował mnie w ciąży i podczas porodu...to pozostawie bez komentarza...doprowadził mnie to takiego stanu psychicznego,że do dziś odczuwam tego konsekwencje...łatwiej brać kase, ale dać coś od siebie już nie........... nie żałuje bo mam córke....ale straciłam 2 lata życia przez tego Pana...bo na tytuł Dr trzeba zasłużyc

Lekarz SUPER! Po wejściu do gabinetu stres mija. Doskonałe podejście do pacjenta. Poza tym kompetentny i bardzo mi pomógł. Dziękuję Panie Doktorze.

Może jako ginekolog ma jakąś wiedzę ale jako endokrynolog to nie. Dybie tylko na kasę, a w zamian nawet nie tłumaczy o co chodzi. Przepisał mi wiele leków, ale nie chciał mi powiedzieć na co, a kiedy się stanowczo domagałam jaka to jednostka chorobowa to w końcu mi powiedział. Nie wytłumaczył mi niczego w związku z tą chorobą. Jeśli chodzi o endokrynologię to istna katastrofa. Chodziłam wcześniej do innego i tam czułam się jak u fachowca więc wrócę z chorobami endokrynologicznymi do poprzedniego. PANIE DOKTORZE PROSZĘ O LUDZKIE PODEJŚCIE DO ...

PANIE DOKTORZE PROSZĘ O LUDZKIE PODEJŚCIE DO PACJENTÓW A NIE TYLKO ZDZIERANIE KASY, CHĘTNIE ZAPŁACĘ ALE ŻĄDAM FACHOWEJ WIEDZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zero profesjonalizmu. teskty typu "bzykanie" brzmia smiesznie w ustach ginekologa. Traktuje pacjentke z gory, w ogole nie tlumaczy na czym polega problem, stosunek lekcewazacy. Zdecydowanie nie polecam

Zdecydowanie nie polecam

Od trzech lat jestem pacjentką Doktora. Naprawdę super lekarz, bardzo fachowe podejście, zawsze ma czas i zawsze odpowiada na telefony (oddzwania jak nie może odebrać - a to rzadkość). Zawsze wysłucha i poradzi. Poleciłam Go dwóm znajomym i obie chodzą do Niego z zadowoleniem. Posiada ogromne doświadczenie, jest przy tym bardzo rzeczowy i konkretny. Jest lekarzem z powołania. Zrobił dla mnie bardzo wiele, za co jestem Mu bardzo wdzięczna. W szpitalu bardzo pomocny. Jest fachowcem wysokiej klasy, rzeczowy a przy tym bardzo sympatyczny. Już nigdy nie zmienię lekarza. Polecam.

Najlepszy lekarz w Elblągu, dzięki niemu mam ślicznego synka, jako jedyny lekarz w Elbągu szybko wykrył i wyleczył endometriozę, która uniemożliwiała zajście w ciąże. Proponował bardzo dobre leki. Polecam

Wspaniały lekarz, bardzo zaangażowany w leczenie pacjenta!Przez długi czas staraliśmy się z mężem o dziecko, dopiero dr. Ładyński sprawił, że nam się udało. Jest bardzo dokładny i kompetentny,a wizyta u niego to czysta przyjemność. Polecam!!!