Wspaniały lekarz z poczuciem humoru. Uprzejmy, troskliwy i delikatny podczas badań. Potrafi byc także poważny, gdy problem jest poważny. Wszystko dokładnie tłumaczy. Rozwiewa wątpliwości i uspokaja. Kieruje na potrzebne badania i wyjaśnia problem. Bardzo mi pomógł. Wyleczył i pokierował dalej, gdzie trzeba(tego wymagała moja sytuacja). Moim zdaniem, to nie tylko fachowiec w swojej specjalizacji, ale także bardzo dobry psycholog. Polecam doktora wszystkim kobietom.

Wspaniały lekarz i barzo kompetentny, mily i troskliwy, podchodzacy z sercem do pacjentki.

kompetentny i wie co robi , zadowolona jest z leczenia i wizyt , przyjal mnie nawet w sobote.jedyny jego minus to ,ze jest troche cyniczny i barakuje mu oglady ,ale to nie ma nic wspolnego z leczeniem.

lekarz z którym rozmawia się jak ze znajomym.Nie ma mani wyższośi,kompetentny,na każde zadane pytanie odpowiada rzeczowo.Wspaniały lekarz.

TO SWIETNY LEKARZ POLECAM KAZDEJ KOBIECIE DZIEKI TEMU LEKARZOWI MAM JUZ DWOJE DZIECI I NASTEPNE W DRODZE PRZY ZESPOLE PCO I PO LAPAROSKOPIJ TO WSZYSTKO DZIEKI NIEMU SUPER SPECIALISTA TO PRAWDZIWY DAR OD BOGA MIEC TAKIEGO LEKARZA I WCALE NIE CHODZILAM PRYWATNIE POLECAM STALA PACIETKA DR.LADYNSKIEGO

Nie było łatwo... Poszłam za namową mojej przyjaciółki. Przeżyłam koszmar podczas ostatniej wizyty u innych lekarzy - "ginekologów". Przywrócił mi wiarę lekarza, który dba o pacjenta (nie ważne są tu koszty, tak czy siak zawsze się je ponosi, jakkolwiek je rozumiemy). Dziś całkiem dobrze znoszę wizyty u ginekologa. Szanuję go za kompetencje, szacunek do pacjentki. Polecam wszystkim kobietom tego lekarza.

brak slow , cwaniaczek i nie ma etyki lekarskiej forsa sie lczy

brak slow , cwaniaczek i nie ma etyki lekarskiej
forsa sie lczy

Dzięki temu lekarzowi zostałam mamą. Leczenie trwało 1,5 roku i wspominam ten czas współpracy bardzo mile. Jestem pacjentką tego lekarza od prawie trzech lat i nie przewiduję żadnych zmian!

zawiodłam się,niby mily,ale na odwal przyjmuje pacjentki.Przyszłam z problemem na który nie uzyskałam pomocy.Inny lekarz od razu mi pomógl.Odradzam tego lekarza.

bardzo troskliwy, prowadzil maja ciaze 4 lata temu , chdze do niego do tej pory

bardzo troskliwy, prowadzil maja ciaze 4 lata temu , chdze do niego do tej pory