szajs jakich mało, szkoda słów! Zdecydowanie nie polecam!

szajs jakich mało, szkoda słów! Zdecydowanie nie polecam!

zdecydowanie nie polecam, nieuprzejmy, traktuje kobietę z góry, nie tłumaczy niczego bo " i tak się na tym nie znam"

O tym lekarzu można w skrócie powiedzieć, że jest to świetny człowiek na właściwym miejscu. Bardzo dobry specjalista, który zna się na tym, co robi. Konkretny, zdecydowany, kompetentny i przy tym bardzo dobry człowiek. Gorąco POLECAM :)

Świetny specjalista i bardzo wyrozumiały lekarz. Pomocny w każdej sytuacji. Jest cierpliwy i bardzo miły, czasem zabawny, ale konkretny. Osobiście bardzo wiele zawdzięczam Panu Dariuszowi, dlatego szczerze Go POLECAM!:)

Dziwią mnie niektóre negatywne opinie na temat tego lekarza, np. że jest miły tylko dla atrakcyjnych kobiet- BZDURA!!! Osobiście nie należę do takich, a nie przypominam sobie, żeby dr był dla mnie niemiły. A tu chodzi głównie o leczenie... w tym jest bardzo kompetentny! Może lepiej zastanowić się nad swoim "charakterem"? Jak pacjent jest niemiły, to dlaczego lekarz ma być miły? Do lekarza idziemy, żeby się leczyć, a nie stawiać warunki, czy szukać "miłych" wrażeń. Dla mnie lekarz super! Polecam głównie z problemem zajścia w ciążę, ale nie tylko.

Dr Ładyński sprawił, że od października zeszłego roku jestem szczęśliwą mamą. Wcześniej byłam w ciąży, która okazała się martwa, zajście w kolejną było nie lada wyzwaniem, które było spowodowane bezowulacyjnymi cyklami. Zmieniłam wtedy lekarza właśnie na dr Ładyńskiego i po krótkim czasie okazało się, że jestem w ciąży. Całą ciążę byłam pod opieką doktora, w każdej chwili mogłam do niego dzwonić, o każdej porze. Przyjeżdżał do gabinetu za każdym razem, nawet, gdy był już po godzinach pracy. Dla mnie było to bardzo istotne, dawało pewność, że lekarz bedzie zawsze, kiedy bede tego potrzebowała. Dr był również przy porodzie, który był przyspieszony, osobiście pobierał krew pepowinową. Podsumowując moje doświadczenia z doktorem, muszę stwierdzić, że jestem zadowolona. Faktem jest, że trzeba płacić (w końcu to gabinet prywatny), ale można się z umówić na stałą stawkę miesięczną, niezależnie od ilości wizyt (dobre dla dziewczyn, które monitorują cykle). Co do sposobu bycia doktora, to mnie bardzo odpowiada, a jak mi coś nie pasowało to mówiłam prosto z mostu , że się obrażam :) od razu zmienia podejście. Teraz czekam, aż zajdę w następną ciążę i wtedy ze spokojem oddam się pod opieką dr Ładyńskiego. Pozdrawiam Doktorze. Kamilus

Bardzo dobry lekarz.Cenię Jego za szczerość, wyrozumiałość, otwartość i życzliwość. Stwarza tak idealną atmosferę, że podczas wizyty skrępowanie jest bliskie zeru. Kiedy trzeba, to "odpali" parę słów, ale potrafi też współczuć, gdy dzieje się źle. Lekarz godny polecenia!

Jest to jeden z najlepszych ginekologów! Jego żarty, fakt, są specyficzne, ale człowiek z dystansem do siebie je zrozumie. Jako fachowiec jest bardzo delikatny i kompetentny. Polecam!

Nic dodać, nic ująć. Najlepszy specjalista i "normalny", wyrozumiały człowiek. Profesjonalista, delikatny i cierpliwy. Lekarz pozbawiony manii wyższości. Godny polecenia wszystkim kobietom (bez względu na wiek).

SUPER lekarz! Polecam każdej kobiecie z problemami zajścia w ciążę! Mnie się udało już w drugim miesiącu leczenia u doktora! Teraz jestem po raz drugi w ciąży i nadal leczę się tylko u niego :-)