dr Dariusz Ostrowski

Ginekolog

Miałam infekcje i potrzebowałam na szybko lekarza. Po badaniu stwierdził grzybice ogladał szyjke i tu cyt. "szyjka ładna malutka" wszystko oki do kontroli za 6 miesiecy chyba ze coś by się działo. Po ok miesiącu z uwagi na małego guzka w pachwinie wybrałam się tym razem do pana dr Hawryluka i gdzie przy okazji zbadał mnie i sie okazało olbrzymia nadrzerka która musiiała sie conajmniej od roku rozwijać a tu było to nie zauważone!!!!!

Polecam bardzo dobry fachowiec, w czasie wizyty komunikatywny i uprzejmy. przed operacją wytłumaczył metody operowania i alternatywne leczenie.

Bardzo rzeczowy i skrupulatny lekarz. Nie czeka nie wiadomo ile czasu, żeby robić badania. Jedyny mankament to to, że przychodnia żyłuje na usg i badania. Skierowanie dostaje się na góra 3 badania hormonalne i 1 usg w miesiącu, ale na to już lekarz nie ma wpływu niestety.

bardzo dobry lekarz polecam każdej kobiecie bardzo komprtentny

bardzo dobry lekarz polecam każdej kobiecie bardzo komprtentny

Czy wizyta prywatna czy też nie dr Ostrowski jest zawsze uprzejmy.

Czy wizyta prywatna czy też nie dr Ostrowski jest zawsze uprzejmy.

Co tu dużo pisać.. oby wszyscy lekarze ginekolodzy byli tacy :) to my kobiety miałybyśmy mniej stresu w życiu :)

Uważam, że jest to bardzo dobry lekarz mający profesjonalne podejście do pacjentki. Zawsze wysłucha i wszystko wyjaśni. Nie czeka do ostatniej chwili ze zlecaniem badań.

najlepszy ze wszystkich u ktorych bylam....lekarz jakich malo.szkoda ze nie ma go juz w moim miescie .

Lekarz bardzo uprzejmy, badanie wykonuje bardzo delikatnie. Wyjaśnia wszelkie sprawy związane z "chorobą", odpowiada na pytania. Pełen profesjonalizm, Pan doktor przypomina o badaniach np. cytologicznych chociaż to winno leżeć w gestii pacjentki. Polecam!!!

Polecam wszystkim przyszłym mamom :) wspaniale prowadzi ciąże, bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz!