dr Dariusz Ostrowski

Bardzo miły lekarz, wyjaśnił dokładnie co i jak. Polecam :)

Bardzo miły lekarz, wyjaśnił dokładnie co i jak. Polecam :)

prowadze ciaze u pana dr ostrowskiego i to jest tak; bardzo miły przystojny sympatyczny szybko mowi i odpowiada na pytania ale szybko bardzo trwa wizyta szybko robi usg mowi to jest raczka dziecka nim sie zorientowalam to juz bylo po badaniu, i nie chetnie preferuje jak sie z mezem chce wejsc na wizyte...sama nie wiem co o tym wszystkim sądzić...

Polecam bardzo dobry fachowiec, w czasie wizyty komunikatywny i uprzejmy. przed operacją wytłumaczył metody operowania i alternatywne leczenie.

bardzo dobry lekarz polecam każdej kobiecie bardzo komprtentny

bardzo dobry lekarz polecam każdej kobiecie bardzo komprtentny

Jestem zawiedziona,może i jest dobrym lekarzem ja tego nie neguje ale nie podczas wizyty w publicznej placówce, wizyta trwa kilka minut dosłownie wchodzę do pokoju a za moment sie wychodzi,wywiad jest ubogi,co ja mówie wcale go nie ma, jestem w ciąży i wychodze z wizyty pełna obaw a nie powinno tak byc,zawsze czegos zapomina ,a to skierowania na badania a to na jedną godzine potrafi umówic 3 pacjentki i potem goni czas,prywatnie do tego publicznie i jest maniana,a nie o to tu chodzi ,ciaża to taki specyficzny okres w życiu kobiety,chciałabym wyśc z gabinetu i miec uśmiech na twarzy , ze wszystko jest ok,ale mimo tego, że nie mówi o jakiś powikłaniach to i tak jest człowiek niepewny bo to porazka ta wizyta ,tylko kolejna i kolejna pacjentka ,aby wszystkie załatwic przed końcem.Zatem przestrzegam przed tym lekarzem Kobiety w ciąży -nie tego wam w takim okresie potrzeba!!!

najlepszy ze wszystkich u ktorych bylam....lekarz jakich malo.szkoda ze nie ma go juz w moim miescie .

Świetny, rzeczowy, konkretny, dobry fachowiec, szczerze polecam

Świetny, rzeczowy, konkretny, dobry fachowiec, szczerze polecam

Miałam infekcje i potrzebowałam na szybko lekarza. Po badaniu stwierdził grzybice ogladał szyjke i tu cyt. "szyjka ładna malutka" wszystko oki do kontroli za 6 miesiecy chyba ze coś by się działo. Po ok miesiącu z uwagi na małego guzka w pachwinie wybrałam się tym razem do pana dr Hawryluka i gdzie przy okazji zbadał mnie i sie okazało olbrzymia nadrzerka która musiiała sie conajmniej od roku rozwijać a tu było to nie zauważone!!!!!

Bardzo rzeczowy i skrupulatny lekarz. Nie czeka nie wiadomo ile czasu, żeby robić badania. Jedyny mankament to to, że przychodnia żyłuje na usg i badania. Skierowanie dostaje się na góra 3 badania hormonalne i 1 usg w miesiącu, ale na to już lekarz nie ma wpływu niestety.

Bardzo miły i wzbudzający zaufanie lekarz. Badanie wykonuje bardzo delikatnie i wszystko tłumaczy. Kompetentny i rzeczowy. Polecam szczerze. Jedyną rzeczą dla mnie niezrozumiałą jest fakt , iż w jednym pomieszczeniu z doktorem siedzi położna, której obecność przy rozmowie jak i badaniu np. na mnie wpływa stresująco. Obecność tej pani powoduje u mnie blokadę w kwestii swobodnej dyskusji z lekarzem. Życzyłabym sobie aby podczas wizyty ta pani przebywała w oddzielnym pomieszzeniu i pojawiała się tylko wówczas kiedy faktycznie jej pomoc jest niezbędna. Bardzo prosze o tym pomysleć.

Polecam szczerze.

Bardzo prosze o tym pomysleć.