dr Dariusz Ostrowski

Uważam, że jest to bardzo dobry lekarz mający profesjonalne podejście do pacjentki. Zawsze wysłucha i wszystko wyjaśni. Nie czeka do ostatniej chwili ze zlecaniem badań.

Co tu dużo pisać.. oby wszyscy lekarze ginekolodzy byli tacy :) to my kobiety miałybyśmy mniej stresu w życiu :)

Fantastyczny lekarz, kompetentny, rzeczowy, polecam:)

Fantastyczny lekarz, kompetentny, rzeczowy, polecam:)

Polecam wszystkim przyszłym mamom :) wspaniale prowadzi ciąże, bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz!

Doktor Ostrowski jest świetnym lekarzem,przekonałam się o tym osobiście.Jest ciepłym,miłym człowiekiem.Nie znam lepszego w Płocku.Nie mogę powiedzieć złego słowa na tego lekarza.polecam go :)

Lekarz bardzo uprzejmy, badanie wykonuje bardzo delikatnie. Wyjaśnia wszelkie sprawy związane z "chorobą", odpowiada na pytania. Pełen profesjonalizm, Pan doktor przypomina o badaniach np. cytologicznych chociaż to winno leżeć w gestii pacjentki. Polecam!!!

Nie polecam!!! Po dwóch wizytach, mam III gr, oraz nadrżerke wielkości "5 zł":-((

Czy wizyta prywatna czy też nie dr Ostrowski jest zawsze uprzejmy.

Czy wizyta prywatna czy też nie dr Ostrowski jest zawsze uprzejmy.