dr Dariusz Sawa

Ginekolog

Polecam Pana doktora Dariusza Sawę za profesjonalne i życzliwe podejście do pacjentek. Pomimo, że spóźniłam się na wizytę a Pan doktor już wyszedł, to wrócił się i bez problemu wizyta się odbyła :)

Bardzo polecam doktora Sawę.Jest dobrym ginekologiem , ma odpowiednie podejście do pacjentki i wizyta u niego jest na prawdę sympatyczna.

Prowadzi moją pierwszą ciaże i jestem bardzo zadowolona.Nie ma problemu ze skierowniem do szpitala, ABY TAM ZROBIONO WSZYSTKIE POTRZEBNE BADANIA NA PROFESJONALNYM SPRZĘCIE ,BY WYKLUCZYC LUB POTWIERDZIC ZAGROŻENIA,OCZYWISCIE NA NFZ WIEC NI MA POTRZEBY WYDAWAĆ PIENIĘDZY NA PRYWATNE WIZYTY.

Byłam u tego lekarza po raz pierwszy, przypadkiem,bo zależało mi na czasie i na szybkiej wizycie. B. miły, kompleksowa usługa, można z nim o wszystkim porozmawiac, dal mi skierowanie na badania.

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Pomógł mi w problemie trądziku.

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Pomógł mi w problemie trądziku.

Witam, byłam u lekarza z dość krępującym problemem. Obawiałam się jego opinii i reakcji na moja prośbę. Co się okazało dr Sawa podszedł do sprawy bardzo delikatnie i wyrozumiale. Po wyjściu z gabinetu byłam bardzo zadowolona z wizyty. Gorąco polecam młodym dziewczynom

stanowczo odradzam dr.Sawe!!!!!!poprosiłam o tabletki anty-przypisał mi bez żadnych badań.przez tego lekarza prawie wylądowałam w szpitalu stwierdził u mnie ciąże pozamaciczną szyjkową dał skierowanie na oddział i umył od wszystkiego ręce.Poszłam do innego lekarza zlecił inne badania i okazało się ze mam ostre zapalenie pęcherza i cewki,jeszcze troche i doszłoby do uszkodzenia nerek.w ciągu dwu tygodni przeżyłam horror!!!!

Bardzo kompetentny, życzliwy lekarz. Serdecznie polecam wszystkim paniom ,które chcą być pod opieką dobrego ginekologa.

byłam u pana dr zarówno na wizycie prywatnej jak i publicznie, dobry lekarz, ogóle może być.

Byłam u doktora już 3 razy , zgłosiłam się z problem, niepoważnym lecz trochę uciązliwym , jest troskliwy i bardzo miły , dbały , wprowadził skuteczne leczenie.