dr Dariusz Sawa

Polecam Pana doktora Dariusza Sawę za profesjonalne i życzliwe podejście do pacjentek. Pomimo, że spóźniłam się na wizytę a Pan doktor już wyszedł, to wrócił się i bez problemu wizyta się odbyła :)

Bardzo kompetentny, życzliwy lekarz. Serdecznie polecam wszystkim paniom ,które chcą być pod opieką dobrego ginekologa.

byłam u pana dr zarówno na wizycie prywatnej jak i publicznie, rzetelny lekarz, którego szczerze polecam!

Witam, byłam u lekarza z dość krępującym problemem. Obawiałam się jego opinii i reakcji na moja prośbę. Co się okazało dr Sawa podszedł do sprawy bardzo delikatnie i wyrozumiale. Po wyjściu z gabinetu byłam bardzo zadowolona z wizyty. Gorąco polecam młodym dziewczynom

Byłam u doktora już 3 razy , zgłosiłam się z problem, niepoważnym lecz trochę uciązliwym , jest troskliwy i bardzo miły , dbały , wprowadził skuteczne leczenie.

Lekarz jest przyjemny, żartobliwy. Traktuje pacjenta jak człowieka. Zaufany i zachęcam do korzystania z wizyt:) Pozdrawiam