dr Dariusz Sawa

Ginekolog

3,9
3,9

byłam u pana dr zarówno na wizycie prywatnej jak i publicznie, dobry lekarz, ogóle może być.

Lekarz jest przyjemny, żartobliwy. Traktuje pacjenta jak człowieka. Zaufany i zachęcam do korzystania z wizyt:) Pozdrawiam

Pan doktor potraktował mnie bezczelnie. Nie wystawia zwolnienia w ciąży nawet jak się ciężko fizycznie pracuje,a pierwsza ciąża była poroniona. Nie wypisał mi nawet luteiny. Odesłał mnie z kwitkiem. Jak mam poronić to i tak poronie. to nie jest podejście profesjonalisty. Doktor tak nie postępuje.

byłam u pana dr zarówno na wizycie prywatnej jak i publicznie, rzetelny lekarz, którego szczerze polecam!

W moim przypadku. Nie zaszkodził i nie pomógł.

W moim przypadku. Nie zaszkodził i nie pomógł.