lek. dent. Dariusz Sprus

Bardzo dobry lekarz. Konkretny i dokładny. Z chęcią udziela odpowiedzi na zadane mu pytania.Polecam.

Bardzo dobry specjalista polecam. Gabinet nowoczesny, sterylny , miła obsługa. Wyrwanie zęba bezbolesne i szybkie, plombowanie szybkie i bardzo dokładne. Inny stomatolog ocenił moje plomby na fachową robotę.

Kilka razy korzystalam z usług dr Dariusza Sprusa. To wyjątkowo kompetentny fachowiec. Bardzo cierpliwie i spokojnie wykonuje zabieg.To niezwykle istotne podczas gdy pacjent nie lubi i obawia sie zabiegów stomatologicznych.Dr Darek bardzo obrazowo tłumaczy wszystkie wykonywane podczas zabiegu czynności .Odpowiada wyczerpująco na wszystkie zadawane pytania.Zawsze poswieca mi tyle czasu ile potrzeba aby prawidlowo wykonac kazdy zabieg ktory mu zlecam.Zabiegi przez niego wykonywane przynoszą doskonale i trwałe efekty. To wspaniały lekarz i fachowiec jakich dzis mało. Gorąco polecam dr Dariusza. Ocena 5

Kilka razy korzystalam z usług dr Dariusza Sprusa.
To wspaniały lekarz i fachowiec jakich dzis mało.
Gorąco polecam dr Dariusza.
Ocena 5

Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Darka. Skuteczne leczenie, miły personel. Czasem jedynie trzeba trochę poczekać.

Jestem wieloletnim klientem dr.Sprusa lecze sie sam i cala moja rodzina.Jestesmy wszyscy zadowoleni z leczenia. Kazdorazowo jak jest okazja to polecam te gabinet. Dwa tygodnie temu moja zona zadzwonila ze bardzo boli ja zab ktory nadawal sie do usuniecia.Zadzwonilem do doktora mimo ze juz bylo po godzinach.Jestem mieszkancem Tarnowskich Gor dojazd zajal mi prawie godzine.Pan doktor czekal na mnie usunal zab bez bolu i zona mogla spokojnie przespac cala noc.Dziekuje jeszcze raz za wyrozumialosc i poswiecenie swojego prywatnego czasu.

Chodzę do doktora Dariusza od wielu lat, także z moim dzieckiem i jesteśmy zadowoleni z obsługi. Nie tylko doktor ale cała obsługa to ludzie grzeczni, mili i kompetentni.Dzięki temu gabinetowi moje 4 letnie dziecko chodzi do dentysty z uśmiechniętą buzią. Opinia o agresji wobec dziecka to żart nie na miejscu!!!

wiele lat temu leczylam sie u pana dr.w ramach jeszcz e wtedy slaskiej kasy chorych .nie bylo mnie wtedy stac na lecz. prywatne mam zalozone 7 amalgamatow ktore 10 lat trzymaja bez popr. ziekuje wszystkim polecam . wracam tam,chociaz czasami musze poczekac. jeden maly minus zbyt duzo ludzi i tlok .ale tak juz jest.....4.9

profesjonalna obluga, porzadek, mila atmosfera. zdecydowanie polecam Pana Darka! P.S - zauwazylem opinie iz sprawia wrazenie, ze sie spieszy w co watpie, wydaje mi sie, ze poprostu wie co robi!

profesjonalna obluga, porzadek, mila atmosfera.
zdecydowanie polecam Pana Darka!

Gabinet bardzo nowocześnie wyposażony,pełen profesjonalizm,fachowość.Polecam wszystkim pacjentom.

W gabinecie jest czysto i miła atmosfera. Doktor pracuje na nowoczesnym sprzęcie.Leczę się u niego od osmiu lat nadmienię, że zęby,które poprzdni dentysta kazał usunąć on wyleczył i służa mi do dziś. Polecam wszystkim tego stomatologa.