lek. dent. Dariusz Sprus

Zdecydowanie polecam.Pełen profesjonalizm,bardzo dobre podejście,duże kompetencje i wiedza.Na uwagę zasługuje skupienie się na osobie oraz stworzenie atmosfery bezpieczenstwa i swobody.

Miałam niedawno leczenie kanałowe u Pana Darka, wydaje się być dobrym dentystą. Dobry sprzęt, czysty gabinet. Jednak generalnie nie tłumaczył co robił w trakcie leczenia kanałowego a żeby mieć znieczulenie to trzeba było się o nie upomnieć (!!), nie jest zbyt rozmowny, sprawiał wrażenie jakby mu się spieszyło i dlatego generalnie trochę mi to zepsuło ogólne wrażenie.

Naprawdę godny polecenia dentysta w zupełności spełnił moje oczekiwania.POLECAM

Naprawdę godny polecenia dentysta w zupełności spełnił moje oczekiwania.POLECAM

zniecyulenie komputerowe ;WAND;wspaniala sprawa:)gdzies zniknal strach przed dent.no to polecam...

SZUKASZ PROFESJONALISTY ? NO TO DOBRZE TRAFIŁEŚ :):):)

SZUKASZ PROFESJONALISTY ? NO TO DOBRZE TRAFIŁEŚ :):):)

SZYBKA DIAGNOZA, PROFESJONALNE PODEJSCIE , BARDZO PRZYJEMNY I CZYSTY GABINET, NAPRAWDE BARDZO POLECAM!

Super Lekarz. Moja cała rodzina leczy się u Niego już długi czas i muszę przyznać, że jest to naprawdę wielki profesjonalista w swoim fachu! SZCZERZE POLECAM MAREK B.

SZCZERZE POLECAM
MAREK B.

R.Skrzypietz..pan dr.D wykonywał dla mnie prace protetyczna ktora u nas w niemczech kosztowalaby mnie 2xtyle.6 lat funkcjonuje jestem zadowolony mimo tak dużej odleglości.zawsze jade do pana dr.gdy jestem w Polsce.

Polecam..krótko sprawnie bezboleśnie,leczę sie już wiele lat

Polecam..krótko sprawnie bezboleśnie,leczę sie już wiele lat

Zdecydowanie odradzam."Wyleczone" zęby nie przetrwają spodziewanego przez Państwa czasu.