lekarz Dariusz Tkaczyński

pan doktor jest bardzo sympatyczny,nie mam zlego zdania na jego temat.jest tylko jedna wada przychodni w ktorej pan dr.przyjmuje,zawsze jest problem z rejestracja,tel jest zawsze zajety a po 15 minutach juz nie ma miejsc wolnych to kpina a nie przychodnia:(

Bardzo dobry pediatra, kompetentny i uprzejmy, wnikliwie analizuje każdy problem. Polecam, ja jestem bardzo zadowolona.

BARDZO DOBRY LEKARZ ŚWIETNY SPECJALISTA

BARDZO DOBRY LEKARZ ŚWIETNY SPECJALISTA

Przepisuje drogie i ciagle te same leki typu: eurespal,stodal engystol. leczę dziecko od pazdziernika prawie cały czas na tych samych lekach i nic ciągle chore.juz nie mam słów.

Zdecydowanie polecam, swietny pediatra, ale rowniez pulmonolog i alergolog. Odkad stal sie szefem Polimedu nieco zamienil lekarski fartuch na status biznesmena, ale choc ma mniej czasu nadal pamieta pacjeta i stara sie kojarzyc pacjeta z choroba doskonale jednoczesnie diagnozujac. A poza tym jest przesympatyczny

Nie przepisuje antybiotyków na "katar", uważnie słucha rodziców.

Nie przepisuje antybiotyków na "katar", uważnie słucha rodziców.