lek. med. Dariusz Uryszek

Traumatolog, Ortopeda

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:3,5/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
3,5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
5,0

Bez wątpienia Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Skutecznie wykonał rekonstrukcję prostownika kciuka po urazie. Jest jednak bardzo oschły i gburowaty w kontaktach. Oczywiście formalnie nie można mu niczego zarzucić. Na zadane pytania odpowiada ale w taki sposób, że człowiek boi się zapytać o więcej, bo czuje się zbyt głupi i ma obawy przed ośmieszeniem. Odpowiada krótko, językiem naukowym i po żołniersku. Np. na moje stwierdzenie że nie mogę się teraz poddać operacji bo mam zaraz urlop Pan doktor odpowiedział: "przecież nie będę Pana zaciągał Policją na stół operacyjny" Mój ...

Bez wątpienia Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Skutecznie wykonał rekonstrukcję prostownika kciuka po urazie. Jest jednak bardzo oschły i gburowaty w kontaktach. Oczywiście formalnie nie można mu niczego zarzucić. Na zadane pytania odpowiada ale w taki sposób, że człowiek boi się zapytać o więcej, bo czuje się zbyt głupi i ma obawy przed ośmieszeniem. Odpowiada krótko, językiem naukowym i po żołniersku. Np. na moje stwierdzenie że nie mogę się teraz poddać operacji bo mam zaraz urlop Pan doktor odpowiedział: "przecież nie będę Pana zaciągał Policją na stół operacyjny"
Mój przypadek konsultowałem jeszcze z jednym specjalistą. Pan Doktor Uryszek i inny specjalista sugerowali odmienne podejście do operacji. Pan Uryszek sugerował zrobić ją jak najszybciej po urazie a inny specjalista po pół roku. Jak przyszedłem na kolejną konsultację po 2 miesiącach i powiedziałem, że mam dylemat co zrobić, Pan doktor odpowiedział, że przecież wiadomo kto ma rację, "przecież ja mam rację bo jestem najlepszym specjalistą w tej dziedzinie". Ot i całe wyjaśnienie. Ostatecznie operację zrobiłem po 4 miesiącach od urazu :-), przebiegła sprawnie i bez komplikacji, efekt końcowy jest rewelacyjny. Sądzę, Panu doktorowi trzeba zaufać. Na pewno zaufałbym mu w kwestii rekonstrukcji prostownika kciuka.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat