Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Dermatolog Dziecięcy Gdynia

- 3 lekarzy
Gdynia Dermatolog dziecięcy dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Wenerolog, Medycyna estetyczna

  (+3 więcej)
liczba opinii: 40

Gabinet
Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Średnia ocen: 4,7/5
Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie ...
Opinia dodana przez: Kasia

prof. dr hab. n. med. Wioletta Barańska-Rybak

Dermatolog estetyczny, Dermatolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Gabinet
Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Średnia ocen: 5,0/5
Z pomocą doktor Barańskiej-Rybak pozbyłem się trądziku. Nie tylko posiada ona szeroką specjalistyczną wiedzę, ale także jest niezwykle sympatyczną i uprzejmą osobą. Podczas wizyt słucha pacjenta i nigdy nie okazuje zniecierpliwienia. Indywidualne podejście i trafne zalecenia. W razie potrzeby służy pomocą i odpowiada na pytania również telefonicznie pomiędzy wizytami, co zapewnia pacjentowi ogromny komfort. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Adrian

dr n. med. Izabela Żelazny

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

liczba opinii: 5

Gabinet
Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Średnia ocen: 4,5/5
Lekarka leczyła moje dziecko z grzybicy przez pół roku- zero poprawy, mnóstwo pieniędzy wyrzuconych na leki a także dużo czasu straconego na bezsensowne konsultacje. Jak się okazało, Pani Żelazny leczyła córkę na zupełnie inny rodzaj grzyba stąd brak efektów( mimo zlecenia wykonania posiewu). Inny lekarz pozbył się problemu w 3 tygodnie za pomocą maści bez recepty,w cenie 11 zł. Jednak można!!
Opinia dodana przez: Natalia

Dermatolodzy dziecięcy w GdyniStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat