Lekarze Dermatolog estetyczny

dr Adam Halbina

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Zamknięcie naczyń, polecam z całego serca. Efekt wow ,cena w normie, wizyta perfekcyjna. Pan Doktor doradza, wyjaśnia, nie pośpiesza...pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. Ja bylam z zamknięciem naczynek na twarzy , mąż z usunięciem kurzajki. Oboje jesteśmy mega zadowoleni..
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Dermatolog
                                       dr n. med. Joanna Sułowicz

dr n. med. Joanna Sułowicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Świetny fachowiec. Trafiłam na Panią doktor w SCM estetic. Moja skóra zdecydowanie nie lubi słońca. Pomimo tego, że zawsze stosowałam kremy z filtrem i badałam hormony, to z roku na rok mój problem pogłębiał się. Przebarwienia były okropne Malowałam się nawet na wycieczkę w góry, bo to po prostu brzydko wyglądało. Pani doktor zastosowała u mnie odpowiednie leczenie i proszę, jest już dużo lepiej. Myślę, że jeszcze jedno powtórzenie i ...
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Zofia Polakowska

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

Wizyta u Pani Doktor była dla mnie nie tylko leczeniem dermatologicznym, ale także edukacyjnym doświadczeniem. Gorąco polecam tego dermatologa każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości opieki skórnej opartej na profesjonalizmie, empatii i skuteczności.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Małgorzata Ostrówka

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Wzgórze św. Maksymiliana"
ulica Legionów 67
81-404 Gdynia

Pani doktor nie tylko dobry fachowiec ale przede wszystkim CZŁOWIEK! Poświęca swój czas na tyle ile wymaga tego dany przypadek. Super lekarz!! POLECAM! Ania
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Piotr Pluciński

Orzechowa 113 lok. 17
Wrocław

Polecam tego lekarza. Bardzo życzliwy człowiek, do tego niezwykle cierpliwy, kompetentny, poświęca dużo czasu. Pan Doktor rzetelnie ogląda wszystkie zmiany i stara się najefektowniej dobrać terapię. Widać, że chce pomóc. Leków nie przepisuje wcale drogich, raczej umiarkowanie drogie. Poza głównym problemem (trądzik), miałam kilka innych zmian do pokazania i Pan doktor niczego nie zignorował, wszystko dokładnie obejrzał. Doktor Pluciński stawia celne diagnozy i dobiera leki, które pomagają, przynoszą oczekiwane rezultaty. ...

lekarz Jerzy Szymański

Letniskowa 12
89-400 Sępólno Krajeńskie

Wspaniały człowiek bardzo dobry lekarz.polecam zawsze służy pomocą pacjent najwazniejszy .Pracowaliśmy razem w szpitalu w Więcborku
Opinia dodana przez: Mirosława
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Dermatolog
                                       lek. med. Magdalena Kręgiel

lek. med. Magdalena Kręgiel

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Świetna Pani doktor, szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia,jest uprzejma,sympatyczna,bardzo pomogła córeczce z AZS,polecam
Opinia dodana przez: Justyna mama Poli

dr n. med. Carmen Vincent

VITADENT
ul. Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Przesympatyczna, bardzo kompetentna Pani Doktor z dużą wiedzą! Dzięki niej, w bardzo rozsądnej cenie wyglądam kilka lat młodziej. Dodatkowo wyleczyła mi wysypkę, której od lat nie mogłam sie pozbyć. Bardzo polecam

lekarz Jadwiga Feliks

Jana Kazimierza 200
Jeleśnia

Czy to ta sama pani doktor, która pracuje w Katowicach w przychodni MSW, na Kilińskiego? Jeśli tak, to jest to wyjątkowy lekarz, który nie daje tylko recepty, ale próbuje zdiagnozować chorobę, zleca szczegółowe badania, potrafi poświęcić swój czas, nie zawaha się w trudnej sytuacji skierować na konsultacje do innej placówki. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: bevis

lekarz Wiesława Pawluczuk

ulica Paganiniego 9/263
20-854 Lublin

To osoba wspaniała.Leczę się już kilka ładnych lat i zawsze jest świetnym specjalistą i uśmiechniętą kobietą.

lekarz Joanna Pałka

Lekarz medycyny estetycznej, Dermatolog

Pani doktor ma imponującą wiedzę na temat pielęgnacji. Dobrała mi kosmetyki po której moja skóra wygląda idealnie. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Wanda Brajczewska-Fischer

Medicus
Kobielska 62
Warszawa

Wspaniały lekarz. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Pani Doktor wyleczyła moją córkę z silnych bóli brzusznych. Polecam
Opinia dodana przez: Beata

dr Elżbieta Pietraszewska-Ziółkowska

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Pani doktor Elżbieta Pietraszewska Ziółkowska jest naprawdę najlepszym dermatologiem w całym Radomiu, przez 5 lat leczyłam się na ciężki trądzik byłam u około 5 dermatologów żaden z nich nie był w stanie mnie wyleczyć dostawałam jakieś maści, po których nie było żadnych zmian,dopiero gdy trafiłam w ręce doktor Ziółkowskiej moja cera zmieniła się nie do poznania ,wiadomo ze to był jakiś okres leczenia ale było warto by zobaczyć taki efekt,teraz ...

lekarz Alfred Balawajder

marsz. Piłsudskiego 4
Nowa Ruda

wielkie podziękowania i szacunek wielki dla wiedzy i wieku Pana Doktora.Stara dobra szkola wiedzy medycznej,niepokonana i nie zastapiona.Po kilku miesiącach leczenia u lekarzy dermtologow i urologow,po setkach złotych wydanych na lekarstwa,masci i kremy i antybiotyki po nie trafionych diagnozach,sugerowania o chorobie nowotworowej,Pan Doktor trafnie postawil diagnozę w związku z moja choroba,madzrze tlumaczac i pokazując opis i zdjęcia w starych kasiazkach,trafil stuprocentowo.Po 10-ciu dniach leczenia przepisanymi lekarstwami jak dla nie których ...
Opinia dodana przez: Robert
Bardzo dobry lekarz, spokojnie wszystko wytłumaczy.

dr Tomasz Jarowicz

Prestige Medical
Medyczna 8
09-400 Płock

Reumatolog polecił mi tego ortopedę pod kątem USG stawów i faktycznie, USG z opisem wykonane perfekcyjnie, w końcu ktoś znalazł to co podejrzewałem (chondromolacja rzepek 2 i 3 stopień). Do tego rzeczowa konsultacja ortopedyczna i plan leczenia na +.

dr Elzbieta Klujszo

Zakład Opieki Kardiologicznej
Ściegiennego 40
25-114 Kielce

Dr Kłujszo ma największe doświadczenie w leczeniu biologicznym łuszczycy plackowatej w Polsce. Wiem bo brałem udział w dwóch badaniach klinicznych prowadzonych w jej gabinecie na Kościuszki 50/29 nota bene na portalu rankinglekarzy.pl figuruje pod złym/starym adresem. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Kamil

lek. med. Katarzyna Szmigiel-Michalak

Dermatolog, Wenerolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Po konsultacji w SCM clinic mogę wystawić pozytywną opinię. Chyba jeszcze nigdy nie spędziłam tyle czasu w gabinecie lekarski, a to dlatego, że lekarka jest bardzo szczegółowa, wypytała mnie o wszystko i dokładnie zbadała. Chętnie i rzeczowo odpowiada na pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Monika Konczalska

Akademia Medyczna
Gdańsk

Uprzejma poświęca dużo czasu. Na wizycie w Gdańsku nie patrzy na zegarek poświęca tyle czasu ile powinna. Przepisuje trochę drogie leki, ale skuteczne. Jedyny minus to , że kiedys napisalam do niej z prosba o nazwy lekow , ktore miala wyslac smsem. nie odezwala sie do tej pory. ale fakt jest sympatyczna mila ma BARDZA DUZA WIEDZE. Kieruje na wszystkie potrzebne badania, ANGAZUJE SIE bardzo w problem .SLUCHA TO DUZA ...
Opinia dodana przez: Katarzyna Nagiel

lekarz Magdalena Zajkowska

Dermatolog, Wenerolog

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Ciągle pozostaję pod wrażeniem oczarowania, które wywołała wizyta u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm, znakomita komunikacja, cechy, które dzisiaj można szukać już chyba tylko w literaturze lub rezerwatach przyrody. Znakomity diagnosta. Wywiad zebrany szczegółowo niczym w filmie " Dr House", plus doświadczenie i wiedza Pani Doktor pozwoliły na postawienie właściwiej diagnozy i rozwiązanie zagadki, z którą od 10 lat nie mógł poradzić sobie żaden dermatolog.
Opinia dodana przez: Edyta