Dermatolog

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

wizyta już od 150

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38

Bez zarzutu. Miałem dość stresujący problem - podejrzane znamię. Na szczęście okazało się, że to nic groźnego. Pani Doktor zachowała powagę sytuacji i potraktowała przewrażliwionego hipochondryka z pełnym zrozumieniem...
Dermatolog Gdańsk dr n. med. Michał Sobjanek

Dermatologia, Dermatochirurgia Medycyna Estetyczna
Szeroka 126
Gdańsk

Dermatolog godny polecenia.W moim przypadku wlasciwie postawiona diagnoza i skuteczne leczenie problemow skornych. Pan dr Sobjanek w 100% spelnil moje wszelkie oczekiwania. Jest bardzo zaangazowany w swoja prace, a pacjent w momencie wizyty nie czuje sie jak intruz. Wyleczyl moj uporczywy tradzik rozowaty. Usunal szpecace blizny na twarzy i malo urocze ;) zmarszczki mimiczne na czole. Polecilam, polecam i bede polecac dr Sobjanka moim znajomym. Jak dotad nie spotkalam lepszego ...
Opinia dodana przez: ola
Dermatolog Elbląg dr n. med. Jacek Perliński

dr n. med. Jacek Perliński

Wenerolog, Mykolog

Wielospecjalistyczne Centrum Kliniczne NZOZ Twoje Zdrowie
E.Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg

od dłuzszego czasu mam problemy z łuszczyca.poszedłem na wizyte prywatną,lekarz wypisał mi maść która zaczęła przynosic efekty.chodziłem na wizyty do róznych przychodni w elblagu i kazano mio zażywac rutinoscorbin i pić wapno,hehehehe.dobre co?ten lekarz jest naprawde świetnym specjalistą,tylko czemu wziął aż 100zł za wizytę?czy to mzalezy od rodzaju choroby?
alex
Dermatolog Pabianice dr n. med. Małgorzata Kociak-Knytel

Łaska 62 / 64
Pabianice

Pani doktor jest świetnym diagnostą,. Jest to lekarz do którego pacjent będzie udawał się przy minimalnym ukąszeniu,gdyż wie iż zawsze uzyska pomoc i zrozumienie. dzięki leczeniu prowadzonemu przez panią doktor mogę spacerować w bluzkach z krótkim rękawkiem. życzę dużo slonecznych dni. Mariola W.

Dermatolog Warszawa dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

wizyta już od 150

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Polecam panią Doktor :) Byłam na zabiegu Infini ponieważ od lat męczyłam się z nadpotliwością. Nikt nie mógł temu zaradzić. Dopiero dr Olędzka, po wcześniejszej konsultacji, poleciła mi Infini. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania i przedstawiła za i przeciw zabiegu. Nie ukrywam, że trochę się bałam, ale zabieg był wykonany idealnie. Nadpotliwości można powiedzieć, że się pozbyłam :)
Opinia dodana przez: Ala
Dermatolog Gdynia dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie ...
Opinia dodana przez: Kasia
Dermatolog Kielce lekarz Dorota Tyrka

lekarz Dorota Tyrka

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

Prywatna Praktyka Dermatologiczna "CENTRUM MEDYCZNE"
ul. Wspólna 1 ( I piętro )
25-553 Kielce

Najlepsza Pani Doktor, Dermatolog świetna specjalistka. Miła, kompetentna i w dodatku poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego od początku do końca, gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Olga
Dermatolog Kielce lek. med. Małgorzata Grabowska-Olejarczyk

Lucyna Kurowska-Pałka Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 23
25-370 Kielce

Nie do konca wiedzialam czego na poczatku sie spodziewac, jako, ze pani doktor ma tak duzo pozytywnych komentarzy w rankingach, myslalam, ze to moze byc jakas ściema. Ale jak sie sama przekonalam, nic podobnego, wszystko to prawda, pelen profesjonalizm i skutecznosc, moja cera sie juz poprawila, a w przyszlosci w razie czego na pewno wybiore znowu tego dermatologa!
Dermatolog Warszawa dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja
Dermatolog Łowicz dr Zbigniew Wroniecki

Gabinet Dermatologiczny
Os. Noakowskiego 1, m 39
Łowicz

Umówiłem się do Pana doktora po wizytach w różnych gabinetach - Medicover, Multimed, Lim. Wszędzie z grubsza wyglądało to podobnie - rozpoznanie, maści sterydowe i leki na łojotokowe zapalenia skóry. U Pana doktora solidny wywiad, zero pośpiechu, dokładne obejrzenie zmian skórnych. Po prostu profesjonalnie. Atmosfera sympatyczna, ale także profesjonalna. Dla mnie super !
Opinia dodana przez: Urszula