Warszawa Dermatolog dziecięcy lek. med. Grażyna Dziekan

lek. med. Grażyna Dziekan

Dermatolog dziecięcy

BabyDerm
Plac Konstytucji 4 lok 1

Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Dziekan! Miła, kompetentna a przede wszystkim zna się na rzeczy. Byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy, każdy wydał inną diagnozę, inne maści - nic nie pomagało, synek męczył się ( a my razem z nim) miesiąc z czerwonymi zmianami na buzi. Pani Dziekan przepisała maść robioną, rezultaty już po jednym zaaplikowaniu, po czterech dniach synek ma śliczną buziunię i nie mogę sobie darować, ...
Warszawa Wenerolog lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam
Opinia dodana przez: wyczi
Łowicz Dermatolog dr Zbigniew Wroniecki

dr Zbigniew Wroniecki

Gabinet Dermatologiczny Łowicz, Os.Noakowskiego bl.1/39
Os. Noakowskiego 1, m 39
Łowicz

Umówiłem się do Pana doktora po wizytach w różnych gabinetach - Medicover, Multimed, Lim. Wszędzie z grubsza wyglądało to podobnie - rozpoznanie, maści sterydowe i leki na łojotokowe zapalenia skóry. U Pana doktora solidny wywiad, zero pośpiechu, dokładne obejrzenie zmian skórnych. Po prostu profesjonalnie. Atmosfera sympatyczna, ale także profesjonalna. Dla mnie super !
Opinia dodana przez: Urszula
Poznań Dermatolog dr n. med. Małgorzata Misterska

dr n. med. Małgorzata Misterska

Wenerolog, Dermatolog

Prywatny gabinet Medycyna z Sercem
ul. Kościelna 26/22
Poznań

wizyta już od 120
Bardzo polecam Panią Doktor! Byłam z synkiem, 3 lata, AZS. Do tej pory zmiany na skórze często nawracały i nadkażały się od drapania i dziecko było niespokojne, szczególnie w nocy. Pani Doktor zaleciła Pimafucort na zmiany zainfekowane i Protopic do przewlekłego stosowania i skóra syna jest idealna już 2 miesiące! Pani Doktor jest przemiłą i kompetentną lekarką i bardzo gorąco zachęcam, aby udać się do niej po rozwiązanie skórnych problemów!
Katowice Medycyna estetyczna lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

Jak na razie skorzystałam tylko z kosnultacji u Pani Doktor, ale zrobiła na mnie takie pozytywne wrażenie, że postanowiłam się tym podzielić :)
Spotkanie trwało ponad 40 minut, Pani Doktor rozmawiała ze mną szczerze i z bardzo pozytywnym nastawieniem. Jestem młoda, mam 24 lat, więc Pani doktor odradziła mi wiele zabiegów, które chciałam robić, ale zrobiła to w grzeczny i profesjonalny sposób, a nie (z czym się spotkałam), określeniem, że ...
Opinia dodana przez: Goś
Poznań Dermatolog lekarz Weronika Chorążyczewska

lekarz Weronika Chorążyczewska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.
Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak
Warszawa Dermatolog dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę
Wolsztyn Dermatolog lekarz Ewa Berlińska

lekarz Ewa Berlińska

Studio Medycyny Estetycznej & Day SPA NINA Studio Estetica
5-go Stycznia 44
64-200 Wolsztyn

Polecam serdecznie panią doktor Ewę. Dzięki niej udało mi się w końcu uporać z wypadaniem włosów. Trafna diagnoza i dobra terapia, świetna specjalistka z przyjaznym podejściem do pacjenta. Odpowiadała na moje pytania i cierpliwie wyjaśniała wszystkie kwestie. Nie mogę narzekać, ode mnie bardzo dobra ocena :)
Opinia dodana przez: janina
Kielce Dermatolog lek. med. Małgorzata Grabowska-Olejarczyk

lek. med. Małgorzata Grabowska-Olejarczyk

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Lucyna Kurowska-Pałka Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 23
25-370 Kielce

Nie do konca wiedzialam czego na poczatku sie spodziewac, jako, ze pani doktor ma tak duzo pozytywnych komentarzy w rankingach, myslalam, ze to moze byc jakas ściema. Ale jak sie sama przekonalam, nic podobnego, wszystko to prawda, pelen profesjonalizm i skutecznosc, moja cera sie juz poprawila, a w przyszlosci w razie czego na pewno wybiore znowu tego dermatologa!
Warszawa Dermatolog dr n. med. Dorota Kwiatkowska

dr n. med. Dorota Kwiatkowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

wizyta już od 70
Po 2 operacjach mam brzydka rozlegla blizne. Jestem w trakcie zabiegow leaseroterapii. Pani doktor to bardzo kompetentna osoba, do tego mila i uprzejma (i delikatna). Dokladnie poinformowala mnie o sposobie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wynikow.