Dermatolog Sculptra

Dermatolog Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Słowackiego 3
39-300 Mielec

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!

Opinia dodana przez: Anna
Dermatolog Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Dermatolog Poznań lek. med. Iwona Stajkowska

lek. med. Iwona Stajkowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Ułańska 19
Poznań

Właśnie dzisiaj byłam na zabiegu odmładzającym u dr Iwony Stajkowskiej.Była to moja n-ta wizyta.

Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , to żaden ból.POLECAM Gabinet dr Stajkowskiej z cała obsługą i Mamą , która służy radą i pomocą , bo to emerytowana pielęgniarka , a więc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Gabinet błyszczy czystością i sprzętem najwyższej jakości.Życzę Pani dr , Mamie i całemu personelowi Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Moja następna wizyta tylko u dr Stajkowskiej za pół roku.Serdecznie pozdrawiam

Opinia dodana przez: Mariola
Medycyna estetyczna Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i w normalnych cenach. W klinice zawsze można liczyć na informacje o zabiegach, zawsze dostaje nalepki od preparatów, którymi wykonano zabieg. A do tego opieka po jest niesamowita. Bezpatne kontrole i miła opieka. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce trafić na prawdziwego fachowca od odmładzania.

Opinia dodana przez: Kasia
Wenerolog Warszawa lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam

Opinia dodana przez: wyczi
Dermatolog Warszawa dr n. med. Dorota Kwiatkowska

dr n. med. Dorota Kwiatkowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Po 2 operacjach mam brzydka rozlegla blizne. Jestem w trakcie zabiegow leaseroterapii. Pani doktor to bardzo kompetentna osoba, do tego mila i uprzejma (i delikatna). Dokladnie poinformowala mnie o sposobie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wynikow.

Dermatolog Warszawa lekarz Michał Rożalski

lekarz Michał Rożalski