dr Diana Kupczyńskadr Diana Kupczyńska - zdjęcie profilowe

dr Diana Kupczyńska

Medycyna estetyczna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Lekarz-rezydent w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Laureatka II miejsca w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates 2017 w kategorii Lekarz roku medycyny estetycznej. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Członkini Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, współorganizator konferencji naukowo-szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Troszkę się rozpisze, a to dlatego, że Pani doktor zasługuję na uwagę. Ale zacznę od początku. Przyznaję się, że wcześniej korzystałam z usług pobliskiego gabinetu. Nie przyjmowali tam lekarze, ale jakoś tak z przyzwyczajenia człowiek nie wgłębiał się bardzo w temat. Zdecydowałam się tam również na powiększanie ust. Początkowo, wszystko wydawało mi się normalne. Gabinet, wypełniacz, nic nie zwróciło mojej uwagi. A i cena atrakcyjna. Skorzystałam. Ogólnie zabieg do najprzyjemniejszych nie należał ale jakoś wytrzymałam. Po zabiegu do domu i myślalam, że to tyle. Wieczorem zaczęły się problemy. Usta spuchły i ten pulsujący ból. okłady i masowanie nie pomagało. Zaczęłam wpadać w panikę bo jakby nie było, zero kontaktu z gabinetem. Ja coraz gorzej się czułam. Rano pobiegłam do tego gabinetu a tam pani mi mówi że "to normalne, że spuchły", "jest pani po zabiegu co się pani dziwi, usta są teraz wrażliwe", "przejdzie". Po południu doszła gorączka a ja niewiele lepiej się czułam. Rozmawiałam, z przyjaciółką i ona zasugerowała, żebym nie bagatelizowała sprawy i udała się do lekarza. Przeczytałam wszystkie przestrzenie internetu i tak trafiłam do doktor Diany. Okazało się, że gdybym posłuchała pani kosmetyczki, to mogłoby się to bardzo źle skończyć. Doktor przepisała antybiotyk i dała mi wykład na temat tego, co poszło nie tak i dlaczego. Powiem szczerze, to co się nacierpiałam i ten stres czy wszystko wróci do stanu normalnego nie jest warte tych 400 zł zaoszczędzonych u kosmetyczki. Dlatego dziękuję doktor Dianie za pomoc, bo wiem, że choć ma jasne zdanie na ten temat, pomogła mi i wszystko wróciło do normy. A i wielki plus bo przez okres leczenia byłyśmy w stałym kontakcie telefonicznym i smsowym oraz zapraszała na bezpłatne kontrole. dawno się z tym nie spotkałam.

Zdecydowałam się podzielić swoją historią, ponieważ mam gorącą nadzieję, że tak jak ja tak i inne kobiety otwarcie i bez krępacji będą rozmawiać o tym co mogą zrobić żeby poprawić swoje doznania. Medycyna daje obecnie bardzo dużo możliwości i właśnie z nich zaczęłam korzystać. Jestem mamą dwójki dzieci, po 40 i czuje, że to mój właśnie najlepszy czas na to by czerpać ze współżycia jak najwięcej. Nie ukrywam, że dopiero na nowo odkrywamy siebie z mężem, w czasie kiedy dzieciaki były małe, to nasze pożycie nieco zelżało. Pojawiły się też problemy z nietrzymaniem moczu, które mnie strasznie krępowały. Trochę się nawet przyzwyczailiśmy do tego, że już nie ma fajerwerków. Ale postanowiliśmy troszkę jeszcze o siebie zawalczyć. Trafiłam do Pani doktor przez koleżankę, która jest jej pacjentką. Pani doktor ma olbrzymią wiedzę na temat zabiegów, które pomagają takim kobietom jak ja. No i zdecydowałam się najpierw na zabieg laserowy na leczenie nadpotliwości a tydzień temu zaszalałam i powiększyłam punkt g. I jestem tym wszystkim tak zachwycona że mój mąż mnie nie poznaje :) Drogie Panie, cóż mogę powiedzieć...z własnego doświadczenia powiem, że jest dla nas jeszcze szansa i nie ma co czekać. Pozdrawiam wszystkie te, które postanowią o siebie zawalczyć. A za Panią doktor ręczę :) I mąż też :)

Być może będzie długo. W końcu trafiłam na Panią doktor która podchodzi całościowo do terapii i woli "naturalne" rozwiązania. Przy pierwszej wizycie najpierw zdiagnozowała, doradziła a następnie zaproponowała plan. Długi plan, bo zależało mi na stymulowaniu skóry w sposób małoinwazyjny a nie wstrzykiwanie sobie od razu tony preparatów w twarz. Zaczęłyśmy od lasera frakcyjnego i mezoterapii. Już po 2 zabiegach widziałam ogromną różnicę. Skóra stała się napięta, przestała się też przetłuszczać. Chodzę do Pani doktor regularnie co 1,5 miesięcy i po roku tych wizyt mogę powiedzieć że efekt jest cudowny. Jak teraz patrzę na swoje zdjęcia sprzed roku to aż nie chce mi się wierzyć jak wiele mogą zmienić takie zabiegi. BArdzo polecam.
Jedyne minusy jakie dostrzegam to czas wizyty. Czasami jest tak dużo ludzi w poczekalni, że czuje się tempo.

Skaczę ze szczęścia. Zabieg zmniejszenia warg sromowych poszedł zgodnie z planem. Zero komplikacji. A efekty takie o jakich marzyłam. Kamień spadł mi z serca. Serio. Tak się bała bo się naczytałam głupot w internecie. Ale już po wszystkim i jestem przeszczęśliwa. Pani doktor bardzo dokładna. Od razu wiedziała o co mi chodzi. Sam zabieg nie jest straszny. Najgorsze jest chyba po, kiedy przez tydzień rzeczywiście trzeba uważać. Ale potem już jest wszystko ok. Polecam bardzo jeśli ktoś tak jak ja 2 lata zbierał się do zabiegu.

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów laserem frakcyjnym co2 u Pani doktor. Mam wrażenie że te efekty są nieco lepsze niż wynika z moich wcześniejszych doświadczeń. Może to kwestia lasera. Tak czy inaczej, po serii 4 zabiegów widzę ogromną różnicę na policzkach. Blizny są już ledwo widoczne. Niestety nie jest to całkowite pozbycie się problemu ale cień nadziei jest. Zabieg nie boli, czuć tylko ciepło. Najgorzej jest kilka godzin po zabiegu, ale da się wytrzymać. Jeśli chodzi o cenę to za1 zabieg na całą twarz płaciłam 1000 zł.

Pani Doktor Dianie Kupczyńskiej należą się szczere podziękowania. Dawno nie spotkałam lekarza, który w dzisiejszym świecie jest w stałym kontakcie z pacjentem. Tak było i w moim przypadku. Po zabiegu labioplastyki miałam stały kontakt z panią doktor. Sama do mnie dzwoniła z zapytaniem jak się czuje. Sam zabieg i okres pozabiegowy umówmy się no nie jest przyjemnością ale pani doktor uprzedzała z czym musze się liczyć. Świadomość tego co przede mną mnie nieco wyciszyła. Jestem wdzięczna Pani doktor nie tylko za przeprowadzenie zabiegu, efekty i całą opiekę pozabiegową ale przede wszystkim za ludzkie podejście do kobiecych problemów. Jak już wszystko się wygoi to zamierzam iść do pani doktor na powiększanie punktu g. A co! :)

Jestem zachwycona panią doktor. Cudowna, charakterna kobieta z ogromną pasją. Widać, że to co robi sprawia jej przyjemnośc a co najważniejsze się na tym zna. Jestem po zamykaniu naczynek i jestem zachwycona efektami. 2 zabiegi i właściwie po problemie. Acha i po raz pierwszy spotkałam się z tym, że na miejscu robione jest najpierw usg nóg. Pełen profesjonalizm.

Mam pełne zaufanie do Pani doktor. Jestem stałą pacjentką od 3 lat. Regularnie chodzę na mezoterapię, laser i kilka razy robiłam botox. Zawsze z efektów byłam bardzo zadowolona. Nigdy nie było żadnych powikłań. Pani doktor jest bardzo otwartą osobą, podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy. Gabinet jest czysty a panie w klinice bardzo sympatyczne. Szczerze polecam. Marta z Oleśnicy.

Do Pani doktor chodzę od kilku miesięcy dość regularnie i zawsze jestem bardzo zadowolonoa z zabiegów. Efekty są widoczne, są trwałe więc pieniądze nie wydaje się na darmo. Zna się na zabiegach i potrafi doradzić choć nie jest w tym nachalna. Klinika jest czysta i bardzo profesjonalna.

Jestem tydzień po laserowym leczeniu blizn potrądzikowych. Skóra się jeszcze złuszcza ale już widzę różnicę. Bałam się, że zabieg będzie bolał ale oprócz gorąca to źle nie było. Najbardziej nieprzyjemnie jest kilka godzin po, kiedy skóra jest mega zaczerwieniona. Na drugi dzień nie było już problemu. Za zabieg zapłaciłam 1000 zł.