dr Diana Kupczyńskadr Diana Kupczyńska - zdjęcie profilowe

dr Diana Kupczyńska

Medycyna estetyczna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Lekarz-rezydent w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Laureatka II miejsca w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates 2017 w kategorii Lekarz roku medycyny estetycznej. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Członkini Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, współorganizator konferencji naukowo-szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Pani Doktor Dianie Kupczyńskiej należą się szczere podziękowania. Dawno nie spotkałam lekarza, który w dzisiejszym świecie jest w stałym kontakcie z pacjentem. Tak było i w moim przypadku. Po zabiegu labioplastyki miałam stały kontakt z panią doktor. Sama do mnie dzwoniła z zapytaniem jak się czuje. Sam zabieg i okres pozabiegowy umówmy się no nie jest przyjemnością ale pani doktor uprzedzała z czym musze się liczyć. Świadomość tego co przede mną mnie nieco wyciszyła. Jestem wdzięczna Pani doktor nie tylko za przeprowadzenie zabiegu, efekty i całą opiekę pozabiegową ale przede wszystkim za ludzkie podejście do kobiecych problemów. Jak już wszystko się wygoi to zamierzam iść do pani doktor na powiększanie punktu g. A co! :)

Zdecydowanie najlepsza lekarka medycyny estetycznej u jakiej byłam. Przede wszystkim jest bardzo sprawna manualnie, najprawdopodobniej to zasługa tego, że jest chirurgiem. Ma bardzo pewną rękę i robi to bardzo precyzyjnie ale szybko. Zabiegi są błyskawiczne nawet bym powiedziała. Osobiście to jest dla mnie najważniejsza rzecz. W gabinecie lekarza chce się bowiem czuć bezpiecznie, chcę czuć, że doktor wie co robi. To otrzymałam od Pani doktor dlatego z pewnością będę do niej wracać.

Zdecydowałam się podzielić swoją historią, ponieważ mam gorącą nadzieję, że tak jak ja tak i inne kobiety otwarcie i bez krępacji będą rozmawiać o tym co mogą zrobić żeby poprawić swoje doznania. Medycyna daje obecnie bardzo dużo możliwości i właśnie z nich zaczęłam korzystać. Jestem mamą dwójki dzieci, po 40 i czuje, że to mój właśnie najlepszy czas na to by czerpać ze współżycia jak najwięcej. Nie ukrywam, że dopiero na nowo odkrywamy siebie z mężem, w czasie kiedy dzieciaki były małe, to nasze pożycie nieco zelżało. Pojawiły się też problemy z nietrzymaniem moczu, które mnie strasznie krępowały. Trochę się nawet przyzwyczailiśmy do tego, że już nie ma fajerwerków. Ale postanowiliśmy troszkę jeszcze o siebie zawalczyć. Trafiłam do Pani doktor przez koleżankę, która jest jej pacjentką. Pani doktor ma olbrzymią wiedzę na temat zabiegów, które pomagają takim kobietom jak ja. No i zdecydowałam się najpierw na zabieg laserowy na leczenie nadpotliwości a tydzień temu zaszalałam i powiększyłam punkt g. I jestem tym wszystkim tak zachwycona że mój mąż mnie nie poznaje :) Drogie Panie, cóż mogę powiedzieć...z własnego doświadczenia powiem, że jest dla nas jeszcze szansa i nie ma co czekać. Pozdrawiam wszystkie te, które postanowią o siebie zawalczyć. A za Panią doktor ręczę :) I mąż też :)

Troszkę się rozpisze, a to dlatego, że Pani doktor zasługuję na uwagę. Ale zacznę od początku. Przyznaję się, że wcześniej korzystałam z usług pobliskiego gabinetu. Nie przyjmowali tam lekarze, ale jakoś tak z przyzwyczajenia człowiek nie wgłębiał się bardzo w temat. Zdecydowałam się tam również na powiększanie ust. Początkowo, wszystko wydawało mi się normalne. Gabinet, wypełniacz, nic nie zwróciło mojej uwagi. A i cena atrakcyjna. Skorzystałam. Ogólnie zabieg do najprzyjemniejszych nie należał ale jakoś wytrzymałam. Po zabiegu do domu i myślalam, że to tyle. Wieczorem zaczęły się problemy. Usta spuchły i ten pulsujący ból. okłady i masowanie nie pomagało. Zaczęłam wpadać w panikę bo jakby nie było, zero kontaktu z gabinetem. Ja coraz gorzej się czułam. Rano pobiegłam do tego gabinetu a tam pani mi mówi że "to normalne, że spuchły", "jest pani po zabiegu co się pani dziwi, usta są teraz wrażliwe", "przejdzie". Po południu doszła gorączka a ja niewiele lepiej się czułam. Rozmawiałam, z przyjaciółką i ona zasugerowała, żebym nie bagatelizowała sprawy i udała się do lekarza. Przeczytałam wszystkie przestrzenie internetu i tak trafiłam do doktor Diany. Okazało się, że gdybym posłuchała pani kosmetyczki, to mogłoby się to bardzo źle skończyć. Doktor przepisała antybiotyk i dała mi wykład na temat tego, co poszło nie tak i dlaczego. Powiem szczerze, to co się nacierpiałam i ten stres czy wszystko wróci do stanu normalnego nie jest warte tych 400 zł zaoszczędzonych u kosmetyczki. Dlatego dziękuję doktor Dianie za pomoc, bo wiem, że choć ma jasne zdanie na ten temat, pomogła mi i wszystko wróciło do normy. A i wielki plus bo przez okres leczenia byłyśmy w stałym kontakcie telefonicznym i smsowym oraz zapraszała na bezpłatne kontrole. dawno się z tym nie spotkałam.

Świetny specjalista z ogromną wiedzą i niespotykanym zaangażowaniem. Jestem Pani doktor bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiła. Cały zabieg labioplastyki przebiegał bardzo sprawnie i w fajnej atmosferze. A opieka pozabiegowa bomba. Wiedziałam, że zawsze mogę do Pani doktor zadzwonić. Jeśli moja opinia komuś pomoże podjąć decyzję, to będzie mi bardzo miło. Choć tyle mogę zrobić dla Pani doktor, która otoczyła mnie profesjonalną opieką. Pozdrawiam Sylwia

Bardzo konkretna Pani Doktor. Bez zbędnego słodzenia. Jeśli zależy wam na janym komunikacie i doradztwie to Pani doktor jest idealną osobą do tego. Wie co robi i widać, że ma gigantyczne w tym doświadczenia. A poza tym jest w bezpośrednim kontakcie po zabiegu. Osobiście cenię to bardzo. Nie jest to lekarz który zrobi zabieg, zgarnie kasę i tyle miałaś z nią kontaktu. Do tego śliczna klinika i fajna atmosfera w klinice. Polecam

Pani Doktor Diana Kupczyńska jest niezwykle kompetentną młodą lekarką. Cechuje ją ogromna wiedza, pewność siebie i empatia. Pani Doktor wykonywała u mnie zabiegi likwidacji zmarszczek za pomocą botoksu oraz wypełnienia. Zdecydowanie polecam Panią Doktor wszystkim Paniom rozważającym wizytę w Klinice Ars Estetica. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i cały zespół kliniki. Bożena Kosmala z Oławy.

Powiększałam u dr Kupczyńskiej usta i jestem bardzo zadowolona, więc polecam! Nie chciałam, żeby usta były przesadzone, zależało mi na ich powiększeniu, ale chciałam, żeby wyglądały naturalnie. Usta wyglądają pięknie, polecam wszystkim ten zabieg i Panią Doktor:)

Dr Diana Kulczyńska jest dobrze wykształconym fachowcem oraz bezpośrednią i życzliwą osobą. Wizyta u niej to przyjemność. Polecam osobom mającym problem z naczyniaka.