dr Diana Kupczyńskadr Diana Kupczyńska - zdjęcie profilowe

dr Diana Kupczyńska

Medycyna estetyczna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Lekarz-rezydent w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Laureatka II miejsca w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates 2017 w kategorii Lekarz roku medycyny estetycznej. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Członkini Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, współorganizator konferencji naukowo-szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Jestem tydzień po laserowym leczeniu blizn potrądzikowych. Skóra się jeszcze złuszcza ale już widzę różnicę. Bałam się, że zabieg będzie bolał ale oprócz gorąca to źle nie było. Najbardziej nieprzyjemnie jest kilka godzin po, kiedy skóra jest mega zaczerwieniona. Na drugi dzień nie było już problemu. Za zabieg zapłaciłam 1000 zł.

Nie polecam niestety nie widzę efektu zabiegu. Ginekologia estetyczna powiem jednak zająć się lekarz:(

Bez dwóch zdań najlepsza specjalistka od ust. Ilekroć jestem u Pani doktor zawsze efekt jest bardzo dobry. Korzystam również z innych zabiegów i również jestem zadowolona, ale usta no po prostu są boskie.

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu labioplastyki. Efekt jest taki jaki chciałam. Trochę się trzeba pomęczyć po zabiegu ale da się wytrzymać. Przyjechałam do Pani doktor aż z Wielkiej Brytanii bo u nas te zabiegi kosztują jakiś kosmos. Cały czas mam z Panią doktor kontakt i bardzo to doceniam. Będę polecać.

Robi najlepsze usta na świecie - bez dwóch zdań. Doświadczenie mam z kilkoma lekarzami i nie mogę powiedzieć, żeby coś robili źle ale prawdziwy zachwyt nad ustami to właśnie u doktor Diany. Polecam jeśli ktoś chce usta w bardzo naturalnym stylu.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalizm, pewność siebie ale i świetny kontakt z pacjentem. Doktor Diana wykonała u mnie zabieg korekcji warg sromowych i bardzo się cieszę że właśnie do niej trafiłam z tym problemem. Poza tym po zabiegu miałyśmy ze sobą stały kontakt telefoniczny. Czułam się naprawdę zaopiekowana. Dziękuję i pozdrawiam.

Dużo się naczytałam w internecie o Pani doktor i muszę powiedzieć, że na konsultacji wszystko się potwierdziło. Pani doktor jest konkretna, ma ogromną wiedzę i rzeczywiście robi najlepsze usta we Wrocławiu. Jestem zachwycona. Rzadko wstawiam opinie ale tym razem uznałam, że Pani doktor zasługuje. Pozdrawiam

Świetny kontakt z pacjentem. Po zabiegu stały kontakt telefoniczny. Ja u doktor Diany robiłam labioplastykę a trafiłam do niej naturalnie z polecenia. Z efektu jestem zadowolona bardzo. Jeśli miałabym ponownie podejmować decyzję o leczeniu to również zdecydowałabym się na zabieg u Pani doktor. Bardzo konkretna babka ale przy tym mega kompetentna.

Fajna i konkretna kobieta. Dobry specjalista. Pewna dłoń i duża wiedza. Mam zaufanie od 2 lat do doktor Diany i śmiało mogę ją polecić.

Usuwałem tatuaż u Pani Kupczyńskiej. Miałem serię 5 zabiegów i efekty są ekstra. Już myślałem, że będę musiał zaakceptować błędy młodości ale okazuje się, że teraz wszystko jest możliwe.