Placówka Bursztynowa 2 (Kolmed)
Górnoślaskie Centrum Zdrowia Dziecka
Placówka Przełajowa 22A/lok.1U
Placówka Drzymały 14/2
Centrum Medyczne Rokitek
Centrum Medyczne Rokitek
"DENTAL" Przychodnia Stomatologiczna s.c. Bożena Dąbała, Jacek Dąbała
Szpital Warszawa
NZOZ STOMATOLOGIA SZUMOWICZ
Placówka Gajowa 3
Placówka Uzdrowiskowa 17
Placówka ulica Wojska Polskiego 3A/1
Przychodnia Lekarska MediSpace
Poradnia Dermatologiczna
Placówka Uzdrowiskowa 6 / 2
Placówka ulica Górska 171
Placówka Niedziałkowskiego 4a
Placówka Krzywoń 2/32
Placówka Karłowicza 4/86
NZOZ ONKO-MEDICA
Przychodnia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "A-W-MED"
Placówka Olsztyn
Placówka Gajowa 3
Placówka Gajowa 3
Multi Med
Placówka Kwiatkowskiego 12/9
Amicmed
Placówka ul. Stefana Żeromskiego 23/3
Placówka Tomaszów Mazowiecki
MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Placówka ulica Kardynała Wyszyńskiego 38
Placówka Sopot
Gabinet Barbara Dąbek
WSZ
Placówka ulica Bartkiewiczówny 87A/7
PRYWATNY GABINET LOGOPEDYCZNY SYLABKA
Placówka Ak. Umiejętności 20
SP ZOZ w Garwolinie
Przychodnia Łódź
Przychodnia POZ
SPZZOZ Wyszków
Placówka Gersona 18
Placówka ulica Warszawska 64/70/34
Placówka Gersona 1/14
Placówka ul. Sienkiewicza 59
All-Med Centrum Medyczne
Placówka Łódź
Placówka Ostrołęcka 4a
Szpital Bydgoszcz
Placówka Łódź
Placówka Partyzantów 66
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
Placówka P.Skargi 3
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
DENTA LINE
Centrum medyczne Będzin
Gabinet Kopernika 62 (Reuma-Med)
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej emDENTIKA s. c.
Placówka ulica Kielecka 20
Szpital Szczecin
Centrum Onkologii - Instytut im. M. Skłodowskiej - Curie
Centrum medyczne Łódź
Poradnia Medycyny Sportowej
Placówka Konopnickiej 8c lok. 13
Placówka Kwiska 5/7 gab.8
Przychodnia Stomatologiczna
Placówka Kwiska 198
Placówka Gimnazjalna 41 b/1042
Placówka Poznańska 21 lok. 29
Filia Nr 1 Anglo-American Corporation Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Stomatologiczna
Gabinet Poznań
Centrum Stomatologii Dentalux
Gabinet lekarski
Placówka Sienkiewicza 7 (Zdrowie)
Placówka 29 Listopada 339/18
Przychodnia "INTERCOR"
Prywatny Gabinet Lekarski
MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów
Placówka al. Jana Pawła II 1 lok. 5
Placówka Grodzieńska 33e
Placówka 1 Maja 15 A
zdrowy ząbek
Placówka ulica Rumiankowa 25/2
Centrum Usług Stomatologicznych Prima-Dent
Placówka Tomaszowska 11a/4
Placówka ulica Jagodowa 22
PRZYCHODNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC)
Placówka ulica Na Skarpie 5/36
Placówka ulica Królewska 88/52
Placówka Słoneczna 1/45
Śląskie Centrum Osteoporozy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Specjalistyczna w Rykach
MiLogo Beata Dąbrowska Neurologopeda
Placówka Stare Babice
Gabinet
Przychodnia Gdańska Sp z o.o.
Gabinet Cyprysowa 18
Placówka Marksa 3
Placówka ulica Krańcowa (wieś) 3
Gabinet Liliowa 3
Gabinet Szczaniec
MEDYK NZOZ
Placówka Radomsko
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KODIM"
omdmp
Gabinet Partyzancka 15
Gabinet Saska 72
Placówka Wańkowicza 9
Placówka Malawa 500
LANCET Chirurgia Jednego Dnia
Promedis
centrum onkologii
Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
"Lecznica Stomatologiczna" S.C. NZOZ
Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Placówka pl. Konstytucji 3 Maja 3
Dental Art Studio
Diagnostyka LARGO
Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
Placówka ulica Wąska 2/1
Prywatny Gabinet Lekarski
SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Centrum Medyczne SportsMedic
ENEL-MED
Specjalistyka
Gabinet Morawskiego 1
Placówka Puszczyka 20/17
Placówka Handlowa 11
Placówka Emilii Gierczak 27b
Prywatny Gabinet Lekarski
Placówka pl. Gabriela Narutowicza 13 B/15
Placówka ulica Na Skarpie 5/36
Placówka Paderewskiego Jana 10
Placówka Dunikowskiego 4/35
Placówka Jeziorko 42
Przychodnia specjalistyczna
STACJA
Placówka ul. Letnicza 6a
Ułańska zagroda
Ortop Poliklinika
Placówka Aleja Jana Pawła II 22
Placówka Hetmańska 10/14
Placówka Ludowa 4
Placówka Klonowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatna Przychodnia Lekarska
Placówka ulica Wschodnia
Placówka ul. Sobieskiego 10
Prywatny Gabinet Lekarski
Placówka Ośrodek Zdrowia 190
Placówka Płk. Dąbka 4
Placówka Handlowa 11
Placówka Główna 88/20
Gabinet Wyspiańskiego 7
Placówka Wileńska 36 m. 15
Placówka Freta 5
Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
Placówka Promna
Gabinet Cyprysowa 18
CEZARDENT
Lecznica Stomatologiczna ARCUS
Placówka pl. Glicensteina 5
Placówka Ofiar Firleja 14
Placówka Al. Kromera 57/27
Prywatny Gabinet Lekarski
Szpital Strzelce Opolskie
NZOZ AMBULATORIUM Białogard
Placówka Żeromskiego 11A/27
MD Clinic
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Domowa Opieka Medyczna "Do-Med"
Specjaliści Dziecięcy
Szpital Solec Sp. z.o.o
Placówka Czajkowskiego 30A
Placówka Puszczyka 18/37
Gabinet Partyzancka 15
SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
Prywatny Gabinet Lekarski
Placówka Komunalna 16
Placówka Akacjowa 12
Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
żal
Placówka Białozora 32D
Placówka ulica Parkowa 11/29
Placówka Wołomin
Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Lux Med Sp. z.o.o.
Centrum Medyczne SportsMedic
Prywatny Gabinet Lekarski
Gabinet ul.Wojsławicka 9
Laboratorium Analityczne "SWISSMED" Warszawa
Gabinet Modrzewiowa 18
Placówka ulica Kościuszki 3
Placówka Sportowa 55
Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Centrum Medyczne Puławska Sp. z.o.o.
Centrum Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej Renata Dąbrowska-Jagieło
CM Babka Medica (Śródmieście)
Gabinet Czachowskiego 36
Placówka Limanowskiego 11/79