Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę D

Renata Daniel-Miazga Stomatolog

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą

Anna Daniel-Radziszewska Stomatolog

Placówka Rynek 8

Maria Danielska-Klimek Internista

Placówka Marysieńki 1

Natalia Danielska-Piontek Okulista

Prywatny Gabinet okulistyczny

Grzegorz Danielski Ortopeda

Medical Magnus Clinic

Damian Danielski Fizjoterapeuta

Columna Medica

Stanisław Danieluk Okulista

Gabinet Klementowskiego 8

Izabela Danieluk Ginekolog położnik

Placówka ulica Szyperska 13 E/1

Olga Danieluk Lekarz rodzinny

Poradnia Lekarzy Urolog-Ginekolog Wiesław Kotarski i Partner

Janusz Danieluk Okulista

Gabinet Krasińskiego 16/16

Ryszard Danieluk Internista

Placówka ulica Kordiana 2

Dorota Daniewska Nefrolog - Internista

Poradnia Stowarzyszenia Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji "Wspólna"

Maria Danieyko-Osman Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"

Aleksander Danikiewicz USG - Internista - Endokrynolog

Jurajskie Centrum Medyczne

Dorota Danikiewicz Dermatolog estetyczny - Dermatolog

Gabinet gen. Berbeckiego 2 lok. 12

Emilia Danilczuk Stomatolog

Placówka Orzeszkowej 1

Halina Danilczuk Lekarz rodzinny - Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dermatologiczno-Alergologiczna

Antoni Danilczuk Lekarz medycyny ratunkowej - Chirurg ogólny

Placówka ulica Cegielniania 54

Bożena Danilczuk-Gmerek Internista

Placówka Wał Miedzeszyński 345

Elżbieta Danilczuk-Papiewska Neurolog

" MEDICA"- Gabinety Lekarskie

Maria Danilczyk Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Urszula Danilczyk-Ziobro Stomatolog

Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu

Jakub Danilewicz

Placówka ulica Wielicka 57/29

Dorota Danilewicz Okulista

Placówka ulica Lelewela Joachima 7

Małgorzata Danilewicz-Gryziak Stomatolog

Placówka Batorego Stefana 35

Ewa Danilewicz-Stysiak Stomatolog - Protetyk stomatologiczny

Placówka Igielna 14-15/2

Jerzy Danilkiewicz

Placówka ulica Solna 3

Wit Cezary Danilkiewicz Gastrolog

NZOZ REUMED

Paweł Daniłko Stomatolog

Pracownia Badań Psychologicznych

Magdalena Daniłko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pro Vita" Krzysztof Kaliszuk Jarosław Kuzaka Spółka Partnerska Lekarzy Ośrodek Zdrowia w Rokitnie

Jarosław Daniłoś Ginekolog położnik

Gabinet Sadowa 11-21 lok. 4

Marek Daniłosio Psychoterapeuta - Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"

Tomasz Daniłowicz

Placówka Stękiny 37

Justyna Daniłowicz-Magiera Pediatra

Paprocany

Aleksandra Daniluk Pediatra

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA

Marta Daniluk Lekarz rodzinny

Placówka ul. Storczykowa 5/119,120,121,122

Dariusz Daniluk Ginekolog

Gabinet ginekologiczno położniczy, USG - doppler

Waldemar Daniluk Okulista

Placówka Kuźnicza 25

Sylwia Daniluk Chirurg plastyczny - Chirurg ogólny

Placówka Antka 11/23

Jadwiga Daniluk Gastrolog

Klinika Lublin

Joanna Daniluk Internista

przychodnia ATTIS

Iwona Daniluk Pediatra

Placówka Świerkowa 16 A

Robert Daniluk Stomatolog

Gabinet Warszawska 4 lok. 12

Dariusz Daniluk Ginekolog położnik

Placówka ulica Janowska 70A/76

Stefan Daniluk Internista

Centrum Leczenia Chorób Kostno - Stawowych i Kręgosłupa

Andrzej Daniluk Fizjoterapeuta

Placówka Bielsk Podlaski

Krystyna Daniluk Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski

Marek Daniluk Kardiolog - Internista

Placówka ulica Kordiana 2

Dariusz Daniluk Ginekolog położnik

Placówka ul. Sapieżyńska 8/lok.5

Irena Daniluk-Matraś Medycyna estetyczna - Chirurg dziecięcy

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza

Dariusz Danis Ortopeda

Centrum Rehabilitacji im.prof. M.Weissa "STOCER" Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Agnieszka Daniszewska Pediatra - Neonatolog

PZOZ STARACHOWICE

Wanda Daniszewska Logopeda

Gabinet Terapii Logopedycznej

Monika Daniszewska Stomatolog

Gabinet Podgórna 20/1

Irena Daniszewska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Krzysztof Daniszewski

Placówka Armii Krajowej 4/33

Andrzej Dankiewicz Lekarz medycyny pracy

NZOZ Lekarz Rodzinny

Helena Dankiewicz Pulmonolog - Internista

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku

Małgorzata Dankiewicz Internista

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY

Anna Dankiewicz Pediatra

Placówka Sienna 62 lok. 1

Grzegorz Dankiewicz Neurolog

Pomocna Dłoń

Iwona Dankiewicz-Fares Internista

Placówka Borowikowa 2

Mikołaj Danko Pediatra

Placówka Protazego 35

Mariola Danko Stomatolog

Poradnia logopedyczna "LOGANN"

Monika Dańko Lekarz rodzinny

"GŁUSK-MED" Spółka Partnerska Lekarsko-Pielęgniarska

Mariusz Dańko Stomatolog

M-dent

Katarzyna Dańko Stomatolog

Placówka Słowackiegp 36

Elżbieta Dańko-Bieńkowska Pediatra

Szpital Specjalistyczny w Jaśle

Magdalena Dańko-Ścigalska Okulista

Placówka ulica Jasia i Małgosi 28A

Hanna Dankowska Stomatolog

Gabinet Oleska 1

Maria Dankowska-Jarmuszewska Ginekolog położnik

Placówka Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c

Jolanta Danninger Ginekolog położnik

Placówka Fałata 92c/44

Barbara Danowska Neurolog

SZPZLO Warszawa Praga-Południe

Beata Danowska-Krawczak Stomatolog

Placówka Sikorskiego 6

Mariola Danowska-Zdziebło Neurolog

Neuromedic

Jacek Danowski Chirurg naczyniowy

Szpital Rybnik

Dariusz Danowski Rehabilitant - Fizjoterapeuta

Placówka Romanowicza 36

Jacek Danowski Chirurg ogólny - Angiolog

Placówka Żarów

Jacek Danowski-Zdziebło Chirurg ogólny - Chirurg naczyniowy

Placówka Krakowska 5

Anna Dańska-Bidzińska Ginekolog onkolog

Placówka Warszawa

Paweł Dański Stomatolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie"

Alina Danyluk Internista

Placówka ulica Akacjowa 2/21

Małgorzata Danyluk-Leks

Placówka Os. Oświecenia 46/1

Zbigniew Darasz Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

Placówka ulica Garncarska 1

Zbigniew Darasz Chirurg onkolog

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie

Zbigniew Darasz Onkolog

Gabinet masarska7/2

Elżbieta Daraszkiewicz Okulista

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Okulistyczny "DIOPTRAL BIS" Artur Ellwart

Dobrosław Daraszkiewicz Urolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

Aneta Daraż Stomatolog

Placówka Mokra 5

Aneta Daraż Stomatolog

a-dent

Magdalena Daraż-Wiśniewska Psychiatra

Przychodnia POZ Nr 1

Jadwiga Darczuk Rehabilitant

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"

Dagmara Darczuk Stomatolog

Placówka ulica Strąkowa 1a

Lidia Darda-Ledzion Neurolog

Instytut Neurologii i Psychiatrii

Aleksandra Dardas Stomatolog

Placówka Os. Czecha 79/106

Samir Dardasawy

Placówka Jelenia 22/9

Seweryna Dardzińska Stomatolog

Placówka Lubartów

Jolanta Dardzińska Internista - Endokrynolog

Placówka ul. Juliana Niemcewicza 26

Monika Dardzińska-Berchert Lekarz rodzinny - Fizjoterapeuta

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO

Roman Dardziński Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

PFESO

Wiktor Dardziński

Placówka Konfederacka 25/3

Piotr Darecki Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Rafał Darecki Radiolog

Placówka ulica Chojnicka 11

Janusz Darewicz Urolog

Placówka Dyngusowa 36

Barbara Darewicz Urolog - Seksuolog

Gabinet lekarski

Anita Dargacz Internista

Placówka ul. Cypriana Kamila Norwida 5A/8

Ewa Dargiel Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Anna Dargiewicz Internista

Lux Med Sp. z.o.o.

Koczara Daria

Poradnia Dietetyczna Nowa Linia

Lubow Darian Stomatolog

Placówka Komandorska 147

Żelechowski Dariusz Laryngolog

Przychodnia Opole

Maria Darlewska turant Pediatra

Przychodnia Górki Wielkie

Maria Darlewska-Turant Pediatra

Placówka Górki Wielkie 248

Diana Darłowska Stomatolog

NZOZ "BALTAZAR" - Gabinet stomatologiczny

Eugeniusz Darmach Stomatolog

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.

Mariusz Darmetko Lekarz medycyny ratunkowej - Anestezjolog

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne

Dorota Darmochwał-Kolarz Ginekolog położnik

Placówka ulica Gabriela Narutowicza 49/8

Wiesław Darmofalski Pulmonolog - Internista

Laboratorium Analityczne

Wojciech Darmofalski

Zespół Poradni Specjalistycznych

Andrzej Darmoliński Neurolog - Neurochirurg

MED-LAB-SUCHANEK Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne Karolina Suchanek-Solowska

Alicja Darocha Ginekolog położnik

Przychodnia Rejonowa Sokołów

Arkadiusz Darocha

Zakład Rehabilitacji Leczniczej

Tomasz Darocha

Placówka ulica Ks. Siemaszki Kazimierza 37/3

Jerzy Darocha Pediatra

Przychodnia Rejonowa

Zygmunt Darocha Kardiolog

Przychodnia wrzosowa

Zbigniew Darocha Internista

Placówka ulica Słoneczników 21

Janusz Darocha

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

Szymon Darocha

Placówka Sucharskiego 8/39

Danuta Daroszewska Chirurg ogólny

Placówka Osiedle Szkolne 9 /

Maria Daroszewska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Jarosław Daroszewski Internista - Endokrynolog

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna

Marcin Daroszewski Otolaryngolog - Laryngolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.

Jacek Daroszewski Internista - Endokrynolog

endokrynologia

Przemysław Daroszewski

Placówka Poznańska 48

Stanisława Darowska Ginekolog położnik

Laboratorium Analiz Lekarskich

Bogdan Darowski Stomatolog - Protetyk

Aplauz Dental Ryszard Borowski

Aleksandra Darska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Iwona Darska-Banachowicz Stomatolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Anna Darska-Gołuńska Anestezjolog

Placówka ulica Śląska 316

Beata Darska-Nykiel Onkolog - Internista

Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej

Bruno Darski Ortodonta

Prywatny Gabinet Lekarski

Jan Darski Chirurg dziecięcy

Placówka ul. płk. Francesco Nullo 12/74

Tomasz Darski Neurolog

Gabinet Sądowa 7a

Krzysztof Darski Lekarz rodzinny

Gabinet Wojska Polskiego 13

Bohdan Darwaj Neurolog

Centrum Medyczne Luxmed

Martyna Darwish Internista

Zespół Poradni Specjalistycznych i Stomatologicznej ART MEDICUM

Farman Darwish

Placówka Brzoskwiniowa 2

Hamdi Darwish Chirurg ogólny

Placówka Hiszpańska 12

Małgorzata Darwish Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Narar Darwish Wenerolog - Dermatolog

Centrum Dentystyczne Optima

Nazar Darwish Dermatolog

Centrum Psychologiczno -Terapeutyczne Wspierania Rodziny

Nasser Darwish Chirurg ogólny

nowy szpital w Nakle i Szubinie

Cezara Dasiewicz Kardiolog - Internista

Placówka ul. Wojska Polskiego 50/gab. 222

Henryka Dasiewicz-Wieczorek Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-DENTAL"

Paweł Daszkiewicz Neurochirurg dziecięcy

Premium Medical

Piotr Daszkiewicz Chirurg ogólny

Falck Medycyna Spółka z o.o.

Elżbieta Daszkiewicz Lekarz rodzinny - Internista

Zakład Opieki Zdrowotnej w Malechowie

Danuta Daszkiewicz Stomatolog - Ortodonta

Gabinet Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)

Wiktor Daszkiewicz Internista

Placówka Dolna 2

Marta Daszkiewicz Stomatolog

Zakład Stomatologii Dziecięcej IS WUM

Paweł Daszkiewicz Onkolog

Szpital Poznań

Zofia Daszkiewicz Stomatolog - Protetyk

Placówka Szeroka 18 (Dentamed)

Monika Daszkiewicz Angiolog

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE

Andrzej Daszkiewicz Anestezjolog

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej - CMR

Ewa Daszkiewicz Stomatolog

Placówka ulica Zborowskiego 4/6

Teresa Daszkiewicz Stomatolog

Placówka Łódź

Anna Daszkiewicz Reumatolog - Internista

Placówka Kosynierów Gdyńskich 35/8

Edyta Daszkiewicz Ortodonta

Gminny Ośrodek Zdrowia w Gogolinie

Krystyna Daszkiewicz-Hudyka Lekarz rodzinny

Ośrodek zdrowia

Salomea Daszkiewicz-Walendowska Pediatra

NZOZ CEZET Sławno

Janusz Daszko Pediatra - Neurolog dziecięcy

Placówka Gościsława 22b/13

Małgorzata Daszkowska Stomatolog dziecięcy - Stomatolog

Placówka Serdeczna 4/601

Anna Daszkowska-Gorząd Neurolog

Placówka Słowackiego 98 (Medyk)

Małgorzata Daszkowska-Kulanty Stomatolog

Poradnia Rodzinna "ZDROWIE" ( filia zakładu )

Jadwiga Daszkowska-York Pediatra - Kardiolog

Placówka Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2

Jadwiga Daszkowska-York Kardiolog

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci

Konstanty Daszkowski

Placówka ul. Towarowa 2a

Alicja Daszuta Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFIL-MED"

Anna Daszuta Stomatolog

Placówka Iwaszkiewicza 22B/5

Agnieszka Daszuta

Placówka Browarna 44A/C4

Dominik Daszuta Anestezjolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Elżbieta Daszuta Stomatolog

Przychodnia stomatologiczna

Krystyna Daszyk Neurolog

Gabinet Neurologiczny

Monika Daszyńska Okulista

Placówka Maciejowicka 11/1

Gabriela Datczuk Stomatolog

Mieszka I nr 101, Piaskowa Góra

Wojciech Datka Psychiatra

LARMED

Alina Datka Pediatra

Placówka Sienkiewicza 65/6/8

Sylwia Datka Neurolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie

Jacek Datka Psychiatra

Placówka ulica Piłsudskiego 4

Dorota Datoń Stomatolog

WOMP - ZCLiP Przychodnia Kolejowa Nr 8 w Choszcznie

Tadeusz Datta Chirurg stomatolog

Placówka ul. Heleny Modrzejewskiej 1

Magdalena Datta-Adamczak Wenerolog - Dermatolog

Przychodnia Kolejowa ul. Piłsudskiego

Iwona Dattner-Hapon Ginekolog położnik

Gabinet Skłodowskiej-Curie 15 lok. 74

Iwona Dattner-Hapon Ginekolog położnik

Gabinet Skłodowskiej-Curie 15 lok. 74

Iwona Dattner-Hapon Ginekolog

PCZ

Dorota Daud Stomatolog

NZOZ "DENTIX "Poradnia Stomatologiczna

Dariusz Dauerman Chirurg ogólny

MEDIC

Małgorzata Dauksza Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MEDICUS "

Andrzej Dauksza Anestezjolog

Szpital Oborniki

Ireneusz Dauksza Chirurg dziecięcy

SWISSMED Szpital

Copyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się