Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę D

Anna Daniel-Radziszewska Stomatolog

Placówka Rynek 8

Maria Danielska-Klimek Internista

Placówka Marysieńki 1

Natalia Danielska-Piontek Okulista

Prywatny Gabinet okulistyczny

Grzegorz Danielski Ortopeda

Medical Magnus Clinic

Damian Danielski Fizjoterapeuta

Columna Medica

Olga Danieluk Lekarz rodzinny

Poradnia Lekarzy Urolog-Ginekolog Wiesław Kotarski i Partner

Janusz Danieluk Okulista

Gabinet Krasińskiego 16/16

Ryszard Danieluk Internista

Placówka ulica Kordiana 2

Stanisław Danieluk Okulista

Gabinet Klementowskiego 8

Izabela Danieluk Ginekolog położnik

Placówka ulica Szyperska 13 E/1

Dorota Daniewska Nefrolog - Internista

Poradnia Stowarzyszenia Profesjonalistów Psychoterapii i Psychoedukacji "Wspólna"

Maria Danieyko-Osman Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"

Aleksander Danikiewicz USG - Internista - Endokrynolog

Jurajskie Centrum Medyczne

Dorota Danikiewicz Dermatolog estetyczny - Dermatolog

Gabinet gen. Berbeckiego 2 lok. 12

Emilia Danilczuk Stomatolog

Placówka Orzeszkowej 1

Antoni Danilczuk Lekarz medycyny ratunkowej - Chirurg ogólny

Placówka ulica Cegielniania 54

Halina Danilczuk Lekarz rodzinny - Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Dermatologiczno-Alergologiczna

Bożena Danilczuk-Gmerek Internista

Placówka Wał Miedzeszyński 345

Elżbieta Danilczuk-Papiewska Neurolog

" MEDICA"- Gabinety Lekarskie

Maria Danilczyk Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Urszula Danilczyk-Ziobro Stomatolog

Spółdzielnia Pracy "MEDYK" w Elblągu

Dorota Danilewicz Okulista

Placówka ulica Lelewela Joachima 7

Jakub Danilewicz

Placówka ulica Wielicka 57/29

Małgorzata Danilewicz-Gryziak Stomatolog

Placówka Batorego Stefana 35

Ewa Danilewicz-Stysiak Stomatolog - Protetyk stomatologiczny

Placówka Igielna 14-15/2

Wit Cezary Danilkiewicz Gastrolog

NZOZ REUMED

Jerzy Danilkiewicz

Placówka ulica Solna 3

Magdalena Daniłko

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pro Vita" Krzysztof Kaliszuk Jarosław Kuzaka Spółka Partnerska Lekarzy Ośrodek Zdrowia w Rokitnie

Paweł Daniłko Stomatolog

Pracownia Badań Psychologicznych

Jarosław Daniłoś Ginekolog położnik

Gabinet Sadowa 11-21 lok. 4

Marek Daniłosio Psychoterapeuta - Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"

Tomasz Daniłowicz

Placówka Stękiny 37

Justyna Daniłowicz-Magiera Pediatra

Paprocany

Waldemar Daniluk Okulista

Placówka Kuźnicza 25

Dariusz Daniluk Ginekolog

Gabinet ginekologiczno położniczy, USG - doppler

Joanna Daniluk Internista

przychodnia ATTIS

Stefan Daniluk Internista

Centrum Leczenia Chorób Kostno - Stawowych i Kręgosłupa

Jadwiga Daniluk Gastrolog

Klinika Lublin

Aleksandra Daniluk Pediatra

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA

Iwona Daniluk Pediatra

Placówka Świerkowa 16 A

Krystyna Daniluk Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski

Robert Daniluk Stomatolog

Gabinet Warszawska 4 lok. 12

Dariusz Daniluk Ginekolog położnik

Placówka ulica Janowska 70A/76

Andrzej Daniluk Fizjoterapeuta

Placówka Bielsk Podlaski

Dariusz Daniluk Ginekolog położnik

Placówka ul. Sapieżyńska 8/lok.5

Marta Daniluk Lekarz rodzinny

Placówka ul. Storczykowa 5/119,120,121,122

Sylwia Daniluk Chirurg plastyczny - Chirurg ogólny

Placówka Antka 11/23

Marek Daniluk Kardiolog - Internista

Placówka ulica Kordiana 2

Irena Daniluk-Matraś Medycyna estetyczna - Chirurg dziecięcy

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza

Dariusz Danis Ortopeda

Centrum Rehabilitacji im.prof. M.Weissa "STOCER" Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej

Agnieszka Daniszewska Pediatra - Neonatolog

PZOZ STARACHOWICE

Wanda Daniszewska Logopeda

Gabinet Terapii Logopedycznej

Irena Daniszewska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Monika Daniszewska Stomatolog

Gabinet Podgórna 20/1

Krzysztof Daniszewski

Placówka Armii Krajowej 4/33

Małgorzata Dankiewicz Internista

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY

Helena Dankiewicz Pulmonolog - Internista

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku

Anna Dankiewicz Pediatra

Placówka Sienna 62 lok. 1

Andrzej Dankiewicz Lekarz medycyny pracy

NZOZ Lekarz Rodzinny

Grzegorz Dankiewicz Neurolog

Pomocna Dłoń

Iwona Dankiewicz-Fares Internista

Placówka Borowikowa 2

Mikołaj Danko Pediatra

Placówka Protazego 35

Mariola Danko Stomatolog

Poradnia logopedyczna "LOGANN"

Monika Dańko Lekarz rodzinny

"GŁUSK-MED" Spółka Partnerska Lekarsko-Pielęgniarska

Mariusz Dańko Stomatolog

M-dent

Katarzyna Dańko Stomatolog

Placówka Słowackiegp 36

Elżbieta Dańko-Bieńkowska Pediatra

Szpital Specjalistyczny w Jaśle

Magdalena Dańko-Ścigalska Okulista

Placówka ulica Jasia i Małgosi 28A

Hanna Dankowska Stomatolog

Gabinet Oleska 1

Maria Dankowska-Jarmuszewska Ginekolog położnik

Placówka Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c

Jolanta Danninger Ginekolog położnik

Placówka Fałata 92c/44

Barbara Danowska Neurolog

SZPZLO Warszawa Praga-Południe

Beata Danowska-Krawczak Stomatolog

Placówka Sikorskiego 6

Mariola Danowska-Zdziebło Neurolog

Neuromedic

Dariusz Danowski Rehabilitant - Fizjoterapeuta

Placówka Romanowicza 36

Jacek Danowski Chirurg naczyniowy

Szpital Rybnik

Jacek Danowski Chirurg ogólny - Angiolog

Placówka Żarów

Jacek Danowski-Zdziebło Chirurg ogólny - Chirurg naczyniowy

Placówka Krakowska 5

Anna Dańska-Bidzińska Ginekolog onkolog

Placówka Warszawa

Paweł Dański Stomatolog

Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie"

Alina Danyluk Internista

Placówka ulica Akacjowa 2/21

Małgorzata Danyluk-Leks

Placówka Os. Oświecenia 46/1

Zbigniew Darasz Chirurg onkolog

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie

Zbigniew Darasz Onkolog

Gabinet masarska7/2

Zbigniew Darasz Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

Placówka ulica Garncarska 1

Elżbieta Daraszkiewicz Okulista

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Okulistyczny "DIOPTRAL BIS" Artur Ellwart

Dobrosław Daraszkiewicz Urolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

Aneta Daraż Stomatolog

Placówka Mokra 5

Aneta Daraż Stomatolog

a-dent

Magdalena Daraż-Wiśniewska Psychiatra

Przychodnia POZ Nr 1

Jadwiga Darczuk Rehabilitant

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"

Dagmara Darczuk Stomatolog

Placówka ulica Strąkowa 1a

Lidia Darda-Ledzion Neurolog

Instytut Neurologii i Psychiatrii

Aleksandra Dardas Stomatolog

Placówka Os. Czecha 79/106

Samir Dardasawy

Placówka Jelenia 22/9

Jolanta Dardzińska Internista - Endokrynolog

Placówka ul. Juliana Niemcewicza 26

Seweryna Dardzińska Stomatolog

Placówka Lubartów

Monika Dardzińska-Berchert Lekarz rodzinny - Fizjoterapeuta

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO

Roman Dardziński Chirurg onkolog - Chirurg ogólny

PFESO

Wiktor Dardziński

Placówka Konfederacka 25/3

Piotr Darecki Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Rafał Darecki Radiolog

Placówka ulica Chojnicka 11

Janusz Darewicz Urolog

Placówka Dyngusowa 36

Barbara Darewicz Urolog - Seksuolog

Gabinet lekarski

Anita Dargacz Internista

Placówka ul. Cypriana Kamila Norwida 5A/8

Ewa Dargiel Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Anna Dargiewicz Internista

Lux Med Sp. z.o.o.

Koczara Daria

Poradnia Dietetyczna Nowa Linia

Lubow Darian Stomatolog

Placówka Komandorska 147

Żelechowski Dariusz Laryngolog

Przychodnia Opole

Maria Darlewska turant Pediatra

Przychodnia Górki Wielkie

Maria Darlewska-Turant Pediatra

Placówka Górki Wielkie 248

Diana Darłowska Stomatolog

NZOZ "BALTAZAR" - Gabinet stomatologiczny

Eugeniusz Darmach Stomatolog

Niepubliczna Przychodnia Stomatologiczna s.c.

Mariusz Darmetko Lekarz medycyny ratunkowej - Anestezjolog

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne

Dorota Darmochwał-Kolarz Ginekolog położnik

Placówka ulica Gabriela Narutowicza 49/8

Wiesław Darmofalski Pulmonolog - Internista

Laboratorium Analityczne

Wojciech Darmofalski

Zespół Poradni Specjalistycznych

Andrzej Darmoliński Neurolog - Neurochirurg

MED-LAB-SUCHANEK Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne Karolina Suchanek-Solowska

Zygmunt Darocha Kardiolog

Przychodnia wrzosowa

Alicja Darocha Ginekolog położnik

Przychodnia Rejonowa Sokołów

Janusz Darocha

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

Tomasz Darocha

Placówka ulica Ks. Siemaszki Kazimierza 37/3

Jerzy Darocha Pediatra

Przychodnia Rejonowa

Arkadiusz Darocha

Zakład Rehabilitacji Leczniczej

Szymon Darocha

Placówka Sucharskiego 8/39

Zbigniew Darocha Internista

Placówka ulica Słoneczników 21

Danuta Daroszewska Chirurg ogólny

Placówka Osiedle Szkolne 9 /

Maria Daroszewska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Jarosław Daroszewski Internista - Endokrynolog

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna

Marcin Daroszewski Otolaryngolog - Laryngolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.

Przemysław Daroszewski

Placówka Poznańska 48

Jacek Daroszewski Internista - Endokrynolog

endokrynologia

Stanisława Darowska Ginekolog położnik

Laboratorium Analiz Lekarskich

Bogdan Darowski Stomatolog - Protetyk

Aplauz Dental Ryszard Borowski

Aleksandra Darska Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Iwona Darska-Banachowicz Stomatolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Anna Darska-Gołuńska Anestezjolog

Placówka ulica Śląska 316

Beata Darska-Nykiel Onkolog - Internista

Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej

Bruno Darski Ortodonta

Prywatny Gabinet Lekarski

Tomasz Darski Neurolog

Gabinet Sądowa 7a

Jan Darski Chirurg dziecięcy

Placówka ul. płk. Francesco Nullo 12/74

Krzysztof Darski Lekarz rodzinny

Gabinet Wojska Polskiego 13

Bohdan Darwaj Neurolog

Centrum Medyczne Luxmed

Nazar Darwish Dermatolog

Centrum Psychologiczno -Terapeutyczne Wspierania Rodziny

Hamdi Darwish Chirurg ogólny

Placówka Hiszpańska 12

Małgorzata Darwish Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski

Martyna Darwish Internista

Zespół Poradni Specjalistycznych i Stomatologicznej ART MEDICUM

Narar Darwish Wenerolog - Dermatolog

Centrum Dentystyczne Optima

Nasser Darwish Chirurg ogólny

nowy szpital w Nakle i Szubinie

Farman Darwish

Placówka Brzoskwiniowa 2

Cezara Dasiewicz Kardiolog - Internista

Placówka ul. Wojska Polskiego 50/gab. 222

Henryka Dasiewicz-Wieczorek Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-DENTAL"

Andrzej Daszkiewicz Anestezjolog

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej - CMR

Ewa Daszkiewicz Stomatolog

Placówka ulica Zborowskiego 4/6

Monika Daszkiewicz Angiolog

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE

Paweł Daszkiewicz Onkolog

Szpital Poznań

Marta Daszkiewicz Stomatolog

Zakład Stomatologii Dziecięcej IS WUM

Elżbieta Daszkiewicz Lekarz rodzinny - Internista

Zakład Opieki Zdrowotnej w Malechowie

Edyta Daszkiewicz Ortodonta

Gminny Ośrodek Zdrowia w Gogolinie

Zofia Daszkiewicz Stomatolog - Protetyk

Placówka Szeroka 18 (Dentamed)

Paweł Daszkiewicz Neurochirurg dziecięcy

Premium Medical

Wiktor Daszkiewicz Internista

Placówka Dolna 2

Anna Daszkiewicz Reumatolog - Internista

Placówka Kosynierów Gdyńskich 35/8

Piotr Daszkiewicz Chirurg ogólny

Falck Medycyna Spółka z o.o.

Danuta Daszkiewicz Stomatolog - Ortodonta

Gabinet Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)

Teresa Daszkiewicz Stomatolog

Placówka Łódź

Krystyna Daszkiewicz-Hudyka Lekarz rodzinny

Ośrodek zdrowia

Salomea Daszkiewicz-Walendowska Pediatra

NZOZ CEZET Sławno

Janusz Daszko Pediatra - Neurolog dziecięcy

Placówka Gościsława 22b/13

Małgorzata Daszkowska Stomatolog dziecięcy - Stomatolog

Placówka Serdeczna 4/601

Anna Daszkowska-Gorząd Neurolog

Placówka Słowackiego 98 (Medyk)

Małgorzata Daszkowska-Kulanty Stomatolog

Poradnia Rodzinna "ZDROWIE" ( filia zakładu )

Jadwiga Daszkowska-York Pediatra - Kardiolog

Placówka Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2

Jadwiga Daszkowska-York Kardiolog

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci

Konstanty Daszkowski

Placówka ul. Towarowa 2a

Elżbieta Daszuta Stomatolog

Przychodnia stomatologiczna

Anna Daszuta Stomatolog

Placówka Iwaszkiewicza 22B/5

Alicja Daszuta Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFIL-MED"

Agnieszka Daszuta

Placówka Browarna 44A/C4

Dominik Daszuta Anestezjolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

Krystyna Daszyk Neurolog

Gabinet Neurologiczny

Monika Daszyńska Okulista

Placówka Maciejowicka 11/1

Gabriela Datczuk Stomatolog

Mieszka I nr 101, Piaskowa Góra

Wojciech Datka Psychiatra

LARMED

Alina Datka Pediatra

Placówka Sienkiewicza 65/6/8

Jacek Datka Psychiatra

Placówka ulica Piłsudskiego 4

Sylwia Datka Neurolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie

Dorota Datoń Stomatolog

WOMP - ZCLiP Przychodnia Kolejowa Nr 8 w Choszcznie

Tadeusz Datta Chirurg stomatolog

Placówka ul. Heleny Modrzejewskiej 1

Magdalena Datta-Adamczak Wenerolog - Dermatolog

Przychodnia Kolejowa ul. Piłsudskiego

Iwona Dattner-Hapon Ginekolog

PCZ

Iwona Dattner-Hapon Ginekolog położnik

Gabinet Skłodowskiej-Curie 15 lok. 74

Iwona Dattner-Hapon Ginekolog położnik

Gabinet Skłodowskiej-Curie 15 lok. 74

Dorota Daud Stomatolog

NZOZ "DENTIX "Poradnia Stomatologiczna

Dariusz Dauerman Chirurg ogólny

MEDIC

Beata Dauksza Stomatolog

Placówka Dębowa 6b lok. 6

Ireneusz Dauksza Chirurg dziecięcy

SWISSMED Szpital

Małgorzata Dauksza Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MEDICUS "

Andrzej Dauksza Anestezjolog

Szpital Oborniki

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się