Lekarze z nazwiskiem zaczynającym się na literę S

Joanna Skierkowska Internista

Placówka Św. Stanisława 10/7

Violetta Skierkowska-Borkowska Wenerolog - Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"

Janina Skierkowska-Nobis

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED

Barbara Skierska Pediatra

Przychodnia Jedynka

Jadwiga Skierska Fizjoterapeuta - Dietetyk dziecięcy - Dietetyk

Placówka Kijowska 53/4

Małgorzata Skierska Internista

Placówka 1-go Maja 7

Agnieszka Skierska Pediatra

Placówka Parczewskiego 19/2

Katarzyna Skierska-Gajdus Pediatra

Szpitale Tczewskie SA

Katarzyna Skierska- Gajdus

Placówka Al. Wolska Polskiego 5

Ewa Skierska-Goli Stomatolog

Placówka Kowalówki 11

Janusz Skierski Stomatolog

przychodnia stomatologiczna

Tomasz Skierski Laryngolog dziecięcy - Internista

Gabinet Potulna 3

Paweł Skierski Chirurg ogólny

Placówka None

Paweł Skierski Chirurg ogólny

Placówka None

Tadeusz Skierski

Przychodnia Jedynka

Przemysław Skimina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią

Teresa Skimina Stomatolog - Ortodonta

Placówka Więckowskiego 91 m.2

Janusz Skindel Stomatolog

Placówka Jana Pawła II 8

Ireneusz Skinder Okulista

Samodzielny Publiczny zakład Opieki Zdrowotnej

Ewa Skinderowicz Endokrynolog

Gabinet Lekarski

Jacek Skinderowicz Chirurg ogólny

Placówka ulica Urzędnicza 2

Lidia Skinder-Wywiał Psychiatra

Ośrodek Wczesnej Interwencji

Edyta Skindzier-Żurawska Internista

Placówka ulica 1-go Maja 9

Stanisława Skirmuntt Chirurg ogólny

Poradnia dla osób z autyzmem dziecięcym

Roman Skirpan Pediatra

Placówka Kamienna 30

Justyna Skirpan Dermatolog

Placówka Grunwaldzka 31

Jan Skirpan Chirurg szczękowo twarzowy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy

Teresa Skirzyńska Okulista

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie

Monika Skirzyńska-Podgórska Stomatolog

Placówka Mickiewicza Adama 172/3

Władysław Skiwski Neurolog dziecięcy

Gabinet Słowackiego 29

Małgorzata Składaniec Stomatolog

Prywatna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna JAWI-MED-MACURA Spółka Jawna

Dorota Składanowska

Szpital Powiatowy im. M. Kajki w Mrągowie

Małgorzata Składanowska Anestezjolog

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu

Ewa Składanowska Lekarz medycyny pracy - Internista

Ośrodek Diagnostyki

Marcin Składanowski Lekarz medycyny ratunkowej

Placówka Słoneczna 125

Justyna Składnik Stomatolog

Placówka ulica Św. Jadwigi 19a/1

Radoslaw Skladowski Ortopeda

Placówka Kędzierzyn-Koźle

Radosław Składowski Reumatolog - Ortopeda

Gabinet kju97

Maciej Składowski Stomatolog

NZOZ Dentomed

Jacek Składzień Laryngolog

Katedra i Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej CMUJ ul.

Jacek Składzień Neurolog

Placówka 3 Maja 10

Jacek Składzień Neurolog

Placówka 3 Maja 10 lok. 17

Weronika Sklanny-Woźniak Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.c. "SZKOL-MED"

Grażyna Sklarzyk Logopeda

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą

Adela Sklebic-Kostrzewa Pediatra

Gabinet Powstańców Śląskich 3 lok. 52

Krystyna Skłócka Dermatolog

Placówka Obrońców 7

Katarzyna Skłodowska Ginekolog położnik

Gminne Centrum Zdrowia ZOZ w Olsztynku

Zuzanna Skłodowska Diabetolog

SZPZLO, poradnia diabetologiczna

Wanda Skłodowska Pediatra

Placówka Grójecka 116/11

Hanna Skłodowska Onkolog

Dorota Lachowicz-Ryczkowska Gabinet stomatologiczny

Sylwia Skłodowska Alergolog

Placówka Niemcewicza 7/9

Anna Skłodowska Okulista

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki

Bożena Skłodowska Stomatolog

Placówka 11 Listopada 1/1

Anna Skłodowska Okulista

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens

Anna Skłodowska Internista

Echo centrum dobrego słuchu

Anna Skłodowska Internista

Echo centrum dobrego słuchu

Marianna Skłodowska-Witecka Internista

Gabinet Podmiejska 1

Radoslaw Sklodowski Ortopeda

Placówka Kędzierzyn-Koźle

Janusz Skłodowski

Placówka Orla 3/2

Paweł Skłodowski Neurolog

Placówka Piłkarska 33

Jarosław Skłucki Pediatra

Placówka ul. Żwirki i Wigury 14/pok.42

Lidia Skobejko-Włodarska Urolog dziecięcy - Urolog - Chirurg dziecięcy

Placówka Kossakowskiego 37

Anna Skobel Logopeda dziecięcy

Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjne Dzieci i Młodzieży

Beata Skobel Kardiolog - Internista

PRYWATNY OŚRODEK MEDYCZNY POLAMED

Magdalena Skoblewska Lekarz medycyny pracy

Placówka Szopena 43 lok. 3

Paweł Skoblewski Okulista

NZOZ Rzeszów

Mariusz Skobodziński

Placówka Konduktorska 18

Krzysztof Skobrtal Stomatolog

Placówka Basztowa 37/17

Danuta Skobudzińska Psychiatra

Poradnia Białystok

Halina Skobudzińska-Jaźwińska Chirurg dziecięcy

Placówka ulica Waszyngtona Jerzego 1/5

Dariusz Skocki Chirurg ogólny

Centrum Zdrowia SALUS

Beata Skoczek Internista

GZOZ

Michał Skoczek USG ortopedyczne - Traumatolog - Ortopeda

szpital spzoz

Dominika Skoczek Stomatolog

Placówka Pleszowska 4

Krzysztof Skoczek Stomatolog

Placówka ul. Jana Sobieskiego 14/61

Krystyna Skoczek Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KEMED" Sp. z o.o.

Renata Skoczek Stomatolog

Placówka Paderewskiego 164

Lidia Skoczek Logopeda

Placówka al. gen. Hallera 90 lok. 2

Magdalena Skoczek Stomatolog

Placówka Kwiatowa 24

Hanna Skoczek Stomatolog

Gabinet Ogrodowa

Tomasz Skoczek Stomatolog - Chirurg szczękowo twarzowy - Chirurg stomatolog

Placówka Bielsko-Biała

Maria Skoczek-Janicka Ginekolog położnik

NZOZ TRIDENT

Anna Skoczeń Stomatolog

Placówka ulica Drzymały 8/2

Szymon Skoczeń Hematolog dziecięcy

Medicus

Szymon Skoczeń Transplantolog - Pediatra - Onkolog dziecięcy

Placówka por. Stawarza 8a

Szymon Skoczeń Pediatra

Placówka por. Stawarza 8a

Teresa Skoczeń Psycholog dziecięcy - Pediatra

Placówka ulica Piłsudskiego 89A

Joanna Skoczeń Stomatolog

Stomatologia Rafałowicz

Justyna Skoczeń-Serafin Pediatra

Placówka 368

Krzysztof Skoczke Ginekolog położnik

Placówka Derdowskiego 24 pok.102

Grzegorz Skoczkowski Seksuolog - Psychiatra - Neurolog

Placówka Masztowa 8a

Katarzyna Skoczny-Paszel Stomatolog

Placówka Drawska 22

Jacek Skoczowski Chirurg stomatolog

Centrum medyczne św. Gertrudy 8 lok. 6

Agnieszka Skoczylas Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Poradnie Stomatologiczne "Dental Club" Filia Nr1

Michał Skoczylas Ginekolog położnik

LUX MED

Zdzisaw Skoczylas Laryngolog

Szpital Inowrocław

Dariusz Skoczylas Stomatolog

Gabinet ul. Wronia 29

Maciej Skoczylas Ginekolog położnik

Szpital Opoczno

Andrzej Skoczylas Lekarz medycyny pracy

Placówka Nadwiślańska 1

Rafał Skoczylas

Placówka ul. Miłocińska 93/16

Ewa Skoczylas Stomatolog

Placówka Spacerowa 9B

Zdzisław Skoczylas

Placówka Piłsudskiego 2/18

Janusz Skoczylas Anestezjolog

Placówka Dolnośląska 16/3

Marek Skoczylas Chirurg ogólny

Placówka Vivaldiego 13/7

Zbigniew Skoczylas Ginekolog położnik

SPOZ

Katarzyna Skoczylas Stomatolog

PCZ Polski Instytut Medyczny Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych

Beata Skoczylas Lekarz rodzinny - Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczno - Lekarskie II

Grzegorz Skoczylas Kardiolog - Internista

Centrum Medyczne ENEL-MED

Aleksander Skoczylas Endokrynolog

Olimp

Krystyna Skoczylas Stomatolog

Placówka Zakopiańska 9A/1

Hanna Skoczylas Stomatolog

Placówka ul. Tytusa Chałubińskiego 13

Natalia Skoczylas Stomatolog

Gabinet ul. Gen. Fieldorfa 10/301

Marek Skoczylas Stomatolog

Placówka Świętej Barbary 94

Kamila Skoczylas Wenerolog - Dermatolog

Placówka pl. Wolności 9

Magdalena Skoczylas Lekarz rodzinny

"MEDIKA" Usługi Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Aneta Skoczylas Stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna

Ilona Skoczylas Kardiolog

PORADNIA ALERGOLOGICZNA

Monika Skoczylas Stomatolog

Placówka Bełdan 2

Stanisław Skoczylas Laryngolog dziecięcy - Laryngolog

Irydologia, ziołolecznictwo - Sklep Zielarsko - Medyczny

Elżbieta Skoczylas Okulista

Przychodnia jednospecjalistyczna

Krzysztof Skoczylas Gastrolog

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie

Grażyna Skoczylas-Kapica Stomatolog

Placówka 55

Monika Skoczylas-Merczyńska Psychoterapeuta - Psycholog

Gabinet Psychoterapii UdanaTerapia

Joanna Skoczylas-Mirosław Stomatolog

Placówka ulica Związkowa 26

Katarzyna Skoczylas-Piechowiak Okulista

Placówka ulica Powstańców Warszawy 6A/131

Barbara Skoczylas-Stoba

Szpital Dziecięcy Polanki

Małgorzata Skoczylas-Szymańska Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Krzysztof"

Krystyna Skoczynska Lekarz rodzinny

"INTER-MED" s. c. NZOZ

Małgorzata Skoczyńska Pediatra - Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ResCardia" sp. z o.o.

Barbara Skoczyńska Endokrynolog

Placówka ulica Wschodnia 6

Anna Skoczyńska Internista

Gabinet Mysłowicka 17

Katarzyna Skoczyńska Stomatolog

Placówka 177

Danuta Skoczyńska-Olejarczyk Pediatra - Lekarz rodzinny

LUX MED

Przemysław Skoczyński Kardiolog

CM KRZYWOUSTEGO

Kamil Skoczyński

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych

Szymon Skoczyński Internista

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski

Mariusz Skoczyński Ginekolog położnik - Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie

Ewa Skokowska Internista - Diabetolog

Centrum Medyczne Mediculum

Anna Skokowska Lekarz rodzinny - Internista

Placówka Kołobrzeska 13K/11

Jarosław Skokowski Chirurg onkolog

Przychodnia Morena

Artur Skolarczyk Traumatolog - Ortopeda dziecięcy

Gabinet Francesco Nullo 8a lok. 15

Zbigniew Skolicki Ginekolog położnik

Placówka al. płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego 26b

Marcin Skolik Ginekolog położnik

Szpital

Alina Skolik Pediatra

Placówka ulica Pokoju 62

Beata Skolimowska

Placówka Grota Roweckiego 7

Teresa Skolimowska

Placówka Dubois 55 m. 2

Barbara Skolimowska-Heine Kardiolog - Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ

Małgorzata Skolimowska-Nakoneczna Stomatolog

Centrum Dialogu Motywującego i Psychoterapii

Marzena Skolimowska-Rzewuska Chirurg ogólny

Szpital Siedlce

Konrad Skolimowski Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SOKRATES"

Jarosław Skolimowski

Placówka Zielona 2a

Lech Skoliniec Pediatra

Gabinet Michelsona 21 lok. 38

Agnieszka Skołożyńska-Marcinkiewicz Stomatolog

Placówka Szkolna 55

Anna Skołucka-Mękwińska Stomatolog

Gabinet ul. Ligonia 12

Maria Skołuda Stomatolog

Gabinet Umińskiego 12d lok. 1

Anna Skołuda Internista

Placówka ul. Galileusza 4 F/35

Anna Skomerska-Rutkowska Pediatra

Vertebralis

Grażyna Skomiał Pulmonolog

Placówka Przybyszewskiego 18/20

Joanna Skomin Stomatolog

REUMA-MED EŁK dr n. med. Maria Jolanta Pełszyńska

Ewa Skomin Internista

Szpital im. M.Skłodowskiej-Curie ZOZ w Lidzbarku Warmińskim

Małgorzata Skomin Stomatolog

Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny Małgorzata Skomin

Maria Skommer Psychoterapeuta - Psycholog

Centrum Profilaktyki Uzależnień

Edmund Skommer Internista

Gabinet Wałowa 11

Janusz Skomorucha Internista

NSZOZS S-DENT

Stanislaw Skomra Gastrolog dziecięcy

Placówka Lublin

Krzysztof Skomra Gastroenterolog dziecięcy

Centrum medyczne Lublin

Stanisław Skomra Gastrolog - Pediatra

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital

Andrzej Skomra Neurolog

Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny dr n. med. Andrzej Skomra

Piotr Skomro Stomatolog - Ortodonta

NZOZ "AMBULATORIUM"

Edward Skomro Stomatolog

Placówka Nr 16

Krzysztof Skomski Urolog

111 Wojskowy

Joanna Skonecka Stomatolog

NZRL REHA-MED Puck

Iwona Skoneczna Onkolog - Internista

Placówka 1 Sierpnia 41/121

Elżbieta Skoneczna Internista

Placówka Słowackiego 3

Ewa Skoneczna Stomatolog

gabinet stomatologiczny

Marta Skoneczna Stomatolog

Przychodnia

Honorata Skoneczna-Głuszcz Anestezjolog

Placówka 9 Maja 1/13

Iwona Skoneczna-Gołowkin Rehabilitant

Szpital Jednego Dnia

Lukasz Skoneczny Internista

zoz lowicz

Paweł Skoneczny Chirurg ogólny

Placówka Lipowa 5/20

Łukasz Skoneczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia "ACADEMOS"

Adam Skoneczny Ginekolog położnik

Gabinet ul. Długa 18a

Żaneta Skonieczna Pielęgniarka

Szpital Warszawa

Ewa Skonieczna Stomatolog

Placówka Jana Pawła II 6

Katarzyna Skonieczna

Placówka Górczewska 212/226

Marlena Skonieczna Pediatra - Lekarz rodzinny

Placówka Wyzwolenia 2

Marta Skonieczna Nefrolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Diagnostyki Medycznej "Tarchomed"

Agata Skonieczna Dietetyk

Poradnia Dietetyczna „hälsa”

Agnieszka Skonieczna-Ćwiertniewska Dermatolog

Przychodnia Łódź

Elżbieta Skonieczna-Hoffmann Pediatra

Placówka Lipowa 12

Iwona Skonieczna-Makarewicz Ginekolog położnik

Gabinet Gdańska 51 lok. 11

Magdalena Skonieczna-Skierska Okulista

Placówka Ogrody 19B/8

Eliza Skonieczna-Wocko Radiolog

Placówka Błękitna 1/7

Iwona Skonieczna-Zielak Internista

Gabinet Rynek Staromiejski 4 (wejście od Żeglarskiej 31)

Iwona Skonieczna-Zielak Hematolog

Szpital Rydygiera

Iwona Skonieczna-Zielak Lekarz medycyny ratunkowej - Internista

Zakład Patomorfologii

Grzegorz Skonieczny Kardiolog - Internista

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej

Wojciech Skonieczny Chirurg ogólny

Gabinet Robotnicza 79

Bartosz Skonieczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALFA" Spółka Partnerska Lekarzy

Aleksander Skop Ginekolog położnik - USG

Placówka Chełmińska 15/2

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się